Lovex vs. Accurate


Přebíjení nábojů (postupy, rady), přebíjecí lisy a vše okolo

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Lovex vs. Accurate

Příspěvek od HV » úte 25.8.2009, 19:49

Můžete mi někdo rozmluvit proč namísto Accurate No. 2 nepoužívat náhražku od Explosie - D 032-03/No.2 ?
Jestli třeba není větší kouřivost, víc to nešpiní atp. Zaujal mě rozdíl v ceně 1000,- Kč/1430,- Kč ale koupit kilo na test se mi moc nechce.
Díky
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: Lovex vs. Accurate

Příspěvek od Lukáš Koukal » stř 26.8.2009, 9:56

Není to náhražka, je to to samé v jiné krabici. Explosia dělá prachy pro Accurate už leta. Problém je v tom, že ten u nás vyrobený prach se v sudech posílá do USA, tam se napixluje a pošle se zpátky do světa. Čímž je vysvětlena většina rozdílu těch cen, víc v tom nehledej :roll:
Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Lovex vs. Accurate

Příspěvek od HV » stř 26.8.2009, 20:42

:) díky za info
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 34

Registrován: čtv 07.4.2011, 11:11

Zbraň: G23

Re: Lovex vs. Accurate

Příspěvek od Shiva » úte 13.12.2011, 21:40

No to zas neni tak uplne pravda.
Synthesia vyrabela prach licencne pro Accurate powders. Spoluprace asi tak pred 2-3 lety skoncila. Plechovky u nas nesly nazev Accurate a prach byl Accurate.
Po neprodlouzeni licence Synthesia zacla vyrabet prach pod oznacenim Lovex. Do nedavna byl prodavan ve starych Accurate pixlach s prelepkou Lovex.
Dnes je to na trhu prach sam za sebe. S Accurate nema nic spolecneho. Accurate vyrabi jina municka (snad v Kanade, ale to opravdu nevim) tudiz jsou to vyrobne dva naprosto rozdilne prachy.
Jak moc jsou zamenitelne, ci jak moc maji stejny ci obdobny prubeh horeni, to si musi kazdy porovnat sam. v kazdem pripade se u nas originalni Accurate neprodova.

Zpět na „Přebíjení“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz