Nový člen LEXu - očekávání


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 20:16

A paní Bačkovská a pan Lomecký to podle tebe zachránili?

"Neodvolám, protože jste mě nepřesvědčili". Citát mistr Jan Hus

A to o těch chlebíčcích si řekl ty. :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 05.1.2012, 19:06

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od mFranta » ned 08.1.2012, 20:21

cmk- není to jenom o samotném fotbalu a hráčích. Povedlo se uspořádat turnaj v rámci vesnice- prostě lidi, kteří nehrajou organizovaně udělali 4 týmy a zablbli si na hřišti, k tomu se peklo prase- a najednou přišlo třikrát tolik lidí co obvykle. A samozřejmě že na prezentaci má vliv jestli se všude povalují hromádky stavebního materiálu a dřeva, nebo jestli tam stojí nový skládek a nikde nic nepřekáží.
Pak se dělal dětský den a haloweenský průvod- a 300 špekáčků pro děti (pouze pro děti) bylo během chvíle pryč- a opět- je rozdíl jestli se občerstvení podává v zakouřené klubovně, nebo jestli je tam čerstvě vymalováno a kouření zakázáno.
Zkrátka- za starého vedení byl fotbal velmi uzavřenou záležitostí- nikdo do něj neviděl, teď to začalo ožívat, otevírá se lidem- mimo jiné se po x letech povedlo založit žákovské družstvo. A já osobně v tom vidím paralelu s LEXem- pokud střelci uvidí, že sdružení má nějaký cíl, dělá pro to něco a ty výsledky následně i prezentuje, určitě jich tam spousta vstoupí.

Nechci se tu vzájemně utloukat argumenty; pokud uvidím, že členství v LEXu má smysl, vstoupím do něj, ale v současné době o tom nejsem vnitřně přesvědčen.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od S474N » ned 08.1.2012, 20:32

Jinak premyslim nad tim uz nekolik dni v tahu. Tak si tam rikam, ze dost lidi je nastvanych a co se tu ve finale dozvi? Ze pokud neni clenem, tak se jim ma stat a rovnou nabidnout, co mi mohl sam udelat. A kdyz to nehodla udelat, tak ma drzet hubu a nema radeji vyslovit svuj nazor. Tak jestli takovato taktika ma nekoho namotivovat ke vstupu, tak uz teda nevim.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od cmk » ned 08.1.2012, 20:52

Certe, opet prekrucujes?
Nenapsal jsem snad, ze at si kazdy rika co chce, ze ale u strelcu predpokladam, ze budou kritizovat to, o cem aspon neco vedi?
kazdopadne - vstoupit k nekomu, kdo "jede", je znamej, slavnej, vsechno mu slape na 110% a v podstate neresi problemy, protoze jen luskne prstem a vsichni se mu slozi k noham - sorry, to umi kazdej blbec. Ale vedet, ze je nekde nekdo, kdo ma stejnycil jako ja, mit pocit, ze mu to nejde ak mam 2 moznosti. Vysrat se na nej - pripadne kritizovat, nebo prijit a zacit makat, abych teda ukazal, jak se to ma delat a pomohl mu v tom konani. A ja tu tech druhych moc nevidim. K tem prvnim nevidim duvod s laskou promlouvat :-)

Tuareg - do jaky miry to Backovska s Lomeckym zachranili nebo ne, to at si kazdy udela zaver sam.
Ale je silne nekorektni uvest jen malou cast pravdy a na jejim zaklade kritizovat.
Uz rozumim tomu, proc by leckdo ocekaval, ze budeme slavny jako Romea :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od S474N » ned 08.1.2012, 21:05

cmk: a nenapadlo te se na to tady vysrat a just nam ukazat, ze se LEX jako takovy pohne jinam? Dle meho tu uplne zbytecne plytvas energii, ktera by se hodila spis jinde.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 21:10

CMK, a teď upřimně a bez jakýchkoliv emocí. Tobě vážně nepřipadá že je Lex pořád jaksi permanentně na začátku. Loni se táhly na Střelectví touto dobou ty stejný debaty, nemyslíš?
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od Jasik » ned 08.1.2012, 21:13

CMK se pořád ohání tím, že by se nemělo kritizovat, ale že LEX přivítá lidi, co chtějí opravdu pracovat. Tak přece právě tím, že jsme rozbouřili tuhle debatu o fungování LEXu a i v jiné diskuzi než jen o LEXu a díky návštěvnosti našeho fóra jsme už jednak LEXu přivedli nové lidi a také přilákali jiné lidi k tomu, aby se začali o LEX a o dění v něm zajímat a případně si v něm najít své místo.
Jak se říká, i špatná reklama je reklama, takže v tomhle vlastně LEXu hodně pomáháme.
A pomahá i to, že jsme forum otevřený a ne jen pro členy...
Naposledy upravil(a) Jasik dne ned 08.1.2012, 21:19, celkem upraveno 1 x.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od cmk » ned 08.1.2012, 21:15

No vis - naprosto bez ohledu na to, o cem se zvani tady, tak se v Lexim foru resi podobne veci. Jsou tam napriklad informace, proc zrovna s Parmanentnimi listy je treba bejt na pozoru (to jest k tomu, ze by se melo rychle reagovat na jejich clanek), v sekci predstavenstva se resi, s kym budeme spolupracovat pri internetovych projektech a dalsi a dalsi veci.

To, ze mistni plkalove o necem nevedi neznamena, ze to neco neni. A ze to neni v terminech, ktere se jim hodi? Tedy ze reakce na strelbu v Tandavldu do 4 dnu byla podle nich pomala - ja jim ten nazor neberu.

Jasiku - ja uz to psal... Z rad debatniku na forech se lidi ochotny makat nestavaj :-)

Ja uz to tu par dnu beru jako retoricky cviceni, ktere mi dnesnim vecerem skonci (napul nadsazka). Skryte doufam, ze se mistni kritici seberou, udelaji vlastni sdruzeni a ukazou nam, jak to delame blbe a jak se to ma delat dobre - a nejvic jim preju, aby jim to vydrzelo 15 a vic let :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 21:19

Uražená ješitnost není to nejlepší v diskusi.
Ještě nám zkus objasnit tvoji roli v Lexu, jsi jak jistě vidíš jediný který nám nýmandům ukazuje jak se to má dělat :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od S474N » ned 08.1.2012, 21:24

Plkalkove asi maji na LEXu nejaky zajem, ze je to tak trapi, ze? Ja myslim, ze komukoliv se snazit zvysovat skill je jaksi zbytecne, kdyz o to ani nema zajem.

BTW ta zprava k Tanvaldu se zacala resit po 4 dnech. Ciste nahodou stejny den, kdy jsem tu na to zde upozornil, ze by toho mohl LEX vyuzit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od Jasik » ned 08.1.2012, 21:26

CMK: v tom, že se z debatníků na forech ve většině případů nestávají lidi co chtějí dělat s tebou souhlasím -vím to osobně z tohoto fóra a z práce kolem MG :-) Ale jsou vyjímky.
A pořád mluvíš o historii LEXu (sdružení, které tu je 15 let), ale to se tu neřeší. Řeší se tu současnost, to, co proklamuje LEX v nových stanovách , to , co se mělo změnit po "Čekanické iniciativě".
To, že v minulosti přispěl LEX k udržení zákona v mezích únosnosti, o tom víme (kdo neví, může si to na webu dohledat) a to nepopírám.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od cmk » ned 08.1.2012, 21:58

Tuareg - ja, ze nekomu ukazuju, co a jak ma delat? Nepsal tu nekdo, ze chce vedet co ma delat? A nepsal jsem ja, ze se od lidi ocekava trochu samostatnosti, ze je za rucicku nikdo vodit nebude? Jinak netusim, co myslis urazenou jesitnosti...

Certe - opet prekrucujes a uz to zacina bejt unavny a natolik zjevny, ze by se toho mohli chytnout i kritici Lexu. Ja snad napsal, ze se tiskova zprava zacala resit az po 4 dnech? Ja prece napsal, ze vysla po 4 dnech. Pripravena byla vice mene 3.1. pozde vecer. V prubehu 4.1. se k ni vyjadrovalo predstavenstvo a 5.1. pak byla zverejnena, 6.1. obeslany tiskove agentury (resp. agentura a denniky, vcetne Romea.cz).
Nevim, co koho tak na Lexu trapi. Lex ma svoje forum, tam se lze ledasco dozvedet navic. Dalsi informacni toky byly popsany (pro pripadny zajemce) a duvod, proc si tu nekdo honi triko kritikou je mi take skryt :-) Ale konstruktivni to z 99% neni :-)

Jasiku - ja nevim, jak to napsat jinak.
V soucasny dobe Lex porada LOS (hlavni zdroj prisunu novych clenu a propagace mezi strelcema), kdyz se stane neco se zbrani, pise na CTK a do novin, radi lidem (napr. ohledne Rehaku prisly desitky dotazu a chodi spousta jinejch dotazu o pravni ci technickou radu - ty resi hlavne Tratom), co neporadime my, predavame kontakt na pravniky nam nakolnene, kteri zakladni informace poskytuji zdarma. Mame vlastni lidi pisici do SR a ZN. Krom toho (ted budu jako Nova) se k nam jako prvnim dostal pracovni dokument z dilny policejniho prezidia a od pocatku ho resime - co jsou a co nejsou jeho rizika. LOSem jsme pronikli do ozbrojenych slozek... Ale kdyz tohle budu psat kazdej mesic, aby kazdej, kdo je linej si informace zjistit a jen se vykecava na forech, mel dostatek informaci, tak mezi temi ochotnymi pracovat budu za chvili za blba, co sebechvalne mele furt, jak je Lex uzasnej... Tak si vyber :-)
Naposledy upravil(a) cmk dne ned 08.1.2012, 22:00, celkem upraveno 1 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od vsw » ned 08.1.2012, 21:59

CMK: chtel bych se zeptat - ty jsi psal, ze LEX zastupuje 310 tisic drzitelu ZP. Pro tito drzitele nemaji pristup na forum Lexu? Myslenka a cile Lexu se mi libi, nicmene takto je to koupe zajice v pytli.
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od cmk » ned 08.1.2012, 22:04

Proc nemaji? Protoze nejsou cleny Lexu. Ministr zahranici nas taky zastupuje pri podpisech mezinarodnich smluv, jednanich s cizymi zememi, ... - a muzeme snad do vnitrniho informacniho systemu ministerstva zahranici? Ja vim, prehnanej priklad. Ale podstata stejna.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 22:10

CMK no jak říkám , pro každýho máš svoje vysvětleni, jak jinak taky, že

Ale neodpovídáš na otázky, tak to zkusím znovu, pomalu, jako v pomocné škole, tvoje funkce v Lexu: ?
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 09.1.2012, 9:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od cmk » ned 08.1.2012, 22:36

Tuareg> je mi to lito, ze Ti skutecne jako prvnackovi musim na takovouto otazku skutecne odpovedet, kdyz si to nedokazes zjistit. Na druhou stranu jsem rad, zes potvrdil, ze ti nejvetsi stouralove a kritici nejsou ochodni ani 2x kliknout pripadne napsat 3 pismenka... Jak treba zrovna ty bys byl prospesny Lexu po pravde netusim :-) A presto jsi tak aktivni v "Novy clen Lexu - ocekavani" ;-)
Ale dobra - pomalu a zretelne - jako v te pomocne skole...

http://www.gunlex.cz
Vpravo nahore do kolonky hledat napis "Cmk" - jako prvni Ti vyjedou kandidati do predstavenstva Lexu, kde uvidis u prezdivky Cmk moje jmeno.
Kdyz pak moje jmeno napises znovu do "Hledat" tak jako druhy clanek ti vyjede zapis Valne hromady, kde se doctes, ze jsem byl 49 z 55 moznych hlasu zvolen do predstavenstva.
Kdyz pak kliknes na kontakty a predstavitele, uvidis moji fotku a vedle popis funkce - ted clen predstavenstva + reditel LOS.

Bylo to dost jasne, nebo chces i ty konkretni udaje prepsat?

Sorry, uz jsem jizlivej... Fakt nejvyssi cas, abych tu diskuzi ukoncil... Mimo jine proto, ze pujdu spat a od zitrka uz nebude cas. Ale tenhle dotaz fakt prokazal celou tu souvislost, kterou jsem tu nekolikrat psal (o tom, kdo chce jen remcat neboli prilozit hubu k dilu, kdo pracovat a jak rozlisit takove lidi).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od vsw » ned 08.1.2012, 22:47

Ja dekuju za vysvetleni, jednoho z tech 310 tisic si prosim skrtnete.
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 22:54

Dva :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od maja » ned 08.1.2012, 22:59

Pánové, asi zapomínáte na jednu věc. LEX je sdružení a má právo mít svoje soukromé fórum, kde se řeší věci, které se týkají sdružení. Proč by mělo být přístupné všem, když je to členské fórum? Mimochodem, na tomhle fóru je taky jedna taková soukromá sekce:

Klub MujGLOCK
Věci týkající se klubu MujGLOCK a jeho členů.
Přístup pouze pro členy klubu !

:)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Nový člen LEXu - očekávání

Příspěvek od tuareg » ned 08.1.2012, 23:01

No pak ale nezastupuje všechny držitele zbraní ale jenom svých "500" členů
A to je pak nutné všude uvádět: zastupujeme pouze naše členy a nikoliv všechny držitele ZP a zbraní, to je sakra rozdíl :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz