Policista zbil účastnici demonstrace Kateřinu Jacque


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Policista zbil účastnici demonstrace Kateřinu Jacque

Příspěvek od abeille » stř 03.5.2006, 18:38

Asi jste o tom slyšeli z médií. Policajt zřejmě duševně nevyrovnaný se pustil do ženský, aby si zvýšil svůj společenský kredit. Větší reklamu zeleným už udělat nemohl.
Jako problém bych ani neviděl, že se v řadách policie občas naskytne nějaký magor, to se stane jistě i v jiných oborech. Jako ale problém vidím, jak se k tomu stavěli policisté systémově. Ti přítomní se tvářili, že se nic neděje, snažili se to skrývat před fotoaparáty a kamerami přítomných. Ti výkonní pak mlžili, že to bylo oprávněné, že byla agresivní a já nevím co.
Uvědomme si, že to je špička ledovce. Když se to přihodí političce, má slušné páky, co s tím udělat. Když se to přihodí normálnímu člověku, má prostě smůlu. Viz czech tec, tam bylo podle inspekce taky vše v pořádku, že... a ticho po pěšině.

Něco je prohnilého v naší policii ne-li policie sama o sobě. Co by se taky dalo čekat od 8-mi letého vlivu sociálních demokratů potažmo 40ti-letého vlivu komunistů.

________________________________________________________________

A teď by mne zajímala jedna věc. Jak se stavíte k tomu, jako lidé, zajímající se aktivně o nutnou obranu. Když budete svědkem nějaké takové události, případně když si policajt - idiot vyhlídne vaší manželku, přítelkyni, sestru nebo maminku a začne se k ní chovat tímto způsobem, budete ji bránit? A i v přítomnosti ostatních policajtů? Jak se zachováte když vás policajt bezdůvodně napadne tonfou?

________________________________________________________________

Pro zájemce pár odkazů:
Vyjádření svědka

Fotoreportáž zásahu

Ryba smrdí od hlavy
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 03.5.2006, 18:52

tak to je dost citlivá otázka.Policajti si navzájom "držia" alibi.Ak to nie je zdokumentované ako v tomto prípade.Inak by som okamžite podal tr.oznámenie a oznámil prípad inšpekcii MV.
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » stř 03.5.2006, 19:24

Bohužel jsi nenapsal že paní Kateřina mu strhla služební odznak s číslem a odhodila jej do davu.Po tomto měla být předvedena k výslechu,ale předvedení se bránila.Jak bylo ukázáno v TV údery tonfou neberu jako brutalitu,protože jedno prudší píchnutí a už by se 5min.nenadechla.Nemohu souhlasit s názorem POLICEJNÍ BRUTALITA.

P.S.v některých médiích proběhlo že zákroku přihlíželi její děti.To se mě zdá opravdu uhozený,když si vezme děcka na demonstraci proti neonacistům.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » stř 03.5.2006, 22:01

Všiml jsem si při záběrech v TV, jak si paní Jacque kontroluje jestli je v záběru a jestli to bude všechno na kameře vidět. A pokud ten polda ulítl, tak ať jde do pr..., nemá u firmy co dělat. Ale můžu vám říct, že na takovýchto akcích to není jednoduchý a hodně lidí se snaží schválně provokovat a když k něčemu dojde, tak nejvíc křičí a je jim nejvíc ubližováno.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Pro abeille

Příspěvek od realcop » stř 03.5.2006, 22:31

Ze zkušenosti vím, že tisk a sdělovací prostředky píší v mnoha případech, teméř ve většíně případu účelově. Česká republika je v zahraničí proslulá kromě taxikařů banditů, také tím, že nemá skutečně nezávislé novináře. Piše se takzvaně na objednávku nebo podle systému, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Abeile přemýšlej. Co bys řekl své manželce kdyby chtěla jít s tvými dvěma dětmi do chumlu neonacistů s letákem "zelení proti nacismu". Šla tam za účelem vyvolání konfliktu, a kdyby ten policista nezasáhl, dostala by od skinheadu a to by zase tvrdila, že policie nezasáhla a nechala ji napadnout. Šlo o provokaci a své děti použila jako alibi aq štít ve stylu" Já jsem tam šla jen mírově protestovat a byla jsem napadena. ta žena to podle mně nemá v hlavě v pořádku a jde ji jen o jedno. Upozornit na sebe a svoji politickou stranu. Někteří lidé usilují o moc i za cenu svého zdraví. Dle mého názoru věděla, že se dostane do konfliktu protože o něj usilovala. ten policista jí poskytl jen dobrou záminku. Cokoliv by policie udělala nebo neudělala je špatně. Protože v době voleb je policie symbolem moci vládnocí strany a jako taková je předmětem různých provokací, za účelem zdiskreditování vládnoucí strany. Proto se takéˇpremier distancoval od jednání toho policisty, protože ví, že učelem byla diskreditace jeho osoby a osoby ministra vnoitra a distancovaním se vyváznou z nastražené pasti. ten policista byl prostě ve špatný okamžik na špatném místě a musí pryč protože se stal nepohodlným.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 03.5.2006, 23:00

realcop: myslím že co tu říkáš zní rozumně. Nemluvě o tom že to taky vidíš ještě z trochu jinýho pohledu než většina z nás.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » stř 03.5.2006, 23:17

to, že se madam šla v rámci převolebních aktivit zviditelnit, tím že si vykoleduje pár facek je nasnadě, bohužel se našel trouba kterej to asi exemplárně odskáče. Nevěřím tomu, že se tohle bude vyšetřovat jako např Czech tek, v rámci "apolitičnosti" řízení PČR tohle asi nebude odesíláno od čerta k dáblu až se nakonec zjistí, že se nic vlastně nestalo.
:mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Článek

Příspěvek od realcop » stř 03.5.2006, 23:34

Snažim se teď vytvořit článek, který by veřejnosti alespoň trochu přiblížil, jak policie funguje, snad se mi to povede a uvidíme jestli ho někdo otiskne. Mým cílem při takových akcích jako byla ta s paní hysterkou ze strany zelených, abych se nikde se nepřiplét, protože provokatéru je na takových akcích hodně. Jde o to zachovat chladnou hlavu. Ale s roky a pokročilou frustrací je oládaní emocí čím dál těžší. Pak se může stát to samé co jednomu mému kolegovi. Potíže v práci, potíže doma, 20 let u policie a prostě se zbláznil. Tvrdí, že jeho pes ma v sobě vysílačku a sledují ho všichni mafiáni světa. Tak byl odejit - (často používaný termín u policie.) Je to způsob jak se zbavit nepohodlného policisty
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Sobull » čtv 04.5.2006, 8:55

Me ta zenska prisla spis k smichu nez k politovani. Videli jste, jak ji cpali do toho auta? vzdyt on ji tim obuskem spis hladil... jestli tohle je brutalita. A pani je zjevne i dost mizerna herecka, protoze ty jeji vykriky au, au, au a rozhlizeni se kolem jestli se vsichni divaji byly dooost neverohodne. A vzit decka na demonstraci proti nackum, muze jen uplnej hnup, za to by zaslouzila tou tonfou poradnou po lebede

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 9:53

2Realcop - vsechny tvoje argumenty beru a netvrdim, ze bejt policistou v poradkovy jednotce (a jakykoli jiny) je jednoducha vec. Dokonce jsem ochoten i uverit tomu, ze to bylo od ty zensky vyvolany (stejne tak jsem otevren verit tomu, ze nebylo).

Ale to vsechno stale neodpovida na otazku: "Proc do ni takhle rezal?" a "Myslis, ze mira donucovacich prostredku nemela byt mnohem mensi, nez bylo ze zaberu patrne?"

Ten policajt ji minimalne sundal k zemi, rezal a pichal do ni obuskem a zraneni, ktera zpusobil jsou pomerne jasne zdokumentovana (nemyslim ani tak zpravu lekare, jako fotky po zakroku).

A ze vzala na takovouhle akci deti - ano, to vypovida o (slusne receno) momentalni rozumove indispozici (neslusne - neskutecna picovina)... Ze vzala odznak a hodila ho do davu? Jestli je to pravda, vypovida to o necem podobnem... Ale kde je proboha duvod tu zenskou mlatit? Jenom tohle? To se na me nezlob - to je podle me trochu malo.

A ze policajtovi precvaklo? Ano - chapu, ze pokud je delsi dobu pod stresem (a nejen v praci, chapu, ze kvuli praci muze mit problemy i doma), ze to nakonec jednou pretece, ale to uz je prece na nadrizenem a na ostatnich kolem nej... Tohle neprijde uplne najednou. To muselo nejakou dobu nastupovat a ten clovek nemel ozbrojenej pistoli a s pendrekem v ruce na ulici co delat.
Pochybuju, ze kdybych na ulici ja nekoho smahnul nebo zmlatil pendrekem, ze mi k necemu bude tvrzeni, "ze uz toho na me bylo moc".

PS: zkousel jste si nekdo do sebe pichat pendrekem? To neni nic prijemnyho
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » čtv 04.5.2006, 11:43

Nevím jestli tušíš jaký výcvik má obyčejný policajt? Na rovinu, pokud nedělá nějaký výcvik sám, tak je to normální občan navlečený v uniformě. To že jí štouchal tonfou do lokte aby se pustila dveří nepovažuju za hrubé násilí. Otazka je kolik zranění si vymyslela. Jestli myslíš řádné zdokumentovaní tím, že zaujatý novinář napíše přesně co mu řekla, tak to není dokumentace, ale podvod. Důležitéje co na to doktor. Zkus zmáčknou přítelkyni trochuvíc za paži a vyskočí ji modřina jakou jsi v životě neviděl. další věc je ta, že jsem za celých sedm let neviděl, že by někdo, někdy nějakou ženskou mlátil na služebně.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 11:56

Zdokumentovano je to, jak vypadala na fotce po-te, co ji propustili (a predpokladam, ze nebezela na Barandov do maskerny, aby ji nalicili s opuchlym oblicejem).
Navic jsem videl ten video-zaznam - nestouchal ji do lokte, ale do zad - myslis, ze je to lepsi reseni, nez chytit zenskou za ruku?

Ja vubec nechci zpochybnit opravnenost "nejakeho" zakroku vuci ni - to necham na inspekci a budu verit, ze se to prosetri nezavisle jak na "policejni kolegialite" tak naopak na "politicke vuli". Proste jestli porusila zakon, meli policiste pravo ji zadrzet, predvest, vyslechnout, pripadne obvinit.

Presto, ze na videu je videt jen cast (jednoznacne cast, ktera zrovna policajtovi neprida) tak i pri sebevetsi snaze pochopit toho policajta, ze ji "zajistoval" opravnene - tohle mi prislo trochu moc. Chapal bych tenhle pristup na Czechteku, kdyby takhle pacifikoval zfetovaneho tanecnika, ktery doopravdy realne ohrozoval zivot, zdravi nebo majetek, ale 35leta pomerne stihla baba - sorry, to mi proste adekvatni neprijde.

(k tomu Czechteku - to neznamena, ze se stavim na kteroukoli ze stran, jen tim rikam, ze jestli nekdo z tanecniku realne ohrozoval zivot, zdravi nebo majetek, byl podobnej zasah vuci nemu podle me v poradku)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » čtv 04.5.2006, 12:13

Kdo nezažil neuvěří, nepochopí. Těžko se to vysvětluje.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 12:40

z ktere strany?

Kdo nezazil byt vyprovokovanym policistou nebo kdo nezazil byt mlacen policistou? :-)

Verim, ze oboji je nezavideni-hodna situace...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » čtv 04.5.2006, 12:46

No, mě ještě žádnej polda nemlátil takže z této strany to neznám. Jenom chci říct, že se to těžko vysvětluje. Ono na těchto akcích není nic jenom černý a bílý, jeden hodnej a druhej zlej.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 12:52

Ale na tom si prave myslim, ze se shodneme...
(ze problem je ASI o tom, ze baba tu potycku vyprovokovala a policajt se jednak nechal a jednak to asi prehnal - tot muj nazor z toho co vim).
Akorat ze policajt je clovek s vyssi pravomoci, tudiz v tomhle pripade s vyssi zodpovednosti - tudiz to mel bejt on, kdo chybu neudela...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » čtv 04.5.2006, 13:02

pitt píše:Bohužel jsi nenapsal že paní Kateřina mu strhla služební odznak s číslem a odhodila jej do davu.Po tomto měla být předvedena k výslechu,ale předvedení se bránila.Jak bylo ukázáno v TV údery tonfou neberu jako brutalitu,protože jedno prudší píchnutí a už by se 5min.nenadechla.Nemohu souhlasit s názorem POLICEJNÍ BRUTALITA.
To jsem nenapsal, protože jsi jediný, od koho jsem tuto informaci slyšel, můžeš mi uvést zdroj?

Jak se píše
zde:
Jeden z policistů se pak podle Uhla Kateřiny Jacques nejprve několikrát dotknul, ta se proti tomu ohradila. Policista podle svědka stále zvyšoval hlas a začal být agresivní, poté Kateřinu Jacques srazil k zemi a nasadil jí pouta.

Svědek dále vypověděl, že policista neměl po celou dobu zásahu připevněné služební číslo. To se mělo na jeho uniformě objevit až na policejní služebně.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » čtv 04.5.2006, 13:19

for cmk
v tom s tebou souhlasím. Na tyto akce by vůbec neměli chodit "obyčejní" poldové, ale pořádková jednotka, která má alespoň nějakej výcvik a zkušenosti z podobných akcí. Sám jsem za posledních několik let prošel dost akcí abych věděl o čem mluvím.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » čtv 04.5.2006, 13:20

Pitt: jo, už jsem to našel. Tvrzení obhájce bych nebral až tak relevantní. Doporučuji tuhle galerii. http://www.pecina.cz/foto/jacques/base0.html. Udělejte si názor každý sám o tom jaký je policajt obětní beránek a ženská hysterka....
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 04.5.2006, 13:26

abeille: no nevim, ale to s tim odznakem se me zda jako dost verohodne. Vsimni si, ze vsichni kolem ho maji pripnuty a proc zrovna tento by ho mel sundanej? Navic se koukni poradne na ty fotky, taky to na me pusobi, ze mu ho urvala:

:arrow: http://www.pecina.cz/foto/jacques/image16.html

Jinak na fotkach vidim pouze hmaty a chvaty, zadne naprahy a mlaceni tonfou. A pokud mu ho fakt urvala, tak si tu cocku zaslouzila.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz