Střelba v Tanvaldě


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » úte 03.1.2012, 8:57

tak hlavne doufejme, ze se dopadne dobre a dojde k obvineni romskeho mladika, ktery se podle vseho dopustil vloupani a ublizeni na zdravi ve vykonu podmineneho trestu a pujde si na par hezkych let sednout, nekde smerem straz pod ralskem...a pak si mile rad vyslechnu komentar pana stefana gorola-znameho nezamestnaneho prizivnika a pokud me zrak nesalil tak stim druhym saskem co porad chodi v tom satku, to byli ti dva, kteri dostali nejrychlejsi milost v dejinach republiky, kdy jim ju udělil osviceny VH za napadení Sládka
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od FRENKY » úte 03.1.2012, 8:57

Na odlehčení ..záznam z policejní rekonstrukce v Tanvaldu:

http://www.youtube.com/watch?v=LvSwpljtxlg

:)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od E-Ryc » úte 03.1.2012, 9:27

Tak ted uz se udajne nepohodli: http://zpravy.idnes.cz/normalni-poprava ... zpravy_oks
Jeste vcera ani nevedel, ze je streleny... Vypada to, ze kazdy den nova verze...

A tohle je taky dobry (ze uz by netrvali na krevni mste?): Rodina se také domnívá, že ten, kdo střílel, by měl alespoň zaplatit veškerou útratu za pohřeb.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Mistral » úte 03.1.2012, 9:54

Ty komenty na romea jsou fakt good. Nejenže dotyční nemají sebemenší právní povědomí, ale navíc jejich emopřesvědčení berou za argument. To samý jsem viděl v JAR. Poučné :o)
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kuba » úte 03.1.2012, 12:27

kolaczek: promin bud rad ze jsi to necetl vecer jako ja.. :D ale az rano..

je to neskutecne, doufam ze pan je vsechny zazaluje (vyhruzky, napadeni,..) a doufam ze z toho bude ukazkovej pripad ze slusnej clovek se branit muze a zmrdum konecne dojde ze nejsou nedotknutelni (pokud se to tedy tak stalo ale nedelam si moc iluze ze realita byla jina nez ze ho prepadli a on se branil)..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od lo3k » úte 03.1.2012, 13:04

Pietni misto dnes,jeden vrsek od svicky,nechce se mi verit ze na syna,bratra,otce,manzela.......vsichni zapomeli.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Oderint,dum metuant.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od jry2000 » úte 03.1.2012, 15:53

http://www.romea.cz/index.php?id=detail ... 2007_11493

Srovnejte chronologicky a najdete si prispevky od "Gejza Murka". Jak by byl ten svet jednoduchy podle Gejzy :)

Clovek by az rekl "Svata prostoto!"
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » úte 03.1.2012, 16:00

Příspěvky: 23

Registrován: úte 01.7.2008, 21:01

Zbraň: GLOCK

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od fubus » úte 03.1.2012, 16:17

jry2000: ja myslim, ze to je troll (mozna clen nejake vetsi organizovane skupiny trollu). Zaujal me "kvalitou" prispevku, tak jsem kouknul na jeho profil. Odhaduju to podle pratel co ma na facebooku.

Spis mi prijde zarazejici, ze se tam proti nemu nikdo z mistnich diskuteru neohradil. Ale mozna tam ani zadny cigosi nediskutujou :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od jry2000 » úte 03.1.2012, 16:24

Muze to byt troll, to souhlasim. Nicmene tak jako tak to dneska pobavilo.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 36

Registrován: pát 26.1.2007, 16:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Radowan » úte 03.1.2012, 16:42

jry2000: ano nejen Romové, jak jsem to napsal, vyznělo to blbě. Nejde mi o barvu pleti, před zákonem jsme si všichni rovni. Jsou však někteří, kterým to nedochází...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od kuba » úte 03.1.2012, 18:33

http://www.romea.cz/index.php?id=detail ... 2007_11496

z diskuze podtim:

Veruna Demeterová
dobře udelal, mel se od tech grázlu nechat zabit? a je mi jedno, esik to byli černoši nebo eskymaci, co me rozlicuje je snaha bránit podobné grázliky, delat z nich hrdiny a obeti, romea se podobnými články pouze vysmívá slušným cikánům - sama su cikánka a nepotřebuji to řvát do sveta a delat kvuli tomu ze sebe neco extra, nedejbože nejakou utlačovanou menšinu - myslím, že ti kluci dostali jen to, co si zaloužili - jen tu kauzu rozmazávejte v podobném tonu dál a pouze tím vyprovokujete nejaký pogrom, snad si to na triko vezmete, hodne stestí!!!


rikam to furt, cikani zas tak spatny nejsou, nejhorsi jsou ty co si rikaj romove..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: ned 25.2.2007, 1:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Táborsko

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od jbiker » úte 03.1.2012, 19:14

Cituji z diskuze na iDnes:
Pořád se tu píše, že mladíci šli navštívit babičku a pán šel zkontrolovat garáž. Může mi tedy někdo vysvětlit, proč byla babička v garáži?
:D :D :D
(Chybí mi zde smajlík válející se smíchem)

Příspěvky: 23

Registrován: úte 01.7.2008, 21:01

Zbraň: GLOCK

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od fubus » úte 03.1.2012, 19:27

Nemam cas to prochazet nejak do hloubky, ale Veruna i Gejza maj spoustu stejnejch (a divnejch) pratel na facebooku. Nekdo si tam z lidi akorat dela prdel :twisted:

Příspěvky: 6

Registrován: pon 18.2.2008, 13:03

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od labros » úte 03.1.2012, 20:21

Dnes na ČT2 bylo ve zprávách tato kauza podána dost podivně.Řekli mimo jiné:
Útočník je bývalý policista.(jak ví že to byl útočník?)
Byl propuštěn a schovává se v Německu.
Kdybych o tom nic nevěděl z jiných zdroj, tak to vypadá úplně jinak.
Pakáž jedna novinářská.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od Albert » úte 03.1.2012, 20:46

Tak jsem konečně zjistil jak to vlastně bylo....

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012010301

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od střelec z Havířova » úte 03.1.2012, 21:59

Některé komentáře a vyjádření jsou opravdu zajímavé. Např. mluvčí policie ČR uvedla, je střelec podal vysvětlení a byl policii propuštěn, zatím co já jsem byl po podání vysvětlení umístěn do cely, kde jsem strávil 30 hodin. Kontakt s advokátem mi byl umožněn po 6 hodinách po zadržení. O tom, že za mnou dorazil další advokát jsem nebyl informován ve vězení a advokátovi nebylo umožněno se se mnou setkat. Mého 15 letého syna chtěla policie umístit do dětského domova. V TV a na internetu se pravda objeví jen když se někdo splete. Média uváděla, že jsem postřelil zloděje, ale skutečnost byla taková, že jsem postřelil jednoho ze čtyř členů "ochranky" zlodějů, po té co jsem byl jedním s útočníků sražen na zem. Případ byl vyšetřován do doby, než státní zástupce vyhodnotil mé počínání jako NO. Pak vyšetřování skončilo, aniž by byl někdo další obviněn a policie mi doporučila, ať to nechám být. Někde jsem četl, že každý, kdo se dozví o trestném činu je povinen jej neprodleně ohlásit orgánům činným v trestném řízení, jinak se stává spolupachatelem. Tak jsem se obrátil na ombudsmana s dotazem, zda tím, že není dále vedeno vyšetřování, stávají se policie a státní zastupitelství spolupachateli mého napadení? Vážený ombudsman mi sdělil, že se jeho úřadu taková záležitost netýká a zaslal mi propagační letáky na činnost ombudsmana. Mám to chápat, že se také přidal do spolku spolupachatelů? Zbraň mi byla vrácena snad v září. Takový je právní real v Česku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od S474N » úte 03.1.2012, 22:20

střelec z Havířova: mohl bys prosim vice konkretizovat o jakou slo situaci? Resila to nejak media? Diky!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od rotwajlerdick » úte 03.1.2012, 22:22

vim ze je to trochu mimo,ale zajimalo by mne z jake vzdalenisti se strilelo a cim?vite nekdo?
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 6

Registrován: pon 18.2.2008, 13:03

Re: Střelba v Tanvaldě

Příspěvek od labros » úte 03.1.2012, 22:31

Střelec z Havířova.Že by incident s bezdomovci? Tam média přestřelila opravdu hodně.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz