Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Selag » stř 14.9.2011, 14:32

K ničemu nevedlo? Zažil si tu dobu? Rozhodně ji nechci obhajovat, ale cigání pracovali, žádné dávky nebrali a dokázali se o sebe postarat. Nebyli "nuceni" krást. Kdo nepracoval. šel do basy....

Ve firmě mám podřízených cca 30 cigánů v trvalém prac poměru a v sezoně nabíráme dalších 35 z úřadu práce. Ti, co jsou v trvalém prac. poměru jsou mnohdy lepší a zodpovědnější pracovníci, jak někteří bílí. A ti z pracáku - černé si kmenoví zaměstnanci dokážou srovnat. Největší problémy jsou s bílejma, kteří jsou "donuceni" procovat. Je ale pravda, že všichni černí jsou tak od 45 let výš - ti si ještě pamatují, že makat se muselo. Mladší generace - to je už jiná písnička. Nikdy nemakali, všechno dostanou zdarma a pokud ne, tak si to prostě vezmou a nic se nastane.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » stř 14.9.2011, 14:46

Vyborne to vyresili v Ceskem Krumlove. Tam TS lacino prenechali mistnimu cikanskemu kralovi, ten tam celej rod z okoli zamestnava. Kdo maka, ten se ma. Kdo nemaka a delaj bordel, je socialne vyloucen (slusne receno) i od vlastnich.

Problem je, ze 1.000 lidi jedny technicky sluzby v 17ti tisicovem meste nezamestnaj :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Mistral » stř 14.9.2011, 15:03

Selag píše:K ničemu nevedlo? Zažil si tu dobu? Rozhodně ji nechci obhajovat, ale cigání pracovali, žádné dávky nebrali a dokázali se o sebe postarat. Nebyli "nuceni" krást. Kdo nepracoval. šel do basy....
Zažil. Flákali se, kradli, rvali se. Adekvátně děti ve škole, kde často seděly vzadu a neregovaly, bo neměly česky.
Možná to probíhalo v menší míře, ale to prostě z toho důvodu, že kde je totalita, tam tahle drobná kriminalita moc nekvete.

Co se týče dávek, tady například tvrdí romistka, že stát podporoval asimilaci romů přednostním přidělováním bytů a zvýšenými dávkami. Tak jak? http://www.romanovodori.cz/etno/romove- ... komunismu/

Edit. A měl jsem samozřejmě na mysli šmejdy všech barev, co maj ruce nakřivo. Mluvil jsem s vícero podnikateli, co zaměstnávají sezónně lidi, a ti se shodli, že není nic horšího než nefachčenka, co jim tam posílá úřad práce. Jak je nikco nehlídá, něco ukradnou, vožerou se a třetí den, nepříjdou, bo jim jde jen o razítko. Když ho nedostanou, vyhrožují rozbitím huby atd. A tyhle bys musel zaměstnat taky a donutit k práci.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Nikdo » stř 14.9.2011, 15:16

Selag píše:K ničemu nevedlo? Zažil si tu dobu? Rozhodně ji nechci obhajovat, ale cigání pracovali, žádné dávky nebrali a dokázali se o sebe postarat. Nebyli "nuceni" krást. Kdo nepracoval. šel do basy
...
Zvýraznění jsem provedl já.
Za Rakouska platili za šikovné řemeslníky. Při jejich kočovném způsobu života měli celé generace schopných kovářů, kolářů, dráteníků a dalších užitečných dovedností. Sem tam se ztratila slepice, ale to je sranda proti současnému objemu vyplácených sociálních dávek.
Cikáni nejsou líní, blbí nebo z proncipu kriminálníci - myslet si něco takového by byl skutečně xenofobní předsudek. Oni jsou skromní, a dávky jim stačí. Když je nebudou mít, a bude problematické živit se kriminalitou, půjdou cestou nejmenšího odporu: začnou pracovat. Jako na Slovensku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » čtv 15.9.2011, 0:08

slukař: Co je to za blbost ? Tady jde o dlouhodobé problémy. Že bílí taky přepadávají a kradou ? Ano, 5 ze 100, jich krade a přepadává 50 ze 100, zbylých 50 ždímá systém. A rozdíl je v tom, že oni chodí minimálně v pěti. Dokud člověk nezažije přepadení, ten stres, strach a bezmoc, neví, o čem píše. Těžko říct, zda je v tom politický záměr, ale tato situace prostě vyvrcholila z problémů v řádech několika let, určitě si to nikdo včera neobědnal. Nebál bych se říct, že něco takového si ani objednat nejde, je v tom hodně lidí.
EDIT:oni to prostě mají v krvi.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od S474N » čtv 15.9.2011, 7:47

panvrabec: s tim souhlasim, naopak jim v krvi chybi jine dulezite stopove prvky, kuprikladu Pb. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 15

Registrován: úte 13.9.2011, 22:46

Zbraň: cz 75

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od slukař » čtv 15.9.2011, 8:16

A já si zase myslím, že nic nevyvrcholilo, jen se začalo velice intenzivně mluvit a konat ve věcech, které se dějí řadu let. Někde na internetu jsem zahlédl rozhovor se starostou jednoho severočekého města kde bydlím, který mluvil o tom, jaké má obavy, aby se to nepřelilo taky sem. Přitom teď je tu naprostej klid. Před dvěma rokama, to se děly jinačí věci, ale nikdo si toho ani nevšimnul.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od jry2000 » čtv 15.9.2011, 9:15

S474N píše:panvrabec: s tim souhlasim, naopak jim v krvi chybi jine dulezite stopove prvky, kuprikladu Pb. *40*
Stopove - to znamena ze k nim vede opalena kratka tunylkovita stopa?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Sobull » čtv 15.9.2011, 17:57

Můžete mi vysvětlit jakou roli tam hraje ten podvodníček Kohout? To je ta situace tak zoufalá, že lidi jdou za takovým pakem?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » čtv 15.9.2011, 20:55

NAOPAK... Kohout tahne za lidma. Lidi se sejdou tak jako tak. Kohout nekde napise novinarum, ze to svolal on a zviditelni se... Novinari mu to (kdo vi proc) radi bastej.
Procpak zadna z demonstraci jeste nebyla svolana ofikl? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » čtv 15.9.2011, 21:17

Satan: to Pb by někteří měli mít na předpis *47*

slukař: to vyvrcholení ber třeba jako že lidi někam za těch 20 let dospěli (sice né bůh ví kam), přišlo na řadu vyřešit tento problém a prostě přešla trpělivost. Lidé se o tomto problému už tolik nebojí mluvit. Menšině přestaly stačit naše dary (daně, které je živí) a začali v posledních letech uvolňovat svoji agresivitu na lidech (na nás, jejich živitelích), serie posledních incidentů už to dohnala do skratu. Člověk si zvykne na všechno, už to, že je živíme, je podle mě špatně, ale lidé, češi, se s tím nějak smířili. Lidem přestalo vadit, že platíme u doktora, nebo u zubaře plomby a příživníci mají byty + sociálku, ale pokud už jde o kejhák, i ovce začnou kousat. A podle mě je toto start horších časů, pokud stát nepodnikne bez prodlevy patřičné kroky.

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Sobull » pát 16.9.2011, 8:11

cmk: já sem si myslel, že to bude jak s mluvčím czechtech :D
Viděl jsem s ním nějakej rozhovor, je to neskutečný, co je to za trotla. Další ukázka, jak to média podávají...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » pát 16.9.2011, 9:48

Pak je tu otazka, kdo je tu za trottla.

Jestli Kohout, kterej si hraje na organizatora, nebo media, ktera mu to zerou, nebo lidi, ktery to zerou mediim :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Sobull » pát 16.9.2011, 11:38

Proto se ptám, abych za trotla nebyl já. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od jry2000 » pon 19.9.2011, 12:03

Lajte mi lhu-li

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » pon 19.9.2011, 13:11

Pro zajimavost - ten bar je presne na tom miste, kde na moste zasahovala policie pomoci delobuchu a vodniho dela.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Mistral » pon 19.9.2011, 13:24

Proč tam ty lidi doboha ještě nemaj qvéry? Jeden, dva mrtvý mačetáři a bylo by ticho po pěšině.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » úte 20.9.2011, 8:22

Divoký sever, přání smrti po česku. Tak se bude jmenovat film co podle toho natočí až se to vyhrotí.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » pát 23.9.2011, 12:31

http://www.novinky.cz/krimi/245476-ve-v ... houta.html

Dva maskovaní mladíci přepadli v pátek dopoledne ve Varnsdorfu 72letou ženu, kterou povalili na zem. Zřejmě si mysleli, že jde o matku pořadatele tamních demonstrací Lukáše Kohouta, protože žena se údajně jmenuje Kohoutová. Totožné příjmení je však pouze shodou jmen.

Záchranka ji odvezla se zraněním obličeje na ošetření do nemocnice, incidentem se zabývají kriminalisté.

Útok se měl odehrát nedaleko Penny marketu v Žitavské ulici. Policii byl oznámen ve čtvrt na deset dopoledne.

„Dva maskovaní útočníci povalili ženu na zem, nic jí neodcizili a zmizeli. Žena má po pádu zranění v obličeji, následně byla převezena do nemocnice,“ řekl Právu mluvčí děčínské policie Vojtěch Haňka.

Podle pořadatele místních protiromských pochodů a demonstrací Lukáše Kohouta mělo jít o Romy a měla to být msta. „Ta přepadená paní se prý shodou okolností jmenuje Kohoutová a měli jí říct, že to má za Kohouta.“ řekl Právu. Mluvčí Haňka potvrdil, že útočníci měli pronést, že to má za syna. Žádné rasové urážky ale prý nepadly.
"Ať si pro mě přijdou"

Po útočnících intenzivně pátrají policisté. Žena zůstává v nemocnici, zatím není jasné, jak je její zranění vážné. „Jestli chtějí mě, tak ať si pro mě přijdou, ale ať nepáchají násilí na nevinných lidech,“ vzkázal Kohout.

Pořadatel a organizátor několika protiromských pochodů a demonstrací ve Varnsdorfu Kohout byl před několika dny obviněn z podvodu a poškození cizích práv. Při koupi notebooku na úvěr se měl vydávat za jiného člověka a úvěr nesplácel. Hrozí mu až tříleté vězení, kriminalisté podali návrh na jeho vzetí do vazby. [celá zpráva]

Útoky ve Varnsdorfu nejsou ojedinělé, v neděli večer vyhrožoval 34letý Rom s mačetou hostům restaurace, že dopadnou jako v Novém Boru, kde jich Romové několik zranili. Čelí obvinění za nebezpečné vyhrožování a výtržnictví, skončil ve vazbě.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » pát 23.9.2011, 12:32

Tu pani znam od nejakych 4 let... Ta by neublizila ani mouse...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz