Střelnice Liberec - Tipsport Arena


Obecné i konkrétní informace o střelnicích

Uživatelský avatar

Příspěvky: 350

Registrován: pon 27.11.2006, 14:22

Zbraň: Glock 19, CZ 858 tac

Bydliště: Praha a okolí

Střelnice Liberec - Tipsport Arena

Příspěvek od Stampee » úte 26.1.2010, 9:01

vcera jsem se dostal na strelnici v liberecke tipsport arene- ulice jeronymova. krasna strelnice, i 100m na pusku. vstup za bezva cenu a naprosto mne to tam nadchlo. Doporucuji a zase se tam stavim az budu v okoli:)

jeste me napada- nevite nekdo o strelnici v okoli smrzovka/albrechtice?
Vim ze byvala jedna venkovni v lomu kousek od obce Zasada, ale nejsem schopen ji najit na mapach a uz tam netrefim- byl jsem tam jednou cca pred 15 lety
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 26.1.2010, 9:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky a upraven název tématu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 82

Registrován: ned 28.2.2010, 14:29

Zbraň: G43, S&W 629

Bydliště: Jizerské Hory

Re: Střelnice Liberec - Tipsport Arena

Příspěvek od rydvik » úte 30.3.2010, 11:11

Máš pravdu - je v Jílovém a střelnice funguje, jezdí tam i MP. Také je střelnice na Smržovce když se jede ze střední směrem na Novou Ves. Ještě jsem slyšel na policii, že je střelnice někde na Bramberku nad Lučanama.
G43, S&W 629 6 Classic 6,5" .44 Magnum, G19 gen3 ex.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Střelnice Liberec - Tipsport Arena

Příspěvek od lo3k » stř 26.10.2011, 15:35

Strelnice na smrzovce,neni bohuzel pro verejnost,strelnice patri SSKM Jbc. Ovsem neni problem stat se clenem,taky sem to tak vyresil,za 700Kc na rok,muzu strilet kazdej den s vyjimkou nedel od rana do vecera.Do Jiloveho nejezdim je to z ruky,az priliz zastrcene v lese a neni misto gde bych zaparkoval aniz bych se strachoval ze mi sluknou popelnici,no a co se tyce Bramberku,tam jsem byl pred ctrnacti dny prvne,strelnice je moc pekna,patri myslivcum z Lucan (tusim).Je to strelnice ktera je univerzalni jak pro kulovou (vcetne pistole),tak brokovou strelbu,rozhodne doporucuju,ale nevim za jakych podminek je mozne strelnici uzit.
Oderint,dum metuant.

Zpět na „Střelnice“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz