Pistole v myslich a rozhovorech


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 109

Registrován: čtv 19.5.2011, 8:28

Zbraň: ČZ 75 Compact

Pistole v myslich a rozhovorech

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » sob 07.1.2012, 13:43

Chtel jsem jen uverejnit tento clanek kolegy bloggera z IDNES.

Co jsem cetl jeho clanky o zbranich a boji, je evidentni, ze ten chlapik vi, co pise. Tenhle konkretni clanek je o tom, jak jsou zbrane vnimany lidmi, kteri s nimi maji zkusenosti a kteri nemaji a take podle toho, jakou mentalitu ruzne skupiny lidi maji.

Vsadim se, ze v tom uvidite hromadu ruznejch odpurcu zbrani, se kterejma jste se za svuj zivot setkali :) Ja jsem si hned v nekolika pasazich vzpomnel na hned nekolik odpurcu, se kterejma jsem se bavil - jako bych je v tom videl (treba pan Streit, na ktereho jste upozornovali tady).

Davam to sem zamerne, protoze jeho clanky o zbranich obecne nebo i o konkretnich zbranich mi prijdou velmi kvalitni, a protoze to chci ocenit skupinou ctenaru, kterejm by se to mohlo libit. Pan kolega ma totiz tu smulu, ze nepise o masove zajimavem tematu, a proto jeho clanky i pres svou velkou kvalitu maji nizkou ctenost.

Kazdeho bloggera potesi, kdyz je o clanky zajem a zvedne se tak ctenost i karma, ma pak motivaci psat vic a to u tohohle konkretniho chlapka muze stat za to...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Pistole v myslich a rozhovorech

Příspěvek od panvrabec » sob 07.1.2012, 14:44

Ono se tohle všechno obecně ví, ale málokdo to dokáže tak pěkně interpretovat. Píše srozumitelně a pravdivě, podle mě to je dobré hlavně pro odpůrce zbraní, aby si tohle přečetli.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 109

Registrován: čtv 19.5.2011, 8:28

Zbraň: ČZ 75 Compact

Re: Pistole v myslich a rozhovorech

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » sob 07.1.2012, 15:25

NJn, az najdu forum dedikovane pro odpurce zbrani, postnu jim to tam taky 8-)

Mimochodem jeho ostatni clanky, ktery jsou o konkretnich zbranich (muskety, palcaty, FAE!) a tak dal rozhodne neobsahujou jen vseobecne zname veci :) Musketa me dostala (doutnakova), jaka to byla az skoro nepredstavitelne srackovni zbran :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Pistole v myslich a rozhovorech

Příspěvek od DeadlyOne » stř 11.1.2012, 9:52

Velice zajimavy clanek. Hned jsem ho dal na muj Facebook at se to siri.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz