CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 10:53

tohle bude dobrá telenovela...

je na čase začít zálohovat:-DDD
jessinka.17 píše: ja je mam taky rada i kdyz na druhou stranu je nesnasim za to ze je to vrazedna a nebezpecna zbran vzdy jsme chtela skusit strilet
zbraně miluješ tajně a zároven je nenávidíš protože je to vražedná věc?....je vidět že z tebe rozste žena:-DDDD
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 11:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Nikdo » pát 02.3.2012, 10:59

Jessinko,

Zbraň je jednoduchá a - v případě moderních zbraní - velmi bezpečná mechanická hračka. Taková dražší, ale zase zábavná děrovačka na papír. Jestli je něco nebezpečného a vražedného, tak několik málo lidí. Legální držitelé zbraní, kteří jezdí po závodech, trénují a diskutují na tomto serveru to v drtivé většině nejsou, už proto, že zbroják u nás může mít jen člověk bezúhonný, spolehlivý, zdravotně a odborně způsobilý, a takový se málokdy ze dne na den stane nebezpečným a vražedným. I když i zde se najde sem tam výjimka. Bohužel. Ale moderní sportovní či služební zbraně za to opravdu nemohou. Daleko horší jsou v tomto směru nože, sekery a také auta.

Jestli chceš zbraň vyzkoušet, není nic jednoduššího, než požádat přítele, případně můžeš do nějaké diskuse (třeba sem) postnout kde bydlíš, a nějaký dobrovolník Tě zasvětí. V případě žen může napomoci i vložení fotky. Ano, všichni chlapi jsou stejní :lol:

Případně můžeš zajít na střelnici sama, v drtivé většině tam mají instruktora schopného věnovat se začátečníkovi bez zbrojáku (v takovém případě je lépe zavolat předem a zeptat se, zda můžeš přijít bez ZP). Blízkou střelnici najdeš např. zde:
http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa

Co se týče dalších naznačených partnerských neshod, to si musíte vyřešit hlavně sami. Ale jestli to chcete ventilovat zde na serveru, rádi si počteme, že, chlapi :lol:

PS: Rád s Tebou podiskutuji, ale zkus prosím zapracovat na interpunkci, členění textu, velká a malá písmena, pokud můžeš, tak používat diakritiku a zbavit se překlepů. Všechny tyto oprudentní pravidla máme proto, aby byl text snadněji čitelný a pochopitelný.

EDIT: Všechna tato [oprudentní pravidla]
:oops: :oops: :oops:

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:02

a je tam toho MNOHEM vice co se stalo proc nechci at zbran nosi jen slibuje neco porad a uz jendou sme mela otres mozku spolecnou vinou a neschodou a hadkou ale vystrikli mu nervy no tka proto a proc snim sem protoze ho miluju a nedokazu odejit uz jsme mu dala konec ale nedavam to aj kdyz s echvopa jak se chova je mi 19 a pora me ejn ponizuje a srazi a podrazi proto mu ruzne veci zakazuju kdz se chce tahat s jinyma ja vsude s nim litam vs epro nej delama on ejn slibuje a slibil aj to ze smenuo tedy tu zbran nosit nebude jen kdyz pujdeme SPOLECNE na strelnici

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:04

a je to tu :D klasický případ mé ,,přitelky,, neustále se musí někde strkat ten svůj rypák a agresivni nejsem ale když mi plive do obličeje v nakupnim centru škoda slov pánové
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 11:06

CRYWOLF+jessinka.17: koukam, ze jste opravdu parecek k pohledani. Propleskat vas oba. *1582*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:07

Nikdo: ok děkuju budu se snažit :) děkuju za pekny projev no jenze kdyz mi nevyhrožuje nožema tak zase zbrani tka s emi nedivte no a opravdu mě to láka a je to muj sen akorat mam s toho strach nic vic

a ano plivla jsme ti do oblicejem venku pred nakupnim centrem kdyz me napadas slovne a tys nemel semnou prastit hlavou o chodnik agresore a ano strkam svuj nos tady vsude me resis pomlouvas pospinujes je to děcke si mylim pořad vsem skodit!
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 11:08, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:10

:roll: lepší se rozejít než mi selže SA/DA

Jessi ta větička vzadu na mém ZP má větší váhu než cokoliv cos mi řekla od léta minulého roku spánembohem :mrgreen: p.s. než jsi tu vlezla bylo to po mnoho let vysoce odborné slušné forum které mnoho let pročítám a i díky tomuto foru jsem se stal ZOO Zodpovědným Ozbrojeným Občanem
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 11:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 11:13

Nemuzu si pomoct, ale jak to tu ctu, tak by kver patril na opasek spis Jesince, nez Crywolfovi. :D
Naposledy upravil(a) kolaCZek dne pát 02.3.2012, 11:13, celkem upraveno 1 x.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 11:13

Prituhuje :mrgreen:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:14

:x to by už bylo mnoho mrtvých děvčat z její střední školy a kluků by zařvalo také pár
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 11:16

kluku jeden přece nemůžeš bít holky...to se nedělá....pokud je to hysterka tak se na ní vybodni, ale mlátit holky nebo jim vyhrožovat to nejni zrovna vizitka dobrýho chlapa...a na veřejnosti by se ti to mohlo šeredně vymstít...stačilo by aby šel nekdo třeba z tohodle serveru zrovna kolem...dej vo tom myslivnu...
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:17

to form je a bud eporad stejne jen ty s echvoas jak dite z me pomluvas misto abys normlane resil jen nazor na zbrane odpritelkyn delas tam akorat peklo a ostudu az se naucis normaln e chovat anespinit a nepomlouvat lidi co maj k tomu pravo mit tkaovy nazor atd

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:18

jasně kluci ale v podstatě mě napadla kabelkou a pěstí a v nepřičetnosti se nedala spacifikovat ani přitlačením do lavičky stále byl pro mě vedený utok a proto sem ji stahl k zemi kde doško k uklidnění :? p.s. kdykoliv jsem se sni chtěl rozejít vyhrožuje mi pomluvama a že ma na mě něco domluvené proto muj strýc co je právník na ni sepsal trestní oznámení které mám podat v případě nutnosti a váhat nebudu
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:19

sice to byla vina obou on me psychicky tyral ja ho pleskla kabelkou on zase rval a porad ponizovla ja mu olivla do obliceje aon smenou plesk o chodnik a mela sme otres mozku a narazena zada no a dekuju ja bych pistol a ZP bral aj :D:D:D ale jen sportovne nechtela bych to nosit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 11:20

No ty vole, tak zatim to vypada, ze jessinka by mela poslat do prdele tebe, a ne ty ji :roll:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Shi » pát 02.3.2012, 11:21

Wow, to jsou mi věci.

Vážená slečno (a jak koukám, tak i pane), jestli na vás partner aplikoval násilí jednou, udělá to nejspíš i podruhé. A pokud to udělá podruhé, tak vám to bude dělat opakovaně až do smrti, rozchodu nebo do okamžiku, kdy jeden druhého zabijete nebo zmrzačíte. Takže si rozmyslete, do čeho jdete, protože lepší už to ve vašem vztahu nebude.

Jestli máte zájem naučit se střílet, tak na to nepotřebujete partnera se zbraní, ale instruktora nebo instruktorku. Najděte si v okolí střelnici a zavolejte tam, že si chcete vyzkoušet střelbu. Určitě vám minimálně na jedné ze střelnic poradí kdy a kam můžete přijít.

Vážený pane, když vám slečna plivne do tváře, tak se jako gentleman máte otočit a odejít (navždy). Nedokáži si představit, že bych někam na fórum napsal, že má slečna má rypák - už tohle docela zajímavě svědčí o vašem "kladném" vztahu k ní. A mít v šuplíku připravené TO, to už je vážně vrchol.
Naposledy upravil(a) Shi dne pát 02.3.2012, 11:22, celkem upraveno 1 x.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:21

Admixi přál bych ti být rok psychicky terorizován tohle nechvalně známou holkou v našem městě :mad: p.s. kdyby mi dalá konec bez vyhružek a podobně... byl bych nejštastěnší člověk pod sluncem
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 11:22

Tak ji posli do prdele, kdyz je hysterka ... kurva, to ses chlap? Shi to napsal hezky.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:23

k ní již nejde mít kladn vztah a proto jsem založil forum avšak díky ni vedeme OT POPROSÍM ADMINISTRÁTORY O PROMAZ TOHOTO FORA PŘEDMĚTEM DISKUZE JE VY A VAŠE PARTNERKY VS. ZBRANĚ NIKOLIV JÁ VS. JEDNA BLÁZNIVÁ SLEČNA DĚKUJI
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:24

to t yme skoro rok triznis psychicky i fyzicky mam od tebe modriny a ty jediyn vyhrozujes ze em dostane sna invalidni vozik na ARO kde s euz mozna neprobeu atd ja ti koenc dala ale nedokazu byt bez tebe to ej t anejhorsi vec aj kdyz to boli! jaks e chvoas ajak me spinis

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz