PLAST. HOLSTER NA CZ P07 DUTY


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

PLAST. HOLSTER NA CZ P07 DUTY

Příspěvek od realcop » pát 25.11.2011, 21:46

Po veeeeeelmi dlouhém čase vás opět zdravím a obracím se na vás s žádostí o pomoc.

Prodal sem Glocka, protože mi prostě neseděl a koupil sem si pistoli CZ 75 P07 DUTY se kterou jsem maximálně spokojený.

Bohužel zatímco se zbrojovce dle mého povedla zbraň, tak zvláště plastová pouzdra z její nabídky stojí za h..no.

Může někdo z vás sehnat, vyrobit, doporučit výrobce, zajistit dovoz atd atd. plastového pouzdra na výše uvedenou zbraň. Preferuji jednoduchá samosvorná pouzdra vz. Fobus apod. Mám dlouholetou zkušenost s tím, že čím víc sračiček je na pouzdru jako např. pojistky a klouby, apod., tím je pouzdro širší, dražší a taky uplně na nic. Takže bych prosil o jednoduchost. Žádné dvojité jištění, pádlo otočné do všech směrů a super puper pevnostní spoje na milion šroubků.

A moc prosííím o vynechání obvyklých proslovů typu: "Proč sis koupil takovou sračku, kup si znovu Glocka." apod. Prostě se mi Duty líbí, dobře se mi drží a dobře se mi z ní střílí. Inteligentní člověk pochopí, že je to o vkusu a o zvyku, buran radobyodborník pošle do světe mentálně zaostalou větu, výše uvedeného typu. Buďte tedy prosim inteligenty.

Díky moc Lukáš Heinz
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: PLAST. HOLSTER NA CZ P07 DUTY

Příspěvek od Fredouch » pon 28.11.2011, 8:00

Zdravím,

po minulých zkušenostech doporučuju LHS Holsters http://shop.lhsholsters.com/ Jsou schopni vyrobit po dohodě téměř cokoliv. :D
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz