Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od Radek07 » pát 03.4.2009, 11:10

Už jste to někdo vyzkoušel :?:

http://fabdefense.cz/cze/stranka-dpm-systemy

Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin na zmírnění zpětného rázu zbraní

Tyto systémy jsou založené na patentech, které byly navrženy a vyrobeny za účelem vylepšení lehké zbrojní techniky ohledně zpětného rázu, palebné rychlosti, zaseknutí, ochrany podstavce tak, že není potřeba žádných dalších úprav k jejich umístění.

Vytvořili jsme mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin, aby splnily výše zmíněné zájmy. Tyto produkty jsou přísně testovány, což potvrzuje jejich spolehlivost, podobu, kvalifikovanost a výkonnost. Patenty, kterými jsou tyto produkty chráněny, jsou registrovány v Řecku a u PCT (Patent Cooperation Treaty) u W.I.P.O (World International Patent Office). Tyto patenty potvrzují fakt, že Mechanické a Magneto-mechanické systémy pro zmírnění zpětného rázu jsou světovou novinkou, která vyniká v technologickém prostředí včetně již existujících technologií pro omezování zpětných rázů u zbraní. Tyto světově proslulé produkty mohou být instalovány bez jakýchkoliv úprav na Vaši zbraň a Vy získáte:

Podstatné omezení zpětného rázu
Lepší kontrolu a větší přesnost
Ochranu „slide“
Vyloučení záseku zbraně
Lepší přesnost dvojitého kohoutku
Vylepšenou palební rychlost
Rychleji za sebou následující výstřely
Ochranu konstrukce
Není zapotřebí žádných úprav
Nový vylepšený DPM mechanický nárazový systém využívá tří-pružinový přístup, který je nepřekonatelný v jeho sdružení komponentů s tvarem, připraveností a výkonností. Tento model je specificky vyroben pro pistole bez přídavné kolejnice. Nainstalovat naši jednotku zabere jen pár vteřin, nepotřebujete žádné speciální nářadí a náš systém nahradí zpětný ráz, táhlo a pružinu. Tato speciální jednotka nezmění velikost krytu zbraně.

Nový vylepšený DPM magneto-mechanický nárazový systém používá vylepšenou kombinaci pružin a magnetů, což dává ojedinělé a mimořádné provedení redukce zpětného rázu. Tento model je specificky vyroben pro pistole s přídavnou kolejnicí. Instalace je komfortní a zabere pouze několik vteřin bez použití nářadí. Tato speciální jednotka změní velikost krytu zbraně, proto budete potřebovat kožené pouzdro, které je vyrobené pro Tac-Light nebo laser.

FUNKCE SYSTÉMU
PATENT – PCT / GR 2004/000008
Wo 2004/073306

Tento systém vyžaduje použití magnetu s úplným základem, což ve spolupráci s mechanickým systémem několika pružin kontroluje zrychlení a zpomalení „slidu“ při trvání zpětného pohybu, který je způsoben výstřelem náboje ze zbraně. Krátkodobé zpoždění „slidu“ za přítomnosti magnetu dosahuje maximalizace úniku plynů z ústí hlavně. Následkem toho „slide“ se vrací zpět pozvolněji, přenáší méně kinetické energie v konstrukci. Mechanický systém několika pružin pracuje jako uzávěr otvoru, takže absorbuje zbývající kinetickou energii ve slidu. Výsledkem je: zmírnění zpětného rázu, ochrana slidu a konstrukce

“Na začátku jsme byli velmi skeptičtí. Nyní každý člen týmu vlastní jeden z těchto systémů a já jsem přesvědčen, že brzy i Vy budete jeden mít Je to pouze otázka času.“
John M.
Protiteroristický tým | http://www.ntoa.org

DPM Systems Technologies Vám s potěšením oznamují, že Magneto-mechanický systém pro Glock 17-22 byl přísně testován po dobou několika měsíců členy NTOA http://www.ntoa.org/ (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION) a úspěšně obstál při všech testech a je od nynějška produktem testovaným a doporučeným pro taktické využití.
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » pát 03.4.2009, 12:13

Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 20.5.2009, 13:25

Bydliště: Kladno

Příspěvek od Thomas » stř 20.5.2009, 13:32

Koupil jsem nedávno (mechanický systém), ale ještě sem nestihl vyzkoušet na střelnici. Zatím mě poměrně nepříjemně překvapilo, že oproti standartní pružině je potřeba cca 2-3x větší síla pro natažení závěru. Jsou sice k tomu dodávány 2 výměnné pružiny, ale obě sou poměrně silné.
V sobotu snad půjdu na střelnici, tak sem pak hodím report s praktickými zkušenostmi. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 20.5.2009, 13:25

Bydliště: Kladno

Příspěvek od Thomas » sob 23.5.2009, 19:14

Tak dnes jsem byl vyvenčit mločka na střelnici. Subjektivně mi přijde, že to opravdu funguje. Zpětný ráz zbraně se mi zdá teď lépe kontrolovatelný (nečekejte ovšem zázraky) :-) Zlepšil se mi i rozptyl na 25m. Obyčejně mám zásahy rozeseté po celém terči, ale dnes se mi dařilo držet většinu ran v jedné oblasti o velikosti zhruba černého prostředku terče. Čili jsem spokojen ... zda to ovšem stálo za ty skoro dva litry, to už je věc druhá :-) Jinak jak sem si dřív stěžoval, že je potřeba velká síla pro natažení závěru, tak už mi to přijde v pohodě. Mám tam tu slabší pružinu ... buď si sedla, nebo sem si zvykl :-)

Příspěvky: 39

Registrován: ned 25.2.2007, 18:50

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od niko » pon 18.1.2010, 10:15

Rad by som si kupil nieco podobne. Mate niekto skusnosti s DPM a s vylepsenym DPM (magneto -mechanicky). Cenovy rozdiel medzi nimi neje velky, ale zase musis kupit nove puzdro. Resp. otazka znie ci sa oplati investovat do vylepseneho magneto mechanickeho DPM. Je tam nejaky badatelny rozdiel?

Příspěvky: 39

Registrován: ned 25.2.2007, 18:50

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od niko » úte 16.2.2010, 11:12

Takze mi dosiel konecne balik s DPM. Idem to dnes skusit na strelnicu. Mam ale otazocku. Nenici sa spruzina DPM ked je permanentne vsunuta v zbrani. Je totiz stale napnuta. Pride mi to ako ked mate stale napaskovany zasobnik. clovek tiez uvazuje ci sa spruzina postupom casu neopotrebuje.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od cmk » úte 16.2.2010, 19:49

Original Glock je taky porad stlacena.
Dokonce, i kdyz se vynda ze zbrane.

Naopak - DPM mi prijde zbytecne tuha - i ta, co je min tuha.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 39

Registrován: ned 25.2.2007, 18:50

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od niko » ned 21.2.2010, 22:39

No to bude tym, ze tym kompenzuje spätny raz,ne? Teda tou tuhostou. Inak som s tym uz bol na strelnici. Ta druha tuhsia spruzina mi viac sadla. Osobne si myslim, ze rozdiel je dost badatelny. No pokial niekto prebija naboje a vie si ich slabsie nalaborovat-znizit takto spätny raz, straca pre neho DPM zmysel.

Příspěvky: 39

Registrován: ned 25.2.2007, 18:50

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od niko » úte 13.4.2010, 10:34

Jo este jedna sprava. Na Glocku 4 generacie je uz seriono dodavany DPM system. Resp. system pracujuci na rovnakom principe vyrobeny Glockom.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od cmk » úte 13.4.2010, 14:09

Muzete sem nekdo hodit fotku?
Ja mam pocit, ze to, co je na Glocku ted funguje spis jako takovy to s 2 pruzinama, ktery se po celou dobu stlacujou vice mene porad.

Zatimco DPM a Sprinco funguje tak, ze se nejdriv stlacuje ta lehci velka pruzina a jakmile se stlaci, tak se stlacuje ta jakoby bufferova kratka tvrda pruzina.

Jinak - tak dlouho jsem zkracoval DPM pruzinu, protoze mi furt pripadala zbytecne tvrda, az mi porad jeste pripada tvrda, ale uz neni ani schopna soupnout zaver az dopredu, protoze za nej zezadu taha udernik :-)

Muj osobni pocit - DPM je na hovno.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od bacil.357 » úte 13.4.2010, 14:55

mě zase připadá DPM dobrej. mám tu tvrdší pružinu a zpětný ráz je měkčí a rychleji se po výstřelu zpět zaměřuje. při dvojvýstřelu mám lepší soustřel. DPM mám na G38.
oproti standardní pružině velký rozdíl.
Glock mit uns...

Příspěvky: 39

Registrován: ned 25.2.2007, 18:50

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od niko » pon 26.4.2010, 16:16

Link na to "glockovske DPMko" -
http://www.glock-waffen-technik.eu/hobbies.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od 4mike » ned 02.5.2010, 14:18

cmk píše:.........Jinak - tak dlouho jsem zkracoval DPM pruzinu, protoze mi furt pripadala zbytecne tvrda, az mi porad jeste pripada tvrda, ale uz neni ani schopna soupnout zaver az dopredu, protoze za nej zezadu taha udernik :-)......
zkrácením jsi se jen obral o předepnutí potřebné k bezchybné funkci
http://www.mitcalc.com/doc/sprcompress/ ... mpress.htm
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od cmk » pon 03.5.2010, 11:26

A tak to ja vim, ceho jsem dosahl :-)
Ta pruzina je tak kratka, ze uz nedokaze dostrka zaver dopredu (zaver vpredu "pretahuje" odpor uderniku, kterej se predepina).
Jinymi slovy - ta pruzina je zbytecne tvrda.
Kdyby byla mekci, mohla by byt delsi, dostrkala by zaver dopredu a stale by v celem prubehu byla dostatecne lehka pro rychly pohyb zaveru dozadu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od cmk » ned 18.7.2010, 17:39

Tak jsem zkusil vzit 1911kovou 10lbs pruzinu.
Tu jsem musel sie zkratit, aby se tam vubec vesla, ale zkracoval jsem ji co nejmin. Sla tam blbe, ale povedlo se mi to dat dokupy.
Ted mam konecne pocit, ze to funguje jak ma.
Zaver jde 80 procent sve drahy velmi lehce, nacez se dostane do polohy, kdy je 10lbs pruzina uz stlacena a macka se ta tvrda.
Vezmu to na strelnici a uvidime.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 19.7.2010, 21:39

Hm. Cpete si do pistolí něco, nad čím jsem zatraceně dlouho dumal, jak to z USP dostat ven. A teprve když to tam konečně neni tak už to funguje jak má.
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od cmk » úte 20.7.2010, 9:15

Rekls to dobre - my to cpeme do pistoli, kdezto tys to vyndaval z USP :-)

Uvidim - hodit zpatky original pruzinu je otazka 15 sekund :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od Honza.S » sob 21.1.2012, 15:14

Dnes namontovano DPM do G 17,funguje to.Zpetny raz mensi,tim padem lesi soustrel a rychlejsi strelba.
G17 3.gen. Olive

KMK

Příspěvky: 56

Registrován: ned 11.7.2010, 20:35

Zbraň: několik Glocků

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od KMK » sob 21.1.2012, 16:48

nevim, kolik toho vystřílíš, ale po nějaké době se mi tento pérostroj totálně rozpadl a známému též.... naštěstí jsem to nekupoval, ale dostal :wink:

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Re: Mechanické a magneto-mechanické systémy několika pružin

Příspěvek od Honza.S » sob 21.1.2012, 18:39

Uvidime,zaruka na to snad je,kdyby neco.A do ted jsem strilel tak 3 tis.za rok,takze malo
G17 3.gen. Olive

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz