Doporučte pouzdro


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Fredouch » čtv 02.2.2012, 20:56

Petr N: s levorukýma pouzdrama je obecně problém. Povětšinou je v češkých shopech nemají skladem (snad kromě pouzder od Dasty). Můžeš zkusit nějaký fobus, nechat si nějaké ušít od některého z českých výrobců kožených pouzder (ECHO, KM Saddlery), nebo si nechat poslat z Bulharska pouzdro od LHS (http://shop.lhsholsters.com/)

Sám jsem levák a po hledání a obepisování různých shopů jsem zůstal věrný LHS a doporučuju je všude. Ne úplně krátká dodací lhůta, ale vyplatí se si počkat.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od kolaCZek » pát 03.2.2012, 8:30

Kluci z LHS ti urcite vytvorej i pro levaka. :wink:

EDIT: Fredouch byl rychlejsi...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 23

Registrován: úte 21.12.2010, 15:53

Zbraň: Glock 17

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od PsychoPat » sob 11.2.2012, 9:23

Kdysi jsem zde daval strucne zhodnoceni kydexoveho pouzdra od LHS a fotografie srovnani s BHI šerpa. Dnes strucny srovnani Bulharskeho LHS a tuzemskeho Huck Finn.

Dodavatel: LHS - jsem zakoupil zprostredkovane prez českého dovozce. Jednani bylo naprosto v pohode, co se slibilo to se dodrzelo. Dodaci lhuta byla tuším tak 3 tydny, ale mohla byt kratsi, kdbych netrval na atypicke barve (bezova – piskova). HUCK FINN – jednani bylo primo s vyrobcem coz je nejlepší. Komunikace doslova obratem. Pouzdro sem mel doma myslim za 4 dny vcetne vikendu, moji chybou jsem mel doma pouzdro drive nez dodavateli dosla moje platba.
Material: LHS – kydex je odhadem malinko (nemam merku tak odhaduji od oka) silnejsi. Barva mela byt piskova, ale je malinko svetlejsi. Nyty jsou plne (je to holster z první serie, nyní se ten samy model vyrabi s dutymi nyty). Sroubky s velkou kulatou hlavickou. Polovina nytu je trochu volnych. Na funkci to vliv nemá. HUCK FINN – material je sice od oka slabsi, ale zbran sviraji obe pouzdra pocitove stejne. Kydex barvy chocolate brown se mi strasne libi a v kombinaci s černými pruvleky na pasek je to skutecne kvalitni chocolate s min.70% kakaa :D Nyty jsou dute a drzi pevne, ani se nehnou. Je ale fakt ze pouzdro je nove, takze není fer porovnávat s pouzivanym LHS.
Tvar: LHS – kydexova skořepina z obou stran. Z nejsi strany kopiruje tvar zbrabe, z vnitrni strany je vice ploche (obr. Seshora). Dole je pouzdro otevrene – cely obdelnikovy obrys ramu a zaveru je venku.Zbran o par milimetru vycuhuje. Oka na pasek jsou nahore rovna, dole skosena. Nejdrive mi to vadilo, pouzdro bylo na jakemkoliv opasku trochu navolno, ale jak jsem očekával bylo to o zvyku, dnes to nevnimam. HUCK FINN – Pouzdro je celkove lepe zpracovane, ale je to o detailech nedulezitych při pouziti - zaoblenejsi hrany, nikde nic nepresahuje, zadne mezery mezi skořepinami apod. Opet celokydex, obe pulky skořepiny kopiruji obrys zbrane stejne. Pouzdro je dole polootevrene, tzn.ze zbran je jakoby uzavrena i zespod a hlaven nepresahuje ani o milimetr, pouze je videt hlaven při pohledu zespoda. Ocka hranata.
SHRNUTI – při pouziti se HUCK FINN teprve ukaze, mam ho teprve tyden. Ale subjektivne u me „tuzemak“ zatím vede na plne care. Pisu subjektivne, protože u me dela hodne i malickost jako je barva apod. Abych byl fer, taky porovnávám LHS první generaci, dneska uz muzou byt jinde, ale to nevim. Pro lidi co se zameri hlavne na ucelnost dane věci, bych si TIPnul ze vyhraje HUCK FINN protože dodaci lhuta a hlavne cena je priznivejsi - pri srovnatelne kvalite vyrobku.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 149

Registrován: pát 25.6.2010, 11:55

Zbraň: žádná

Bydliště: Ostravsko

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od nogi » čtv 16.2.2012, 21:09

zdarec...pls doporučte mi nějaké kvalitnější podpažní pouzdro na G17 4.gen. Ne dastu :lol:

Dík
Glock 19 ; 858 Tactical 4p
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od kolaCZek » pát 17.2.2012, 9:38

Vnitrni LHSko... :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Shi » pát 17.2.2012, 13:23

Má na vnitřním LHS kydex i na vnitřní straně nějaký další smysl, nebo je tam jen kvůli tomu, aby šlo zbraň pohodlně vrátit do pouzdra ? Prám se, protože uvažuji, že si objednám LHS ale s kydexem jen z jedné strany - přeci jen je kůže na tělo příjemnější, než kydex.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od HV » pát 17.2.2012, 13:29

Shi: verze s jednostranným kydexem i oboustranným kydexem je na kůži. Tedy buď je vnitřní strana kydex a pak kůže, nebo rovnou kůže.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od kolaCZek » pát 17.2.2012, 13:32

Ja mam jednostranej kydex a problem s vracenim do pouzdra nemam. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od HV » pát 17.2.2012, 13:42

Já jsem měl obě verze. Jednostranná skořepina je o něco málo vhodnější na skryté nošení ale neposkytuje takový komfort tasení a ukládání. Není to o tom, že by s ním byly potíže. Ale oboustranná skořepina poskytuje vyšší komfort. S ohledem na oboustranné sevření kydexem za lučík je tasení více bodové. Z kůže se to tak trochu táhne. Nicméně obě verze jsou z pohledu nošení naprosto shodné.
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 149

Registrován: pát 25.6.2010, 11:55

Zbraň: žádná

Bydliště: Ostravsko

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od nogi » pát 17.2.2012, 16:53

LHSko... :inlove:

ok díky...můžete mi pls poslat link na eshop odkud jste ho koupili? šel bych do něj
Glock 19 ; 858 Tactical 4p
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od LHS Holsters » pát 17.2.2012, 17:33

Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 8

Registrován: čtv 14.4.2011, 9:42

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Davcoun » pát 17.2.2012, 19:58

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od LHS Holsters » pát 17.2.2012, 20:05

Davcoun: Also looks good! ;)
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Shi » sob 18.2.2012, 16:39

HV píše:Shi: verze s jednostranným kydexem i oboustranným kydexem je na kůži. Tedy buď je vnitřní strana kydex a pak kůže, nebo rovnou kůže.
Díky, už je mi to jasné. Asi si radši vezmu oboustranný kydex. Níže uvedený obrázek mě ponouknul k úvaze, že kůže nemusí být vždy zcela ideální:

Obrázek

Příspěvky: 128

Registrován: pát 10.12.2010, 18:01

Zbraň: glock 17

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od rambo3 » sob 18.2.2012, 16:51

Díky, už je mi to jasné. Asi si radši vezmu oboustranný kydex. Níže uvedený obrázek mě ponouknul k úvaze, že kůže nemusí být vždy zcela ideální:
to je fakt, někde tady na foru to myslím, že frajer stímto pouzdrem si prostřelil buď nohu nebo pr*el když si sedal do auta :lol: :lol:

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od HV » ned 19.2.2012, 8:16

Takhle to ale u LHS dopadnout nemůže. Pochopíš až uvidíš provedení. Nicméně vřele doporučuji oboustrannou kořepinu. $5 navíc za to stojí.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od wizard-ov » stř 07.3.2012, 19:17

A co třeba BlackHawk Serpa ? Mají i v provedení pro leváky.... Teda... Mám ho od včerejška objednané z GlockShopu, ale psali že není skladem ani u dodavatele, ale příští týden by ho měli expedovat. Mám G17 Gen4 a jsem levák - až přijde tak poreferuji.
No ikdyž :mrgreen: http://www.aegisteam.cz/blog/k2_nehoda/ nebo http://www.youtube.com/watch?v=zYvAxLX6OzE tak snad něco pozitivního tady :lookround: http://www.youtube.com/watch?v=lBuAFxqs ... h_response

@ Shi
No ty brďo - z toho obrázku té kůže fakt zamrazí....
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 07.3.2012, 20:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 57

Registrován: ned 29.1.2012, 20:48

Zbraň: Taurus 85UL + 1911

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Huck Finn » čtv 08.3.2012, 8:14

Blackhawk Serpa nebrat. Není bezpečné (pojistka) a blbě se nosí - jde od těla.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od E-Ryc » čtv 08.3.2012, 8:42

A cim je ta sherpa pojistka tak nebezpecna? ;-) Me naopak prijde genialne vymyslena, pro odjisteni musi clovek polozit prst presne tam, kde ma byt - rovnobezne s hlavni na ram/zaver, zadne smatrani kolem spouste.

S tim odstavanim, no uplne prilepene na telo to neni a u hubenouru mozna i fakt odstava ;-). Ja ho kupoval primarne na strelnicove pouziti, pro tenhle ucel naprosto vyhovuje. Predstava, ze bych mel mozna desetkrat behem losiku cpat nadrcnutou pistoli do Dasty se mi fakt nelibi (LHS je stale ve vyrobe).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od maja » čtv 08.3.2012, 8:46

Někomu sklouzává ukazováček přímo do prostoru lučíku a pak následuje prostřelení břicha, nohy a pod. Asi to není dělané na každou ruku, ale já bych to neriskoval :wink:

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz