Debata na tema zbrane mezi lidma s nekym kdo nema zbran.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 19.4.2006, 9:26

Starosta: s tim samozrejme souhlasim, ale vzdycky je to o situaci. Muze se stat, ze bude problem treba v tramvaji, nekdo vytahne zbran jenom na "vyhruzku" a nejakej ozrala ti rekne, ta me zastrel. V teto situaci je dle meho nazoru lepsi pouzit teleskop. Respektive zbran nevytahovat vubec a kdyz ji vytahnes, tak rovnou strilet.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 20.4.2006, 8:33

To rozhodne, tahat kver jen na primy ohrozeni zivota, treba proti vyhruzce nozem. Jinak ruce nohy (pokud neni misto ani na teleskop), rychle zprasit a mizet z dosahu. Ale gun mi prijde (v dopravnim prostredku obecne) jako ta nejzassi moznost k zabezpeceni ustupu. Teprv pokud by postupoval proti strelny zbrani rychlejc, nez ja ustupoval, nedava mi jinou sanci, nez ho smaznout - ale ty odrazeny strely, to bych pak nechtel videt - EFMJ neEFMJ - kdyz to proleti skrz, je to pruser.
BTW. Jeste jsem nezazil poradne agresivniho ozralyho, notabene v tramvaji - ale co neni muze byt :? Tagze co pamatuju, vzdycky jsem si byl pomerne jistej, ze by to slo vyridit rucne s prevahou preqapeni a necekane destruktivniho nasili :)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 20.4.2006, 8:53

Starosta: no pokud u EFMJ trefis (nemyslim, kdyz jenom liznes), tak pri prustrelu uz nema smrtici ucinky.

Ja ozralyho v tramvaji taky nepotkal, jestli to nebude tim, ze se pohybuji vozidlem *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz