Prodejce - Olomouc - ARMS-CZ a.s.


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Prodejce - Olomouc - ARMS-CZ a.s.

Příspěvek od Honza.S » pon 09.1.2012, 15:24

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Olomouc
:arrow: Název: ARMS-CZ a.s.
:arrow: Web: http://www.arms-cz.cz/

Zdravim,ted jsem se vratil z prodejny zbrani - arms cz.Chtel jsem si vyzkouset rozdil drzeni G17 3 a 4 gen.
Na dverich velke logo Glock.Prodejce mel pouze G21,nevadi.Behem 15ti minut jsem dostal skoleni o tom,jak je G na h.... ,ze se blbe drzi a kvalita nic moc.... V momente byly na stole asi ctyri cezety,pricemz jsem se “dozvedel“,ze DUTY je mnohem kvalitnejsi a lepsi,ze treba Dutyne a Shadowu nemuze G konkurovat atd,kdyz jsem mu rekl,ze cezety mam a ze chci proste Glocka,tak v momente vytahl nejakyho Rugera v komisi a to je prej jina liga nez G,tak at to zvazim....
Tak si rikam,proc se prezentuje,jako partner G,kdyz ho tak shazuje.Je mi jasny,ze kdyby tam mel hromadu Gecek a ja chtel cezetu,tak zase shodi cezetu,aby prodal,obchodnik.Ale prijde mi to blby,jak vuci zakaznikovi,tak vuci G jako jeho partnerovi....
Naposledy upravil(a) Honza.S dne stř 11.1.2012, 19:47, celkem upraveno 3 x.
G17 3.gen. Olive
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: prodejce Olomouc

Příspěvek od panvrabec » pon 09.1.2012, 16:11

No je to minimálně blbý. Asi nezaběhlý prodejce, co má ze začátku menší sortiment aby něco vydělal a až bude nějaký zitk, tak to teprv rozjede. Ten obchod ani neznám. A srovnávat ČZ s G nejde, jsou to odlišné zbraně, shadow a G17 je jako oktávka a kia sorento.

Příspěvky: 148

Registrován: pát 04.11.2011, 19:21

Re: prodejce Olomouc

Příspěvek od Honza.S » pon 09.1.2012, 16:47

No funguje jiz nekolik let,takze zabehly je dostatecne.
G17 3.gen. Olive

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 24.1.2008, 9:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomoucko

Re: Prodejce - Olomouc - ARMS-CZ a.s.

Příspěvek od snehurak » čtv 05.4.2012, 16:35

Zdravím , je tomu co jsem tam byl asi tejden a byl jsem naprosto spokojen. Možná je to tím že unás v Prostějově je to naprostá KATASTROFA . V prodejně http://www.zbrane-myslivost.cz/ mi bylo řečeno že se dneska nakupujou nové zbraně , ale jen s komise a že ČZ jsou na nic že se kupujou jen glocky. Neodsuzuju žádnou zbraň - každá má svoje , ale náš zákazník náš pán tam asi neplatí . Byl jsem i v Lesance v Olmiku a dávám za 1 *.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz