Debilni zabava v ulicich mest


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » čtv 04.5.2006, 13:07

cmk píše:Sice pravda, ale pro jiny pripad. Oni ji skutecne nenosi proto, aby s ni pachali trestny cin
prave preto som zvyraznil to "alebo". Ja podla trestneho zakona mam pravo odvratit takyto utok a nie je mojou povinnostou skumat umysel alebo pravost zbrane. Toto potom bude skumat prokurator, resp. sud.
Je iba na mne, ci hrozbu zbranou vezmem vazne, alebo zacnem premysat, ci to nie je len hra. Ked budem predpokladat, ze sa tu kazdy len hra, hodim zbrojak do kosa a Steyra predam.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » čtv 04.5.2006, 13:39

Nevim, myslim si ze to chapu. Chci jen rict, ze tuto hru take neznam a nikoho kdo by ji hral, ale pokousim se vcitit do situace kdybych byl takto "napaden". Ja u sebe zbran nenosim, nemam duvod, a nemyslim si kdyby na me nejaky klucka namirili, ostatne, uz se mi to i stalo (na sidlisti mezi panelaky je dost deti co si tu hrajou na vojaky atd.) ze bych mel ihned nadelano v kalhotach. Chapu ze nekdo se citi ohrozen denno denne, ale to je jen jeho problem a mel by se s tim, pokud nosi zbran nejak vyrovnat.

PS: Nekoukejte se tolik na akcni filmy :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 04.5.2006, 13:54

Lala: ja na americke filmy moc nekoukam, ale ono je rozdil zit v "centru deni" a nebo v obydlene zatacce do nemec *40**47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » čtv 04.5.2006, 17:15

SATAN: Jen nevím čemu se tak směješ "střede událostí". Jako kdybys měl radost z toho, že musíš nosit zbraň a být pořád ve střehu. Nakonec se vám rozklepou kolena, když na vás udělá "baf" malej kluk a ještě ho málem zabijete... Zlatý Budějice *16*.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 04.5.2006, 20:41

Ivoshek: ty smajlici meli ten prispevek odlehcit. Zkus priste tak vsechno nezrat vazne *71*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Debilni zabava v ulicich mest

Příspěvek od pitt » čtv 04.5.2006, 23:16

S474N píše:Jednomu ze clenu MG klubu se prihodilo nasledujici. Doufam, ze nebude vadit, ze to zde vyvesuji jako pripadne upozorneni pro ostatni.

Sel jsem po ulici Vikova v Praze a nejakej klucina na me namiril pistoli a zarval: "Mam te". To ze to byla vodni pistole jsem si vsiml az ve chvili kdy uz jsem mel kver v ruce tak jsem poradne zaostril a vsiml jsem si ze ten lauf je nejaky divny, protoze byl bily a uprostred mel malou dirku, ale nez jsem po tom kveru sahnul tak jsem tam stal a cumel jako puk. Potom jsem kluka serval, ten se mi omluvil a rikal, ze se spletl, ze je to pry pouze hra...
moc by mě zajímalo kdy si obránce začal uvědomovat situaci? Je možné aby napsal sem osobně?Třeba proč hned nestřílel,kdy pochopil že se jedná o legraci,atd.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 15:01

Jeden z obhajcu te hry napsal:
Nasrat! Radší se nechám zavřít do lágru, nebo budu celý život pucovat hajzly, nebo se nechám zastřelit, ale NIKDO nebude omezovat mojí svobodu. A kdyby to někdo přeci jen zkoušel - raději budu riskovat že mě někdo zmlátí, než abych ohýbal páteř! Tohle je prostě principiální postoj: lidi, kteří za komančů ohýbali páteř se mi dosti hnusí. Dost se mi také hnusí lidí, kteří koukají jak někoho mlátí a nic neudělají. V obou případech to dělají protože se bojí a dávají si pozor aby se nedostali do problémů. Nechceš po mě abych se Tebe a Tobě podobných začal bát a dával si pozor abych se nedostal do problémů...
Myslíš, že když nosíš ostře nabitou zbraň že se před Tebou musí všichni posadit na prdel a dělat co si přeješ?
Diskuzi uz maj uzamcenou, tak se na to nedalo reagovat, ale ten clovek fakt porad nechape, o cem mluvi.
Prijde mi to jako vzdor pubertaka, kterymu doma reknou, ze jestli zatim z matiky propada a jestli pozitri pisou velkou pisemku, ktera by ho z toho mohla vytahnout, tak ze by se mel jit ucit a ten pubertak na just, aby ukazal, jak je dospelej, tak se to schvalne nenauci.
Nikdo po nich necche, aby nehrali, ve finale - at si tahaj dokonaly repliky ostrejch, to je jejich vec, ale at pocitaj s tim, ze az narazej na nekoho ozbrojenyho a rychlyho, tak ze zcela pravem prijdou o zivot nebo o zdravi (bohuzel pro vsechny).

Tak jsem mu na to aspon soukromne napsal:
Reaguju jeste na prispevek o ostrejch (cos psal 4.5. v 17:55). Ty nas furt nejak nechces pochopit... Takze znova: NIKDO vas nechce omezovat, nikdo na VAS nechce prehazovat zodpovednost za sve chovani, to jen ty bys zodpovednost za sve radeji prehodil na jine. Opakuji se: vzij se do role cloveka, ktery nevi nic o nejake hre a nekdo na nej vyskoci (a muze to bejt i 26letej manik-nejen 10lety dite) a zarve "mam te" a namiri na nej cosi, co vypada jako zbran. Ted to schvalne zopakuju: vzis se do toho, vzij se do toho, vzij se do toho. V tu chvili at cches nebo ne, telo behem milisekund vyprodukuje takovy mnozstvi adrenalinu, ze si to snad ani nedokazes predstavit, dochazi k jevu zvanemu "tunelove vnimani" - proste najednou nevidis a neslysis nic jinyho nez toho naproti sobe a z nej vidis bud jen tu pistolku nebo oblicej (na co se zrovna zameris). Kdyby se k tobe blizil vlak a houkal, tak si ho nevsimnes.Takze i ta karticka-je to sice dobrej napad, ale staci ji dat na tricko podobny barvy a zase bude uplne na nic.
A v tyhle situaci se i naprostejm profikum muze stat, ze tu bouchacku vytahnou a vystrelej (mozna spis prave tem profikum) a ver, ze u soudu to vyhrajou a opravnene (mluvim ted o tom, ze nekdo ma pistoli podobnou, jakou posilal na fotce S474N).
I pro nas ozbrojene by to byla zbytecna ztrata nevinneho zivota a nikdo si to neprejeme. Ale to je Vase zodpovednost. Proste ve chvili, kdy ty vytahnes na nekoho neco, co vypada jako bouchacka to jednoznacne je tvoje zodpovednost, pac tys ji na nej vytahl prvni a vzhledem k tomu, co jsem napsal (adrenalin, tunelove videni) se on opravnene obava o svuj zivot, tak se opravnene brani.
A je tu jeste jeden aspekt - kric si tu o svobode jak chces - kazdopadne i tak ti nedoporucuju tuhle hru provozovat jakkoli, aby si te nekdo mohl splest, protoze on pak pujde pri nejhorsim sedet, ty uz bys jenom lezel a bylo by hodne smutno na vsech stranach.
My tu diskuzi u vas vyvolali ne proto, abyste vas omezovali v hrani (i me se ta hra libi), ale abychom vas upozornili na riziko, ktere vam hrozi, kdyz si takhle hrajete a abyste meli sanci ho monimalizovat (strakaty kriklavy zeleny oranzovy hracky apod... - press karticka je fakt malo).

Jinak preju, at se semozrejme ani z dalky nedostanes do problemu, o kterem se tu bavime, ono to vytazeni pistole neni prijemne vubec pro nikoho.

A mimochodem - zkus si nekdy v polo-seru polo-tme polozit na nejakej stul tu pistolku, pozvi si nekoho (nejlip, jestli znas nekoho, koho zbrane zajimaji), kdo nevi o co jde, nech ho na ni ze 3 metru podivat jen na chvilku a at ti rekne, co videl. I strakata pistole vypada nekdy dost realne. Tady uz mas samozrejme pravdu, ze tahat ostrou nema smysl, ale vysvetli to jednak nejdriv tomu, koho to potka na ulici a pak tomu, kdu za chvilku naprosto zbytecne padne mrtvej.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 05.5.2006, 15:27

cmk: jsem zvedav, co ti ten 26ti lety student matfyzu odpovi *40**47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 15:50

To vis, ve svych 26ti pln idealu, a jakozto student jeste ne uplne do praxe hozenej clovek :-(

Za plysaka mu bylo 10-11, celkem me prekvapuje, ze takovej clovek dokaze vypustit vetu: "nemam rad lidi, co se za komunismu ohybali"... Ale neprekvapuje me, ze veri v naprostou svobodu a nemini se jakkoli v cemkoli omezovat - az nastoupi nekam do prace, tak mu to prvni nadrizenej (a pokud bude mit kliku, tak pokud mozno hodne blbej nadrizenej) vysvetli ... :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 05.5.2006, 16:59

Tak tak, v dobe, kdy padnul totalitni rezim u nas jsem byl v druhy tride, vsechno mam prakticky z doslechu. Vim houby, jaka to byla doba, vim houby, co si lidi mohli nebo nemohli dovolit delat nebo rikat. Ani pri nejlepsi vuli proto nemuzu smahem odsoudit lidi, kteri byli nuceni proti vlastnimu presvedceni a casto pro bezpeci rodinnych prislusniku ohybat hrbety. At uz behem okupace, nebo za komunismu.
To mi vskutku prijde jako pouhej alibismus a vychloubani "ja bych nikdy zada neshrbil" - to se to snadno klabosi, kdyz poradne nevi, o cem je rec... To je proste televizni postoj "spravneho" demokrata, ktery za svuj ideal zivot polozi. Hehe, rad bych ho poznal bliz, abych se utvrdil v tom, ze prave on by zivot nikdy neriskoval a v pripade sebemensiho narodniho nebezpeci potupne zalezl do kulny a ukryl do nasady od krumpace svuj odvazny pamflet "Svou pravdu nebudeme skryvat!" (Cimerman)
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » sob 06.5.2006, 1:53

To Starosta - no coment, moje rec, ten kluk nevi o cem mluvi.

Příspěvky: 22

Registrován: pát 24.3.2006, 21:12

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od donsalieri » ned 07.5.2006, 15:13

Ahoj, chápu jak si reagoval. Pokud máš něco nacvičené atd. je to celkem přirozené. Tím chci říct, že tě rozhodně nechci odsuzovat zato jak si reagoval, ale domnívám se, že pokud by si vystřelil, tak je to na odstíhání. To zejména v tom případě, že dotyčný chlapec opravdu vypadal na věk chlapce. Možná by se dalo diskutovat o nějaké polehčující okolnosti, ale asi bys potřeboval hodně dobrého advokáta. Zkrátka bylo to jen dítě. Jinak si myslím, že si reagoval dobře, vytáhl zbraň, ale pak si vyhodnotil situaci a nestřilel, takže vše ok. Osobně se domívám, že v té naši republice není tak nebezpečno, aby se lidé báli chodit po ulicích a museli chodit ozbrojení, ale to je už asi na jiné téma.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 07.5.2006, 17:23

donsalieri: nechapu komu svou odpoved smerujes, ale pokud bys cetl pozorne, ja strelcem nejsem a strelec tu zatim nic nenapsal *4*.

P.S. domnivat se muzes, ale vis jak se to rika (bez urazky) - "myslet znamena hovno vedet"
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 07.5.2006, 17:43

donsalieri:To jsem se domíval taky,asi tak do patnácti :D Pak jsem začal věřit svým zkušenostem.....

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » ned 07.5.2006, 18:00

donsalieri: Jednoznačně ti odpovím že je doba, kdy je v naší republice nebezpečno a má smysl chodit ozbrojený. Toť moje vlastní zkušenost a věř že nejen moje. Proč tedy nosí zbraně policie, když je tu, podle tebe, tak bezpečno? Možná také záleží na tom, kde žiješ. Asi nebude stejná situace v Praze (Brně,Mostě,Chebu) a třeba v "Horní Dolní u Zelený louky".
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 07.5.2006, 18:29

Willy: To, že se v naší vsi všichni známe, ještě neznamená, že se taky máme rádi! :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pon 08.5.2006, 15:27

Ono, jak je u nás bezpečno a čeho jsou v této době lidi schopní, si stačí udělat obrázek z "černé kroniky". Vlezeš řidičovi do cesty a on tě zmlátí, dědek zavolá na řidiče, že je silnice uzevřená a on ho pobodá nožem, dovolíš si předjet magora na silnici a on na tebe vytáhne bouchačku, debil z octávky střílí za jízdy do kol kamionu, jdeš se projít do lesa a nějakej magor tě tam zastřelí, případ Velíšek atd. atd. Takže já se radši řídím podle toho, co mám napsaný dole v podpisu.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 08.5.2006, 22:23

Zvrhává se to tu k jedné z odvěkých diskuzí - nosit zbraň - ano či ne. Já uznávám, že odpůrci nošení mají v lecčems pravdu, ale jednu věc nepopřou. Prostě jistá pravděpodobnost, že ji jednou budu potřebovat tu je a i když je malá, budu radši tu zbraň u sebe tahat 10 let úplně zbytečně, ale za těch 10 let, až ji opravdu budu potřebovat ji u sebe budu mít (a klidně ji u sebe budu tahat celej život zbytečně, než abych ji jednou potřeboval, neměl ji a někdo, komu hrábne mě smáznul jako nemocnýho koně).

Já všem odpůrcům přiznávám, že si myslím, že na 99.9 % mám ti zbraň zbytečně (zvláště já-při svejch 120kg a 185cm, věčně jezdím jenom autem apod... - to se moc do nebezpečnejcgh situací nedostanu... Ale stát se to prostě může - to jedno promile furt něco znamená).

Pak je tu názor - tahat sebou zbraň jenom když vím, že se budu pohybovat někde - kde něco hrozí... No... Jednak nikdy člověk neví, co den přinese a jednak - neštěstí nechodí po horách... Takováhle situace může nastat kdekoli - banka, benzinka, restaurace, chodba baráku, parkoviště...)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz