Vratná pružina


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 10

Registrován: čtv 23.2.2006, 19:08

Vratná pružina

Příspěvek od netopir » ned 23.4.2006, 23:17

Mám takový dotaz : přebíjím náboje 9mmL a laborace která mi "sedí" je hodně malá a nepřebije mi Glocka 19, je možné tenhle problém vyřešit slabší pružinou závěru ? A kde se dá případně sehnat ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pon 24.4.2006, 9:32

Pokud ti laborace, ktera ti udajne "sedi" neprebiji G tak mas spatnou laboraci a sypej trochu vice prachu jinak si zadelavas na problem, a najdi si jinou laboraci.
To s tou pruzinou je blbost, protoze original tam mas 18lb a nejmensi je 13lb takze to timhle nevyresis.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 24.4.2006, 9:40

Respektive laborace vyhovujici v jedne zbrani nemusi vyhovovat v druhe :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: čtv 17.11.2005, 10:12

Bydliště: Kolín

vratná pružina...

Příspěvek od Dydla » pon 24.4.2006, 13:09

Přidal bych se k Ikarovi - i když na G 19 budeš používat slabší laborace, je tam ještě dost "šíře" na použití slabé navážky prachu , ale takové, aby ještě přebila se stávající vratnou pružinou .Už nevím přesně,ale kdysi jsem to zkoušel , fungovalo to spolehlivě i při faktoru kolem 115.Ale je fakt, že některé pistole fungují i s faktorem nižším , Glock je náročnější . D.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » úte 25.4.2006, 12:35

netopir: Jedná se o to, abys měl se slabšími náboji soustřel. Glock je stavěný na rychlejší munici. Třeba u svého můžu jít ještě níž s navážkou a pořád funguje, ale už nemám soustřel. Pokud budeš mít hlaveň se standardním vývrtem, tak to bude jiná, ale taky si od toho neslibuj nějakou možnost razantního snížení navážky.
Slabší vratnou pružinu si můžeš klidně koupit, ale sám uvidíš, jestli to bude k něčemu platné. Sám jsem si takto kupoval sportovní spoušťovou pružinu, ale dnes už ani nevím, která to je, páč mi obě připadají stejné.

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz