CRYWOLF - Střelba do chodníku


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od panvrabec » ned 04.3.2012, 20:48

Jasik: ten tvůj měl být druhý shora ne ? :lol: :lol:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Jasik » ned 04.3.2012, 20:50

Vrabčák : Chápej, já sem tu za toho slušnýho, smířlivýho, hodnýho atd. Ale až přijde ten druhej, to bude teprve veselo.. :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od panvrabec » ned 04.3.2012, 20:56

No vyjímečně se na něj člověk i těší :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od reddog » ned 04.3.2012, 21:10

Cw:
takže konstruktivně pro tebe snad jen toto: dohledej odkazy na tématicky zaměřené kurzy a uč se, poslouchej, vstřebávej nejen slovo a obraz, ale i atmosféru, pocity a kolektivnost.
a laskavě si uvědom, zatím tady s tebou diskutují ti mírní, pohodoví a vstřícní. skloň hlavu, posyp si popel na hlavu a otevři hlavu všemu, co ti tady ti tátové od rodin a mámy od dětí budou psát. to je, co? komunikují tady s tebou také tátové jednoho, dvou i více dětí. a div se i mámy jednoho, dvou i více dětí... to se opravdu nestydíš před nimi plodit tolik písmen bez přemýšlení??
jestli tě tady začnou tihle lidé rozebírat opravdu vážně, do smíchu ti nebude. ještě máš čas.
tomík

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od CRYWOLF » ned 04.3.2012, 21:15

klid pochopil jsem ustoupil jsem a nyní již jen konstruktivni debaty omlouvám se za mystifikace a provokace nemá pro mě žádné plusy napravím to :wink:
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od vsw » ned 04.3.2012, 21:17

zacni opravou profilu dle skutecnosti
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od panvrabec » ned 04.3.2012, 21:20

A opovaž se zasrat vlákno "nejlepší střelivo 9mm na nošení" ... to je moje nejoblíbenější :evil:

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od CRYWOLF » ned 04.3.2012, 21:27

netřeba ho srát objednal sem si subsonicke fiocchi vic netřeba

nedáš mi tady jako menši ot nějakouzkušenost s olověnymi SB LRN ?? :)
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od panvrabec » ned 04.3.2012, 21:35

Jo mám s nimi dobré zkušenosti. Kupodivu létají dopředu.

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Steiner » ned 04.3.2012, 21:54

CRYWOLF: Varovný výstřel mají předepsaný vojáci ve strážní službě nebo svýho času pohraničníci při ochraně státních hranic (to už 23 let neplatí). Civilista podle tr.zák. může střílet (beztrestně) jen v případě nutné obrany nebo krajní nouze (tr.zák. §29 nebo §28). Jinak se může dopustit tr.činu obecného ohrožení například. Takže když jsou dány podmínky oprávněného použití zbraně - střílej. Když nejsou, tak se adekvátně zachovej. Evidentně ještě nejsi schopný pochopit a zhodnotit důsledky svého chování. Podle mně by jsi měl velmi velmi vážit pořízení případně použití zbraně. A dostudovat příslušné paragrafy zákona o zbraních. Nedivím se, že většině čtenářů tohoto fóra se při čtení tvých a Jessiiných příspěvků jěží vlasy hrůzou na hlavě.

PS: Držitel ZP skupiny B smí zbraň nosit jen na střelnici viz. §28 odst 2) písm a) zák. 119/2002 Sb.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od CRYWOLF » ned 04.3.2012, 21:56

:roll: to jsem byl teda na debilnim semináři kde nam instruktor cpal že vrovny výstřel můžeme použit ale jsme povinni zavolat policii přimo na misto kde k vystřelu došlo a prokazat že nikomu projektil neubližil
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Jasik » ned 04.3.2012, 21:59

CW: Když budeš mít na to čas, klidně si ten varovný výstřel použij. Jinak ano, Policii bys měl volat při každém výstřelu ze své legálně držené palné zbraně, který si vypálil mimo střelnici za účelem ochrany života, zdraví či majetku.

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Steiner » ned 04.3.2012, 22:02

Instruktoři jsou různé ... kdo to známe o nich víme své ...kolem střelby je spousta mýtů a polopravd a nejhorší je že si za to dokonce nechávají platit ...

A nejhorší sou trpajzlíci .. a ještě horší jsou nejmladší intruktoři obranné střelby ... pak dá opravdu hodně práce napravovat všechny škody který napáchali ...
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Jasik » ned 04.3.2012, 22:08

Steiner: Hehe, už mu to nepřipomínej.. :wink: To byl přece jen takový malý žert. Chtěl tu mezi námi vypadat jako hvězda :lol:
A přece jsme tu taky tak trochu od toho, abychom nějaké mýty vymýtili, když už máme být to "střelecké" forum...
Teda jsme - ti zkušenější, co tu třeba jsou, čímž uznávám, že má pravda nemusí být a není vždy tou pravdou nejpravdovatější.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od maja » ned 04.3.2012, 22:14

cityshark: tak jsem tvůj návod vyzkoušel, trefil se a ještě se kulka odrazila od chodníku :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od jry2000 » ned 04.3.2012, 22:40

To verim, ze se "kulka" odrazila od chodniku pri Sharkove navodu :) A byla to leva nebo prava?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od cityshark » ned 04.3.2012, 22:43

Predpokladam, ze se ti kulka odrazila, kdyz jsi stisknul kohoutek :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od maja » pon 05.3.2012, 0:01

Přesně. Stisknul jsem kohoutek a koukám na odraženou kulku. Pravá to byla :D

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od Mistral » pon 05.3.2012, 12:48

Výstrašný výstřel je nejlepší vypálit na toho, koho chceme vystrašit. Což obecně souvisí s teorií, která říká, že nejhorší smrt je z vystrašení.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Střelba do chodníku

Příspěvek od DeadlyOne » úte 13.3.2012, 14:03

Varovny vystrel? A jeste k tomu nejlepe prohlasit "Stuj, jmenem zakona nebo strelim". Tak sorry panove, ale varovny vystrel jako civilni osoba neznam. Protoze je to nejvetsi hovadina a p.....a a vsechno dohromady co jsem kdy slysel. A o varovnem vystrelu do chodniku uz vubec nemluvim. Ve stresovy situaci kdy mi jde o zivot je myslenka na varovny vystrel ta posledni, jediny co resim je zastaveni utocnika za kazdou cenu. Zbran netasim abych utocnika zastrasil, abych mu pohrozil, nebo vystrasil. Tasim abych utocnika zastavil. Vysnene situace kdy od vas bude utocnik 50 nebo 20 metru a vy budete mit dostatek casu na reakci a vystrel do vzduchu nebo chodniku jsou pohadky a nesmysl. Jakekoliv konflikty kde je ohrozen zivot se odehravaji na par metru at uz je to napadeni nozem, pesti/ruce/kopy, tyc nebo strelna zbran. Modus operandi utocniku, kteri vam chteji ublizit je skryt do posledni chvile vlastni akci a dostat se co nejblize. Takze na varovny vystrel pri napadeni nebude cas, nekdy ani neni dostatek casu na taseni zbrane. Mozna teda planujete varovny vystrel na zlodeje ktery utika, nebo varovny vystrel na utocnika ktery napadl nekoho jineho a vy se k mistu prblizujete z delsi vzdalenosti. Hmmm...porad hovadina. Jediny co prichazi v uvahu je hrozba strelnou zbrani a provedeni obcanskeho zadrzeni (omluvte pripadny spatny pravni termin) apod.. Ale urcite zadny varovny vystreli. Clovek tim ohrozi vice lidi a muze se to vymstit. Takze utikajici zlodej za varovny vystrel nestoji, tak jako clovek napadajici nekoho jineho. Existuji jine zpusoby, ale varovny vystrel urcite ne. Predem varuju kazdeho pred snahou taseni zbrane a snah naveleni si a zadrzeni utocnika/pachatele. Tohle se vam muze velice vymstit. Kriminalne zavadove osoby nemaji ze strelnych zbrani strach, z vas uz vubec ne, budou se vas snazit hecovat stylem "tak delej, zmackni to, na to nemas, si sracka, strilej" apod.. Pod stresem je tohle nejhorsi situace ktera muze nastat. Nejhorsi jsou fetky a spiny a podobnej odpad. Ty vas dokazou tak rozlozit psychicky, ze nakone mozna i spoust zmacknete. Pokud neznate pravidla zadrzeni pachatele, jeho durazne naveleni pomoci jasnych povelu, tak se do toho nepoustejte. Toto mi urcite potrvrdi i mistni aktivni prislusnici bezpecnostnich sboru. S timto souvisi i varovny vystrel. Varovny vystrel rozlozi totiz i strelce samotneho. Zkuste si nekdy strelit bez sluchatek at vite jak to bude znit v realu. Takovy varovny vystrel v ulici mezi barakama, je tak varovny, ze mozna nebudete ani vnimat nic jineho, ztratite pozornost a utocnika vas stejne napadne nebo utece. Takze je to zbytecny a nebezpecny.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz