Útok na policistu


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Útok na policistu

Příspěvek od midlos » úte 20.3.2012, 8:24

Když jsem se bavil s příbuzným, který žije už 35 let v USA, tak mi bylo řečeno, že útok na poldu, je ta největší blbost, kterou tam můžeš udělat. Nedejbože ho nějak zranit, nebo zabít, pak jsi naprosto v prdeli.


http://www.novinky.cz/krimi/262347-poli ... -okna.html

Na mosteckém sídlišti Chanov přepadl v pondělí večer neznámý muž policistu. Pořezal jej a vyhodil z okna ve druhém patře panelového domu. Policista podle operačního důstojníka utrpěl těžké zranění.
Podle serveru Deník.cz, který na případ upozornil, zjišťoval mladý policista okolo 20. hodiny v domě informace o pohřešované osobě. Při tom se údajně dostal do problémů s nejméně jedním Romem, který jej bodl nožem do ruky, pořezal na hrudi a vyhodil ven.

Etnickou příslušnost útočníka však policisté nechtějí komentovat. "Více se k tomu zatím nebudeme vyjadřovat," uvedl operační důstojník. Stav zraněného v tuto chvíli není znám.

Sídliště Chanov vzniklo na přelomu 70. a 80. let minulého století a mělo sloužit jako ukázka práce tehdejšího režimu s Romy, kteří se tam stěhovali z bouraného starého Mostu i ze Slovenska. Odhady o počtu obyvatel se pohybují okolo 1500.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Útok na policistu

Příspěvek od S474N » úte 20.3.2012, 8:37

No ja nechapu jednu vec, ze do takoveho doslova "kriminalne zavadoveho prostredi" sel sam. Tam jit tak s MP5 zaprenou do ramena *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Mistral » úte 20.3.2012, 9:18

Satan: Inu, mladý policista ...
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Útok na policistu

Příspěvek od nettik » úte 20.3.2012, 9:59

zrovna to čtu a chtěl jsem to sem dát... no, já byl ve státech pěkně podělanej aby náhodou mě někde nestavěli. V každým státe to mají jinak, někde je dobrý vylézt z auta(viděl jsem na vlastní oči) jinde je lepší se nehýbat... ale útok na policajta...to je fakt vrchol.

Sice jsem měl taky jednou v půl 4 ráno chuť jednoho rozsekat, ale dokud má uniformu, je prostě nedotknutelnej, i kdyby to byl sebevětší trotl...což ani nebyl nejspíš tenhle případ vzhledem k lokalitě. Divím se, že se nechal...já už bych vysvětloval prázdnej zásobník 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Útok na policistu

Příspěvek od kolaCZek » úte 20.3.2012, 10:18

Se divim, ze se tam odvazil sam. A taky se divim, ze se nechal zmasakrovat. Jenom by cmoud vytahnul nuz a uz bych to bral jak pipnuti timeru na LOSu. :twisted: Jenom by mi na konci chybelo "Jestli jsi skoncil...". :lol: A pripadny alfy a cas by kolegove asi moc neocenili... :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Fox4077 » úte 20.3.2012, 12:00

Hrdinááá :!: :!: :!:
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Útok na policistu

Příspěvek od kolaCZek » úte 20.3.2012, 12:06

Fox4077: Tak pak bych se samozrejme posral... Ale lepsi, nez vyletet oknem, ne? :lol:
I kdyz s myma LOSima vysledkama bych se asi stejne proletel. :lol:

Ale vazne nechapu, proc vzdycky chodej ve dvou a zrovna na takovy misto vyrazil sam.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Útok na policistu

Příspěvek od maja » úte 20.3.2012, 12:10

mladej a blbej
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Fox4077 » úte 20.3.2012, 12:18

Kucííí co plašíte. Teď ve zprávách vyšetřovatelé oznámili, že je normální když polda vleze sám do chánova a dokonce jde o relativně bezpečnou lokalitu, kde místní obvykle s policií dobře spolupracují :roll:
Docela by mě zajímalo, která lokalita je podle nich teda riziková :crazy:
Jen doufám, že to nebude další z těch případů, kdy se polda (civil) radši nechá dobrovolně zmasakrovat, než aby použil kvér.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Útok na policistu

Příspěvek od kuba » úte 20.3.2012, 13:04

ono kdyby jste slozili sami tak by vam ani nic jinyho nezbejvalo nez tam jit sam...
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Lars » úte 20.3.2012, 17:25

Já teda nevím, nikdy jsem v podobné situaci nebyl (a doufám ani nikdy nebudu!) takže nechci soudit. Nicméně formulace "pořezal jej na hrudi" ve mně nevyvolává pocit natolik šokového a traumatizujícího zranění, že by se napadený policista nemohl bránit střelnou zbraní a nechal se vyhodit z okna.
V každém případě to v mých očích ještě více prohloubilo už tak dosti velkou nedůvěru v naše policejní složky - a jak se zdá, tak jediné co jim opravdu jde (kromě vybírání pokut z měření stacionárními radary), je mlácení demonstrantů, opovažujících se protestovat proti tomu, že si v naší zemi cikáni dělají co chtějí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Útok na policistu

Příspěvek od kašpar » úte 20.3.2012, 17:42

Fox4077: jo bezpečná lokallita, když jsi potetovaný indián, nejlépe s tlupou sobě rovných. Ale modrá uniforma a ještě k tomu single :crazy:
lars: pravda je, že většina uniformované policie raději nechá pistoli pěkně v pouzdře než se potom nechat zadupat od nadřízeného, nebo jiného (se mi to ani nechce napsat, ale vážně)"kompetentního" orgánu, popř. orgána
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Stenny » úte 20.3.2012, 18:41

Byl bych opatrný s domněnkami o tom, jak to bylo, a že policista měl střílet. Když se podívám na záběry z kamer, jak často probíhají útoky nožem, je to velmi rychlá záležitost, a dobře si dovedu představit něco jako: útočník je verbálně agresivní, policista se soustředí na někoho jiného (protože v těhle případech se spolubydlící/příbuzní/čumilové s oblibou srocují) a najednou dostává ránu pěstí, hned za tím několik seků nožem, policista couvá tam, kde je zrovna volno, což je náhodou k oknu... a pak dostává další ránu nebo třeba přímý kop a propadává nazad okenní tabulí.
"Vyhodil z okna" nemusí znamenat, že ho prostě popadnul a procpal oknem ven.
A třeba se pletu a policista opravdu stál jako paňáca zatímco 'mladík' ho katroval nožem a nakonec ho prohodil oknem. To asi nikdo nevíme.

Příspěvky: 37

Registrován: stř 11.1.2012, 15:12

Zbraň: CZ 75 compact

Re: Útok na policistu

Příspěvek od zigira » úte 20.3.2012, 18:42

Svět se v pi.. obrací!Tato narůstající agresivita i abnormální drzost cigošů je důsledkem "hájení" a tolerování tohoto etnika ze strany naší pseudohumanistické vlády.Když už nemají ti šmejdi respekt ani z uniformovaného policajta,kam až to nechá naše vláda dojít?To se kurva máme nechat masakrovat jako nějaká "škodná"?Doufám že ten policajt už takovou zásadní chybu nikdy neudělá.Do takovýho kokotova by měli chdit ve čtyrech - 2 policajti + 2 hodně vyhladovělý psi rasy Brazilská Fila.

Příspěvky: 44

Registrován: sob 14.1.2012, 9:30

Re: Útok na policistu

Příspěvek od KarelP » úte 20.3.2012, 18:53

Nedávno jsem byl uprostřed Brna pokutován za jízdu bez pásů dvěma po zuby ozbrojenými policisty v taktických vestách a s vysílačkami v uchu. Na mé protety k výši a oprávněnosti pokuty (poskakoval jsem v odpolední špičce minimáln rychlostí) mi zdělili, že jsou speciálně na kontrolu pásů vysláni a tudíž nemohou být benevolentní (kecy). Ale to je přesný obrázek naší policie, řidiče šikanují ostří hoši s velkými kvéry, ale mezi cikány jde jeden mlaďoch.

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Útok na policistu

Příspěvek od tmx » úte 20.3.2012, 20:45

KarelP: tak snad jsi na miste neplatil? jestli se necitis vinej, tak neplat... a na to zastrasovani o spravnim rizeni nereaguj a nic nepodepisuj

ja nechapu, jak se muze vycvicenej a ozbrojenej clovek nechat takhle zmasakrovat. jako necekany utok je dost stresujici vec, ale kdyz si tady policajti na neco hrajou, tak by se podle toho taky meli zaridit a trosku potrenovat. chudak kluk!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Útok na policistu

Příspěvek od panvrabec » úte 20.3.2012, 21:24

Neůžeš vědět, jak to bylo. Mohla být strkanice, určitě když mluvil s jedním cigánem stálo dalších 20 kolem... nemusel mít ani prostor tasit. Jednoznačně organizační chyba, poslat tam jen jednoho orgána.

Celý tenhle bordel u nás vyřešíme jenom my občani, až nám dojde trpělivost (divím se, že zatím nedošla) a né policie. Ti dělají to co mají nařízené.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Útok na policistu

Příspěvek od Lars » úte 20.3.2012, 23:04

Steny - já to vidím tak, že policista buď má výcvik, který by ho na podobné situace měl připravit a pak se měl zachovat podle toho výcviku. Ten výcvik a celý výkon jeho služby je placen z našich daní a jak se zdá, tak v tomto případě jde o vyhozené peníze!
Anebo náležitý výcvik nemá - a pak na takovém místě neměl co dělat a hodí se zřejmě jen na to vybírání pokut.
V každém případě jde o plýtvání peněz daňových poplatníků - a přitom v optimálním případě mohly být náklady maximálně v ceně několika kousků 9x19.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Útok na policistu

Příspěvek od kuba » stř 21.3.2012, 1:30

tmx: ty si to predstavujes jak hurvinek valku.. vetsina policajtu pokud neco netrenuje ve svym volnym case tak v praci na to neni cas ani se nikomu nechce nic organizovat apod.. bojari (ne vsude muzu mluvit o tom co vidim u nas v jbc) stojej dost za hovno, akorat tak jestli 100ran rocne z pistole a to je vsechno... nejaky cviceni kurzy treba obrany apod... na to se....
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Útok na policistu

Příspěvek od tmx » stř 21.3.2012, 8:24

kuba: promin, ale policie se nam snazi tlacit do hlavy, ze pokud mam problem, nemam ho resit vlastnimi silami (nasilim) a mam volat policii. tak jestli se vsude takhle sere na vycvik, tak je asi neco spatne. toho kluka mi je uprimne lito uz jen kvuli tomu, ze si to ponese celej zivot s sebou a psychicky ho to nepekne poznamena... dalsi duvod pro se spolehat jen sam na sebe

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz