Batoh Falcon


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Příspěvky: 85

Registrován: stř 10.1.2007, 20:27

Bydliště: Praha

Batoh Falcon

Příspěvek od DUFI » sob 20.8.2011, 14:23

Máte někdo zkušenost s batohem Maxpedition Falcon II? Uvažuji o něm na jednodenní vycházky do lesa, pár věcí od nich mám a po letech používání je všechno v pohodě.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 35

Registrován: ned 13.3.2011, 21:45

Zbraň: G17 olive

Re: Batoh Falcon

Příspěvek od Toosoon » sob 03.9.2011, 21:01

Ja ho mam, v cerne barve a svagr v digitalu. Muzu vrele doporucit. Vejde se do toho 3 litry velboudi hrb. Kdyz povolis stahovaky, je v nem docela dost mista. Do spodnich stahovaku se da pridelat spacak (pokud mas nejaky mensi) a tak se s tim da jit i nekam pres noc. Material, svy, prezky, pogumovany spodek - to je batoh naveky. Ja s nim treba litam na sluzebky do Londyna.

Jako negativni bych jmenoval dve veci. Zada jsou rovny, takze v lete se zpotis. To tak ale ma milion batohu. A druha vec - nepromokavy je 100% az na zipy. Pokud bude opravdu fest chcanec, voda se dostane dovnitr zipama. Svagr si takhle v te horni nejmensi kapsicce utopil telefon, protoze se mu tam udelal bazenek.

Takze nerad priznavam, ze treba nejaky strakaty "outdoor" Deuter batuzek za 4000, se zadama co dychaji a takovym tim pretahovacim sakem do deste by vlastne mel vysledky lepsi. Jen na nem bude videt kazda spina a nebude z balistickyho nylonu, takze nemuze vydrzet veky.
G 17 3gen olive, Ithaka 1911 .45, DruLov mod. 75, Savage Arms Mark II - BTV + Leapers UTG 3-9x40
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Batoh Falcon

Příspěvek od S474N » ned 04.9.2011, 10:30

Ja ted kupoval batoh na lezeckou vybavu (sedaky, lano a veskerou vybavicku) a podarilo se mi koupit v Klimatexu v akci za 650 Kc batoh 45l (jinak bezna cena 1600 Kc). Ta akce je pokud vim do dneska.
:arrow: http://foto.s474n.com/klimatex-yeti-45l/

A tohle tam vsechno nacpu v pohode:
:arrow: http://foto.s474n.com/t5-batoh-v3/

Myslim si, ze za ty prachy naprosto bezkonkurencni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 85

Registrován: stř 10.1.2007, 20:27

Bydliště: Praha

Re: Batoh Falcon

Příspěvek od DUFI » ned 04.9.2011, 21:08

Díky za postřehy, batoh už mám doma, měl jsem ho pár hodin v lese, tak předběžně můžu říct, že v pohodlí se Deutrům rozhodně nevyrovná, mám 3, takže můžu posoudit...spíš je to o ale o zvyku na vypolstrovaný záda s odvětráním, zpracování je ale parádní, materiál taky, vzal jsem k tomu i pár pouzder a kapsiček na mole systém, vše funguje, jak má. Jediné co mě vadí, tak pouzdro pro zbraň, které se dává na místo hydrovaku na sucháč není nejlepší řešení, zkoušel jsem tam nést G 19 a jakmile batoh víc naplníte, tak pistole neskutečně tlačí do zad, odvětrání není, tak se navíc dost potíte.
Mám od Maxpedition víc věcí a jsem spokojenej, jediný co to kazí, je vysoká cena, dá se ale předpokládat, že vzhledem k použitým materiálům a zpracování je běžným způsobem nezničitelnej.

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz