Muž postřelil majitele štěkajícího psa


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Muž postřelil majitele štěkajícího psa

Příspěvek od cmk » čtv 04.5.2006, 13:38

A je to tady - pred tydnem jsme tu o tom presne mluvili...
Kde je pravda - to se tezko tedka posoudi. Vzhledem k tomu, ze postreleny to nesel ani nahlasit, tak je to pomerne podezrely. Kazdopadne i ten strilejici mel nahlasit uziti strelne zbrane... Takze tezko rict, jestli se ten strilejici opravdu jen branil utoku psa nebo jestli nesmyslne strilel na psa co "sel kolem".
Kazdopadne - kdyby ho mel majitel na voditku a pdo kontrolou, nestalo se asi vubec nic.

http://www.novinky.cz/krimi/84515-muz-p ... o-psa.html

Severomoravští policisté pátrají po neznámém střelci, který 20. dubna v Šenově na Frýdecko-Místecku postřelil 63letého muže, který venčil na chodníku nedaleko parku svého psa. Střela zasáhla pejskaře do dlaně. Zranění nebylo vážné a vyžádalo si jednorázové ošetření v nemocnici. Muž událost ani nenahlásil a policie se o ní dozvěděla na základě hlášení lékaře.

4.5. 2006 12:40
FRÝDEK-MÍSTEK - Mluvčí policie Dagmar Bednarčíková informovala, že střelec vytáhl zbraň ve chvíli, kdy na něj začal pes štěkat. "Muž ve strachu o svého psa uchopil neznámému muži ruku se zbraní. Při přetahování měla z pistole vyjít rána a projektil měl zasáhnout poškozeného do dlaně levé ruky," uvedla mluvčí. Po výstřelu pejskař z místa incidentu utekl, střelec odešel na druhou stranu.

"Jednalo se o muže štíhlé postavy, menšího vzrůstu, světlé pleti, stáří kolem 30 až 40 let, zanedbaného vzhledu. Pod nosem měl knír," dodala policejní mluvčí. Na sobě měl oblečenou plátěnou nazelenalou bundu pod pás, světlejší kalhoty a světlejší tenisky. Pod bundou měl světlezelené triko nebo mikinu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Re: Muž postřelil majitele štěkajícího psa

Příspěvek od MarK » čtv 04.5.2006, 14:21

cmk píše:Pod bundou měl světlezelené triko nebo mikinu...
...a kver :lol:

Ale vazne - informaci je tak malo, ze se neda nic usoudit... Spis se mi zda, ze to ma malo spolecnyho s tim psem, protoze se mi nezda, ze by ten pes nekoho ohrozoval v takovem postaveni, kdy je majitel na dosah ruky od "napadeneho". Ale kdovi, informaci neni moc.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 05.5.2006, 11:54

Asi nebyla legální jínak tohle nechápu vždy se najde nějakej magor co potvrzuje pravidlo to hold nikdo nezmění.Stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 05.5.2006, 12:10

Jj taky se mi nezdá že by ze zkušenosti můj miláčel nic neudělal když by mě někdo ohrožoval na vzdálenost ruky.Bůh vý jestli vůbec venčil psa.Že by nějaký věřitel??To se asi dozvíme časem ale ze psem to podle mého názoru nemá nic společného.Stengan

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz