Střelba v Tanvaldě


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kolaCZek » pon 02.1.2012, 10:05

Hlavne by me zajimalo, jestli to bude uznano jako NO, jak se k tomu postavi cela opalena familie.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » pon 02.1.2012, 10:09

Rozhodne nereknou "Omlouvame se, ze jsme nespravne uvedli, ze se jedna o vrazdu"...
A v obcanskopravnim sporu uvedou, ze o 3 esice pozdeji prece rekli, ze nakonec neslo o vrazdu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od E-Ryc » pon 02.1.2012, 10:14

Jednoduse - nijak. To neni zprava, ktera by pritahla divaky, tak proc ji zarazovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » pon 02.1.2012, 10:18

ja si spis myslim, ze by divaky pritahla, ale takovou pozornost oni nechteji...tak ci onak je m pana, lito, protoze i kdyz to bude NO, tak to v oblasti, mnou pracovně nazývanou české španělsko, nebude mít lehké

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » pon 02.1.2012, 10:36

Ja si jen rikam, jestli prohlaseni otce: "Ja beru jen smrt za smrt" neni nahodou nebezpecne vyhrozovani.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » pon 02.1.2012, 11:59

cmk: v tom pripade, aby si ho smrt vzala. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 97

Registrován: stř 27.1.2010, 11:50

Zbraň: GLOCK 19

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od vaclav » pon 02.1.2012, 16:44

Romská rodina nyní zařizuje pohřeb a plánuje za zemřelého syna pochod Tanvaldem. "Chceme také udělat demonstraci tady na parkovišti. Byli to totiž hodní kluci. A i kdyby například kradli, nemůže je někdo jen tak zastřelit," říká sousedka Zdena Kiňová.

Zdroj: http://liberec.idnes.cz/policie-pustila ... zpravy_alh
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od nettik » pon 02.1.2012, 16:57

Nikdo neví co se tam stalo, ale dost lidí už má nějakou tu svoji představu. Ani já jsem se neubránil prvnímu dojmu, který byl umocněn druhým dojmem po nabytí informace, že šlo o Rómy. No, ne že bych byl rasista, já rasismus nesnáším(skoro tak moc jako ci*ány!). Ale je fakt, že starý pán versus 2 přičmloudlí mladíci...těžko říct.
Je mi skoro jedno jak to dopadne, páč v našem státě příliš nevěřím ve spravedlnost, takže o NO si iluze nedělám, ale zajímalo by mě, co se tam OPRAVDU stalo.
Divný je, že postřelenej se plazil domů půl hodiny. Neznám to tam, ale těžko věřit, že by nemohl někde zavolat pomoc dřív(mobil, bližší sousedé). Nebo že by nechtěl ? Proč tam nechal postřelenýho mladšího bráchu ?! Že by si byl vědom že to dostal "právem" ?
Na jednu stranu se trochu obávám "vynucené" NO, aby lidi nevzali právo do svých rukou, na druhou stranu je mi skoro jasné, že pokud to skutečně bylo v mezích NO, nebudou to chtít uznat z opačného důvodu - aby lidem neřekli že se smějí střílet cikáni. No, nebudou to mít vyšetřovatelé a státní zástupce jednoduché, rozhodně bych jejich práci nebral...
Držím palce ať vyhraje pravda a spravedlnost!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od admix » pon 02.1.2012, 17:00

Zraněný ale byl i třiašedesátiletý muž, kterého policisté po střelbě zadrželi. Podle záchranářů měl povrchové řezné zranění na hlavě.

Jestli se k nemu dostali s kudlou tak blizko, ze ho porezali na hlave, tak ten druhej muze bejt rad, ze jeste dejcha.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od nettik » pon 02.1.2012, 17:06

To určitě ano, taky bych byl radši v kůži postřelenýho, než zastřelenýho-kdo ne ;-)
otázka je, zda mu zranění nezpůsobili barevní při JEJICH obraně proti jeho pistoli...to by vysvětlovalo ten šok že to nevyšlo a nevolal ten přeživší policii.
btw: kdo vůbec volal PČR k tomu zastřelenýmu ? Střelec ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od FRENKY » pon 02.1.2012, 17:32

Střelec z Tanvaldu je na svobodě, nebyl obviněn

http://www.lidovky.cz/strelec-z-tanvald ... _domov_mev
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kuba » pon 02.1.2012, 17:35

Třiašedesátiletý muž, který střílel na dva mladé Romy v Tanvaldu na Jablonecku, je na svobodě. Do vazby by mohl být vzat jen pokud by byl obviněn, řekla krajská státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Při střelbě v noci na neděli zemřel dvaadvacetiletý muž, jeho o dva roky starší bratr utrpěl vážné zranění. Státní zastupitelství o případu další informace nezveřejní... více na http://www.r1genus.cz/clanky/jablonecko ... ode-11364/

zacina to mit dobry vyvoj.. Nettik: zatim vsechno svedsi pro to ze oni napadli jeho, ne on je..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od lo3k » pon 02.1.2012, 17:37

http://liberec.idnes.cz/policie-pustila ... zpravy_alh


Zraněný ale byl i třiašedesátiletý muž, kterého policisté po střelbě zadrželi. Podle záchranářů měl povrchové řezné zranění na hlavě.
Zdroj: http://liberec.idnes.cz/
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od midlos » pon 02.1.2012, 19:26

Já se z toho "zvencnu". Cigoš to má naučený, jako na besídku a ten druhej vypasenej cigoš mě pobavil vyjádřením o demonstraci.

http://voyo.nova.cz/product/zpravy/2714 ... y-2-1-2012

Snad to pan senior střelec zvládne ve zdraví.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » pon 02.1.2012, 20:04

Jinak, jestli dobre chapu stav:

a) pan je na svobode
b) ale zbran, kterou strilel, tak NEMA
c) ale zbrojak by mel byt, jelikoz stale neni zakonny duvod mu jej odebrat
d) ale nekdo, kdo s nim bydli v ulici prohlasil: "beru smrt za smrt" - coz ja osobne vidim, ze pan muze ocekavat durazny utok na svoje zdravi...

Otazkou je, co pro nej muzeme udelat my?

Ja osobne jsem ochoten mu zapujcit jinou kratkou palnou zbran dle vyberu (CZ75 compact, Tanfo 1911 jednoradak, Norinco NP44 - 1911 dvouradak, Walther PPK) - resp. prodat za 1 Kc s tim, ze kdyby ho obvinili, tak by mi to za 1 Kc prodal zpatky.

Jen na nej nemam kontakt.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Steiner » pon 02.1.2012, 20:07

Honzo,
on to zatím vyřešil tak, že odjel k příbuzným do dojču. Já bych taky neriskoval zůstat v bydlišti ani kdybys mi půjčil minigun a vagón munice.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od cmk » pon 02.1.2012, 20:13

Tak to to vyresil dobre. Nejlip jak mohl. Snad vzal sebou i manzelku.
Pruser je, ze sebou nemohl vzit barak a obavam se, ze ten muze lehnout popelem :-(
Dalsi vec je, ze by ta dovca musela bejt trvala a nekde hodne daleko, aby byl v bezpeci :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od panvrabec » pon 02.1.2012, 20:18

Obávám se, že pán se bude muset odstěhovat. Sledoval jsem zprávy na TV prima a podle mne má situace zatím dobrý vývoj. Střelec nebyl z ničeho obviněn páč není důvod. Podle Primy pravděpodobně jednal v "nutné sebeobraně". Co mě sere, ale vůbec nepřekvapuje je to, že na začátku reportáže reportérka mluví o první vraždě v roce 2012. Jinak je podle mě všechno v cajku, akorát cigáni chtějí dělat nějaký pochod. Pokud z toho opravdu pán vyjde s čistou hlavou, tak se obrátí karta a cigáni si konečně snad uvědomí, že si nemůžou dovolit všechno.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od provarenec » pon 02.1.2012, 20:44

cmk píše:Jinak, jestli dobre chapu stav:

Otazkou je, co pro nej muzeme udelat my?

Ja osobne jsem ochoten mu zapujcit jinou kratkou palnou zbran dle vyberu (CZ75 compact, Tanfo 1911 jednoradak, Norinco NP44 - 1911 dvouradak, Walther PPK) - resp. prodat za 1 Kc s tim, ze kdyby ho obvinili, tak by mi to za 1 Kc prodal zpatky.

Jen na nej nemam kontakt.

Já bych mu půjčil Mosina. S polopláštěma od Barnaulu by ten druhej sráč (pardon mladík) domů určitě nedošel :-)

Nebo .357 s našláplejma polopláštěma...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » pon 02.1.2012, 20:52

Šli dva a potkali jednoho…

To si tak jdou dva mladíci v noci kolem kolejí. Jeden druhému vysvětluje zapeklitosti kvantové fyziky, když tu náhle se před nimi zčista jasna objeví starší muž…

Tomu staršímu muži je přes šedesát roků a k jeho zálibám patří provokovat a ubližovat o zhruba čtyřicet let mladším zdatným romským mladíkům. Nejen že jim nadává, ale chce po nich i něco z jejich kapes. Tak to přeci chodí, že důchodci, nudící se a nemoha spát, courají po nocích, aby si vyčíhli oběti z řad mladých silných Romů.

Tenhle důchodce byl ale obzvláště nebezpečný, a protože mu oba chlapci odmítli odevzdat obsah svých kapes, neváhal, vytáhl zbraň, neobtěžuje se výstražným výstřelem, rovnou se odhodlá oba mladíky střelbou popravit. Naštěstí jeden z nich přežívá. Jeho svědectví se bude hodit při rekonstrukci celého případu...

Oni dva mladíci jistě neměli v minulosti nic se zákonem, zato důchodce, který vlastní legálně zbraň, je jistě starý kriminálník, kterému zbrojní průkaz vydal zlotřilý a rasistický stát navzdory jeho jistě dlouhému trestnímu rejstříku…

Kdo to vidí podobně, jak jsem popsal, měl by se zúčastnit v Tanvaldu demonstrace proti rasizmu, který si zase vybral svou oběť v řadách nevinných a zákona dbalých...

Demonstrace by měla začít někde u sídla policie, která vraždícího důchodce nejen že nenechala ve vazbě, ale v rozporu s logikou celé mnou nastíněné události, ho z ničeho neobvinila.

A přitom je to přeci tak jasné.

Stejně jasné, jako ten fakt, že oba mladíci těsně před incidentem rokovali o té kvantové fyzice…

Puvodni odkaz:
:arrow: http://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/c/2 ... dnoho.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz