Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od Honza.S » stř 18.1.2012, 17:02

Zemřela žena napadená ve Varnsdorfu, policie nařídila pitvu
Novinky dnes 13:00 (aktualizováno: dnes 14:21) Žena, která byla skupinou Romů napadena se svým synem a mužem na Nový rok ve Varnsdorfu nedaleko ubytovny Sport, zemřela v děčínské nemocnici. Policie nyní nechá provést soudní pitvu, aby se zjistilo, zda úmrtí nemohlo souviset s útokem. Na rodinu měla zaútočit skupina pěti Romů krátce po silvestrovské půlnoci. Policie  už obvinila dva lidi, u jednoho mělo jednání rasový podtext. Napadený muž byl zraněn a byl hospitalizován v nemocnici v Rumburku, žena byla po ošetření propuštěna. Později se její zdravotní stav opět zhoršil a byla hospitalizována v nemocnici v Děčíně, kde zemřela. „Zítra nebo pozítří proběhne soudní pitva, aby potvrdila nebo vyvrátila souvislost s novoročním útokem,“ potvrdil Právu mluvčí děčínské policie Vojtěch Haňka. Napadené rodině vyjádřilo podporu asi 250 lidí na nedělní demonstraci ve Varnsdorfu. Místostarosta Karel Dubský, který se dříve vyjadřoval, že by útok mohl být vymyšlený, byl na ní vypískán.
G17 3.gen. Olive

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od WarPig » čtv 19.1.2012, 11:01

A jsme o další krok blíž pogromu.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od cmk » čtv 19.1.2012, 15:20

Dovolim si pripomenout slova, ktera jsem psal otevrenym dopisem na vnitro, policejni prezidium a tiskove mluvci v zari 2011...
Pokud nebudou schopni zjednat poradek a bezpeci pro vsechny bez pozitivni nebo negativni rasove diskriminace, nekomu hrabne a budeme tu mit Varnsdorfskeho Harmana.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od Mistral » čtv 19.1.2012, 16:28

Třeba by jim to nevadilo ... :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 05.1.2012, 19:06

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od mFranta » čtv 19.1.2012, 17:15

Všichni z toho máte srandu, ale já z toho špatně spím. Pořád si tak říkám- že bych sebou hodil a G17 si koupil dříve, než jsem plánoval? Ale pak si říkám- člověk neví, jestli zbraně za měsíc, za dva nezakážou. V takovém případě bych přišel o investici, že?

Abych nebyl off topic- docela se divím, že si palné zbraně na severu nepořizuje každý, kdo může. I když je možné, že se tak brzy stane. A doufám, že policie toto vyšteří stejně pečlivě a rázně jako Tanvald.

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od WarPig » čtv 19.1.2012, 17:21

mFranta: Neboj Franto, zbraní na severu přibývá, sice to tak nevypadá, ale přibývá. Já mám ještě mokré razítko, ale už mám X zájemců o "heletyjojásichcitakyzastřílet!" a kupodivu jsou to z velké většiny dámy / dívky / ženy!

Jinak si myslím, že čím dřív si zbraň pořídíš, tím líp. Mít možnost účinné obrany je k nezaplacení. A pokud zbraně zakážou?

Hehe, moje zakázaná zbraň mi bude záhadně odcizena nebo ztracena. A jenom já budu vědět kde ;-)

Protože JÁ jsem pevně rozhodnutej o tom, že mi moje právo na obranu HLAVNĚ života NIKDO upírat nebude - ať se byrokrati a pacifisti klidně poserou.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od Mistral » čtv 19.1.2012, 19:11

Nemusíte mít qvér za 10k, revolver se dá sehnat i za 2k. Nemusíte mít zbroják, stačí i dvouranný derringer (jak bylo dokázáno), na ten ZP naní potřeba.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 37

Registrován: stř 11.1.2012, 15:12

Zbraň: CZ 75 compact

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od zigira » čtv 19.1.2012, 19:33

Tak a je tu další oběť cikánů!Chudák paní bohužel nepřežila nejen kvůli napadení cikány,ale taky díky tomu že asi neunesla psychicky to jak tento případ okomentovali média a starosta.Mě kdyby přepadlo 5 cikánů a pak bych se ještě dozvěděl,že jsem si to udělal sám a ožralej,tak to se mnou taky švihne a to nemusím ani mít nemocné srdce.Škoda že její syn nebo manžel neměli alespoň tu 6,35 jako pán v Tanvaldu.

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od Honza.S » čtv 19.1.2012, 19:42

Jsem zvědavý co ukáže pitva,nicméně mám obavu,aby se jako obvykle z jakési pos...é korektnosti a pro uklidnění veřejnosti nezpochybnila souvislost úmrtí s napadením....
G17 3.gen. Olive
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od panvrabec » čtv 19.1.2012, 20:08

mFranta: Opravdu nemusíš mít nutně novou pistoli za 16 tis. bez úprav. Stačí nějaká stará spolehlivá číza 82 nebo PPkčko seženeš do 5 tis. a taky dobře poslouží. Pokud bydlíš někde v těch nebezpečných krajích, tak tam si nedovedu představit chodit k večeru beze zbraně. A jak napsal WarPig, jestli nám budou chtít odebrat zbraně, tak by se taky mohlo náhodou stát, že mě někdo ozbrojený oloupí na ulici zrovna v tu chvíli, když jsem ji šel v kufříku odevzdat.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od cmk » čtv 19.1.2012, 20:55

A prave proto nebude nikdy "trvala" amnestie na "nalezene" zbrane.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od cmk » pon 30.1.2012, 14:14

Tak jedna novinka z Varnsdorfu...

Po napadeni tech 3 lidi, kdy syn skoncil v nemocnici PRY napsal mistni radni pro skolstvi (nejaky pan Dubsky), ze prej "kdo vi jak to bylo, jestli jen skupina nebyla tak pod vlivem, ze upadli a zraneni si zpusobili bez cizyho zavineni" a na to konto to ta pani neunesla.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od panvrabec » pon 30.1.2012, 18:04

Jen koukám, jaké mají místní + rodina zesnulé pevné nervy. Bydlet tam já (jakože bych tam vživotě bydlet nešel) a být manžel nebo syn té paní, tak nevim nevim. Asi bych je systematicky jednoho po druhým vykastroval a pak všechny uařil ve velkým hrnci *47* Ne vážně, lidi co tam žijí mají můj obdiv
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 04.1.2012, 12:21

Zbraň: Springfield XD45 ACP

Bydliště: Zlín

Re: Zena napadena ve Varnsdorfu 5ti cigany zemrela......

Příspěvek od NegativXXX » pát 03.2.2012, 11:19

panvrabec: Ja bych zacal tim radnim Dubskym. Ten by mel vedet co si muze dovolit rict a za co bude trestan. Na premnozeny hmyz se az tak nezlobim, je to jeho naturel a nemuze za to... Coz samozrejme nevylucuje absolutni represi.
SPRINGFIELD XD .45ACP
CZ 85 COMBAT 9MM
ZHR 241 22LR
CZ 45 6,35

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz