Myslivec :-(((


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Myslivec :-(((

Příspěvek od cmk » čtv 27.4.2006, 17:13

http://www.novinky.cz/krimi/83966-mysli ... matek.html

Jen díky velkému štěstí neskončila tragédií ve středu před polednem neopatrnost 55letého myslivce z Resslovy ulice v Ústí nad Labem, kterému vystřelila při čištění zbraň a kulka skončila v místnosti protější budovy Baby clubu. V něm si hrály podle čtvrteční informace ústecké policejní mluvčí Veroniky Beranové maminky s deseti dětmi, pro které hrůzný zážitek skončil naštěstí jen šokem.

27.4. 2006 16:32
ÚSTÍ NAD LABEM - "V Baby clubu v ulici Na Popluží střela skončila ve zdi. Muž drží dvě zbraně legálně, které ale ihned po incidentu odevzdal policistům se zbrojním průkazem a průkazy ke zbraním k dalšímu zkoumání," dodala Beranová.

Myslivec, kterému hrozí, že přijde o zbraně i o členství ve spolku, zatím nebyl obviněn.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 27.4.2006, 17:16

No, ze prijde o zbrojak a clenstvi ve spolku je asi to nejmensi, co mu hrozi... Nicmene jejich chapanim verim tomu, ze to pro nej bude asi ta nejvetsi cast pruseru :-(((

Tuhle mi vypravel jeden policajt, jak zastavili dedka, co stihal srnu, strilel na vsechny strany uz nekde uplne mimo mosto, kde by mel bejt a oni mu proste nedokazali vysvetlit, ze ma pruser, on prej furt jen opakoval, ze mu ta srna kvuli nim utece...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » čtv 27.4.2006, 21:29

osobně si myslím že takovej myslivec je větší průser než nějakej pitbul.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 27.4.2006, 22:24

souhlas, nimrodi jsou nebezpecnej xindl, u nas na chalupe bezne strileji z auta, kdyz videj srnu na poli a jednou postrelil ozralej poloslepúej myslivec traktoristu, ale vzhledem k tomu, ze byl predseda "JZD", tak se to ututlalo...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 27.4.2006, 23:15

Myslivci jsou fakt magoři. Na podzim jsem s kamarádem opravoval střechu nedaleko Prahy uprostřed polí. Najednou se kolem začali houfovat tyhle zelený blázni a doslova nás obklíčili. No a když pak začali střílet bažanty, který lítali přes nás tak začalo být docela husto. Broky kolem nás "krásně" cinkaly do tý plechový střechy a nám nestačil žebřík jak jsem švihali dolu. Fakt je nemám rád... :roll:

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Sobull » pát 28.4.2006, 8:07

Jsou fakt priserny. Vzdyt to snad neni hon, aby se navzajem nepostrelili.
Willy: meli jste opetovat palbu :twisted: :lol:

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » pát 28.4.2006, 9:49

Znám pár myslivců od vidění a jednoho osobně.
Když jezdíme na 300m střelnici do Ždáru tak je jich tam požehnaně a vyloženě je nesnáším.
Jsou to pupkatí stréci co jen chlastaj myslivost je nezajímá zajimá je jen co střelit atd a předvádět se a žrát a zase chlastat.Prostě magoři. Hlavně jak střílí to bych je za to lisknul

Ale myslím si že je ještě pár výjimek v myslivosti kteří jsou pravím opakem a mají myslivost rádi a to jim přeju *87* *87*

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Sobull » pát 28.4.2006, 10:06

martin: tak to mi mluvis z duse. Oni se porad ohaneji, jak to delaji pro prirodu, a jaka to je fuska krmit zver a tak... Ale tech je fakt malo, prijde mi, ze vetsina uz to dela jen pro to, aby si neco strelili... Zbranema se jen chlubi a kosi s nima zver, ale nemaji k nim zadnej vztah a asi o nich ani nic moc nevedi, kdyz je cisti s nabojem v komore

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » pát 28.4.2006, 11:11

Ano presne tak mám na ne alergii sice je blbi ze to odskacou i ti pohodari ale davam popis

Jsme takhle na strelnici na te vesnici a najednou prijizdi jeden žigul za druhým a nějaký škodovky.Z nich vylízají opelichaní pupkatí stréci,řvou NAZDAR na všechny strany ,zacnou tam litat jejich poulicni lesnicky smesky spojeny se vsim co se na vsi njde[myslim jejich psi :D] vezmou kozlice a jdou na holubi.
Mezitim prijedou jejich familie ze vsech kolen a oni jsou teprve ve svim zivlu.Maji se pred kým předvadet..Na holubech trefi uplny hovno jsou fakt leví jen vyjmecně nekdo neco trefi
A nejvic cemu sem se musel smat jestli vite co je zajic na pruseku tak to je takova kolejice kde jezdi v urcite rychlosti 2 zajici z leva do prava atd. a musis je trfit pod hlavou maji takovi kolo mali do kteryho kdyz se trefis tak on jako spadne.No a strili se to myslim na 30 metru nebo tak nejak a prisel jeden ten buran[myslivec] a nabyl brokovnici a z 15 m bum bum zacal si tleskat a vsichni se mohli posrat ze z 15 metru se trfi brokama .Tak to delali vsici aby se predvedli ze jsou strelci pred rodinama[jelikoz kazdej strelec by se jim vysmal z takove blizky a brokama to fakt nejde netrefit.]Jak odesli tak sme to sli s otcem zkusit vzali jsme malorazku otec zacal prvni strileli jsme asi z 30m projel jeden bum spadl projel druhej bum spadl to stejny kdyz sem strilel ja takze si myslim bud sme meli stesti nebo je to opravdu tak lehky.Myslivci se odebrali chlastat a grilovat s pocitem vitezstvi a jak sou drsni.Druhy den prijeli znova na nejakou soutez na holubi,prijel tam ii nejakej cizi typek ze bude taky soutezit nebyl to myslivec ale nechali ho[asi mu chteli dokazat ze sou lepsi] borec jim celou soutez vyhral a hrozne museli byt nasrani[ale ja mel radost a pral jsem mu to.
No a jeste zpatky k myslivcum a co me dorazilo nejbic kdyz sem se doslechl ze jeden myslivec strilel po tehotne prasnici a vedel ze je tehotna jelikoz sotva lezla,dokazete si to predstavit?Takze muj dojem na myslivce strileji zvirata jelikoz si tim asi vyresi osobni problemi treba se starou a priroda je jim u prdele

Samozrejme zase na vyjimky myslivcu kteri maji jen tu prirodu a neco proto delaji :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 28.4.2006, 11:40

Víte jak poznáte za jízdy autem přes vesnici že tan mají myslivecké združení které funguje???


Jsou tam prostřílený dopravní značky brokama :lol: :lol: :lol:


Stengan

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » pát 28.4.2006, 12:17

Martin: Bachyně byla nemocná to je jasný, ukončil její trápení. :-)
Stengan: Na venkově, kam jezdím, spolek funguje a značky jsou v pořádku. Spíš to teď po zimě vypadá, jako kdyby stříleli místo na asfaltový holuby do asfaltu na silnici...

Příspěvky: 101

Registrován: pon 20.3.2006, 15:23

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od martin » pát 28.4.2006, 12:33

nno myslim si ze kdyby takhle se jednalo i s lidma tak strilime zensky jelikoz je tehotenstvi asi nemoc
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » pát 05.5.2006, 18:24

Zkusenosti s myslivcema nemam moc, ale mam par kamaradu, co jsou myslivci a magori to nejsou. Spis kluci, ktery to vyslovene bavi, o myslivost se zajimaji, v zime chodi prikrmovat a vlete sazet skolky. Nerikam, ze, jako kdekoliv jinde, nejsou mezi myslivcema magori, ale to je vsude.

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Příspěvek od j.e.n.i.k » ned 07.5.2006, 16:50

zato ja mam zkusenosti celkem dost.. jsem z myslivecky rodiny a dost dobre si pamatuju vsechny ty brigady, kterych jsem se zucastnil a v zime kolik sena a obili jsme nanosili ke krmelci..a spousta znamych to tak delala taky, jenze vsude se najde par magoru, kteri to delaji jen proto, aby se nazrali nebo meli nejlepsi trofej povesenou v obyvaku..to uz ale neni myslivost
j.e.n.i.k
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 02.4.2008, 10:58

Že jsou ,,myslivci´´ v lese a přilehlém okolí lze poznat i pouhým pozorováním.Pokud to neumíte zde je návod- http://www.youtube.com/watch?v=dpUJqwUZCsk&feature=user
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » stř 02.4.2008, 12:37

No a někde jsem četl že si pár takových chtějí upravit Hermexi aby tím šlo lovit. Myslím že musí mít zásobník na 2 náboje takže žádná velká úprava. No a když vám uklouzne 7,62x39 je to uplně jiné kafe jak broková náboj.

Mimoto jsem si před 2 lety koupil vzduchovku vz.35 (vypadá jako Mauser 98k). Samozdřejmě jsem si ji přišel testnout na pole vedle lesa, kolik jako dá. No a takhle si střílím a vidím jak si to ke mě štráduje nimrod. Šel velmi pomalým krokem protože nevěděl co ode mě může čekat. Na vzduchárně nasazený bodák takže to vypadalo dost trhle.

Tak na mě zavolal co to jako dělám v jeho lese. Mírně mě zdrbal a upozornil že kdyby mě chytil někdo jiný a kdesi cosi že jsem jakoby pytlák.
Velmi slušně mě vyhodil a vypadal hodně pohodově. Takový ten kladas. Skoukl kvér a ještě sme trouchu pokecaly. Já mám zatím v poho zkušenost
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 02.4.2008, 12:51

To je individuální,blba najdeš všude.Proč by myslivost měla být výjimkou? :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » stř 02.4.2008, 12:53

No ale jak to někteří podaly tak to vypadá že ti nimrodi jsou všichni...
Ja sem makal u městské takže tam je to podobné...
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 02.4.2008, 12:57

To- VEIKO
Taky jsem myslivec,což neznamená že budu obhajovat,bordel co umí kolegové udělat.Většinou se stydím že mají na sobě hadry stejné barvy.
:twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » stř 02.4.2008, 13:01

Zase ja sem tam chodím tak svátečně hledat detektorem kovů no a tolik nábojů do brokovnice co sem našel...

Jinak můj kámoš z městské dělal co ty a byl to dá se říct elitní střelec. Dost sem koukal co umí a kolik toho doma má.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz