CRYWOLF - Zbraň a vaše přítelkyně


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 11:25

CRYWOLF: tak to mas docela hloupe, protoze se nic mazat nebude. Naopak bych to videl tak, ze to zde bude slouzit jako vystraha pro ostatni, co je mozne mit doma. A to nemyslim jenom ji, ale i tebe.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 11:25

A ja bych to tu nechal... At je videt, jak se to da taky resit... :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Nikdo » pát 02.3.2012, 11:26

Shi: lépe bych to nenapsal.
Jessi + Crywolf: Chcete zažít něco krásného? Zkuste sex na rozloučenou. Howgh.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Jasik » pát 02.3.2012, 11:27

Crywolf: Promiň mi, jestli se mýlím a nechci Tě nijak osočovat ani urážet, ale připadáš mi jako jeden z těch, kteří si zbraň pořídili proto, aby byli ještě větší "chlapi" a borci.

Jak píše Wojtyla, mlátit ženskou, ať už Ti v hysterické chvilce třeba plivne do obličeje, není fakt hodno gentlemana. Vždycky na konfliktu mají vinu obě strany, takže tys jí k tomu plivnutí musel vyprovokovat. Věř mi, že i já jsem za svůj život byl hodně na ženskou naštvaný, ale nikdy nedošlo na fyzické napadnutí. Člověk si zanadává, pomyslí si něco o různých pohlavních orgánech a ono se to nějak ustálí.

Jessinka - přesně případ toho, že holky přitahují "hajzlové" a my, slušní intelektuálové pak máme smůlu :-)

Edit: Koukám, že než jsem to napsal, diskuze jede dále a Shi mě s gentlemanem předběhl :-)
Naposledy upravil(a) Jasik dne pát 02.3.2012, 11:29, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:28

to uz sjem mut aky nabidla psoledni sex na rozlouxenou :D:D ale neresit radsi tedka mi vyhrozuje teleskopem !

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:30

Pánové zřejmě si nerozumíme.... Já posledních deset let žiju v podstatě jen zbraněma a noži nikoliv z důvodů že mám rád zabíjení apodobně ale chladné i palné zbraně mě fascinují...Poslední dobou se stýkam s několik dalo by se řici odborníky na střelné zbraně kteři mne postupně zasvědcují do teto problematiky.Chci se aktivně věnovat střelectví a věřte mi nebo ne.. vztah s Jessinkou je nejlepší psychickou přípravou pro příp. použití zbraně v KN NO... Jsem v podstatě tak otrlý že mne nelze vyprovokovat k ničemu jinému než obrana.

rád bych zde přestal dělat s touhle 19 letou ženou kterou považuji za svuj omyl divadlo a řešil zde problematiku zbraní děkuji

ohledně teleskopu dneska mi bude vracet nůž a jdu ji dát mezi nami konec a mám obavy ,že je schopna ho v amoku použít
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:31

a to z emi vyhrozuje teleskopem,nožem zbrani uz je moc tka se nedivte ze enchci at neco takove nosi smenou!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:32

vyhrožuji? byla jsi jen upozorněna že v případě ataku mé osoby bodnořezným předmětem bude útok odvrácen předmětem tupým...
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 11:32

CRYWOLF: zit si muzes cim chces, ale pokud je pravda, ze mas kecy o tom, jak ti "selze sa/da" a podobne, tak bys zaslouzil pres drzku sam a kver ti rozhodne do ruky nepatri.

Moc otrly asi nebudes, jestli delas to, co tu pise. A to uplne bez ohledu na to, co provadi ona tobe.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od havran » pát 02.3.2012, 11:33

Rád bych Vás oba dva upozornil, že jste na veřejném, poměrně sledovaném a volně přístupném fóru. Nic proti srandě, všichni se zde rádi pobavíme, ale nebylo by přece jen lepší si to probrat doma v obýváku, než si to posílat a probírat z ložnice do obýváku přes server...? K tomu napadení, jestli tě napadne holka kabelkou, notabene tvoje holka a ty to řešíš místo odejitím z místa či nějak podobně tím že ji strhneš na zem a bla bla bla, pak nás chraň Bůh, až se semele něco opravdu vážnějšího, taky by se to mohlo stát, že na to ve finále dojedeš sám. Tvoje přítelkyně má taky máslo na hlavě, mohla místo napadení pravděpodobně taky například odejít. Dělat veřejný scény s napadáním někde na ulici, je nejbezpečnější cesta k ukončení vztahu, pak cesta k úrazu a následuje cesta do průseru. Celkem chápu, že ve Vašem věku je vztah emotivní a temperamentní a živý, nicméně, kde jsou emoce nemají být zbraně. To že to řešíte veřejně vypovídá pravděpodobně o jisté nezralosti, obsesi, případně úchylce. Doporučoval bych se přesunout na server typu http://www.plácámesracky.cz, onadnes a podobně, kde se Vám oběma jistě dostane spousty fundovaných rad jak dál.

Mimochodem věta "a i díky tomuto foru jsem se stal ZOO Zodpovědným Ozbrojeným Občanem" v kombinaci blábolu o selhání SA/DA opravdu potvrzuje že ZOO jsi, pro mě bohužel s poněkud jiným výkladem.

Přeju hodně štěstí a ať to oba dva ve zdraví a pokud možno bez další následků pro Vás i Vaše okolí překonáte a vyřešíte.

Jo a ještě byste mohli napsat město odkud jste, nebo kde bydlíte, abychom si, až o Vás bude téma v krimizprávách, mohli říct, jóóó, ty jsme znali.

CRYWOLFE nejsi náhodou civilním jménem Adam? :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 95

Registrován: sob 04.11.2006, 22:17

Zbraň: hromady kverů

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od Wojtyla » pát 02.3.2012, 11:34

nebylo by možný postnou fotky vás obou?...mnyslím že by to hezky dokreslilo situaci a byla by to taková hezká tečka za tím naším případem...
"Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti."- Sigmund Freud
CZ 75 SP - 01

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:34

copak neznáte vtip ,,nebo mi selže pistole?,, no ták berte tuto humoresku s vtipem jako já a poučení praví... nepouštět se do vztahu s podobnymi typy lidí .)

havrane :wink: prošel jsem i psychotesty a tudíš věř,že opravdu nejsem maník co po dvou fackách svou ,,přítelkyni,,smázne 8-) Zbran mi bude sloužit přimárně ke sportu a věřme mi střelba je nyní láskou větší než výše zmíněná.. proto jsem také požádal adminy o smáznutí tohoto stromu protože nemá žádnou PRO NÁS UŽITNOU HODNOTU
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 02.3.2012, 11:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od S474N » pát 02.3.2012, 11:39

CRYWOLF: "pro nas"? A proc ten plural majesticus? *9*

Jo a nauc se laskave pouzivat tlacitko EDIT, kdyz chces neco dopsat ke svemu prispevku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 11:39

Prave naopak, informacni hodnotu to ma obrovskou.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 96

Registrován: pát 02.3.2012, 10:33

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od jessinka.17 » pát 02.3.2012, 11:41

ps maty: testama si neprosel doktorkate ani an ne neposlala protoze si se na ni smal a cpal ses do jeji politiky ! tka bud ticho taky o necem jo pani doktorka t ema rad ale kdyby vedela co si z acloveka a jak vyhrozujes a deptas lidi endala by i to protoze si vybusny

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:41

tak pokud zde není žádný adiministrátor který je ,,moudrý,, potom alespon požaduji k návratu na PŘEDMĚT TÉTO DISKUZE aneb už neřešte něčí osobní život děkuji
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od admix » pát 02.3.2012, 11:42

Na to uz je pozde kamarade *40*
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od CRYWOLF » pát 02.3.2012, 11:42

Jessi. dělal jsem obsáhlé testy na jeřábnický průkaz a tam žadneho nerváka nebo naopak přiliš laxniho člověka nepustí to by mohlo stát lidi pod tebou život
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od kolaCZek » pát 02.3.2012, 11:43

Ano... Nejvetsi moudro si clovek vezme ze zkusenosti a chyb ostatnich.

A tak me napadlo... Neposila nahodou obvodni lekar zadatele o ZP na psychologicke vysetreni jen pokud ma padny duvod nebo pochybnosti o psychickem stavu zadatele? :wink:

EDIT: Aha.. Tak to nebylo pri podani zadosti o ZP. Tak nic... :wink:
Naposledy upravil(a) kolaCZek dne pát 02.3.2012, 11:44, celkem upraveno 2 x.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Zbraň a vaše přítelkyně

Příspěvek od havran » pát 02.3.2012, 11:43

příteli, s takovým vtipem jdi DOPRDELE, každý vtip má svůj čas a místo. Ve spojení se zaměřením serveru mi to moc vtipné nepřipadá, možná na novinkách by byl dobrej, ale tady ee. Hlášku pravděpodobně známe všichni. Jestli se ostatní pobavili, všem se tímto omlouvám, za svůj zřejmě nedostatečně vyvinutý smysl pro humor.

A vlákno bych zachoval, jako "varování" pro budoucí generace, a možná bych ho přesunul někam do vtipů.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz