Malý průzkum - jak byste se zachovali?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » čtv 05.4.2012, 20:59

KM co to je?

Hele já taky nejsem nějaký profík 4 roky jsem Boxoval (Box a Kickbox) všeho všudy jsem měl 3 zápasy a to jsem jeden vyhrál a 2x jsem byl diskvalifikován za hrubost (nečisté údery otevřenou rukavicí :-)).

Bohužel mám asi nějaký špatný ksicht nebo co a prusery si mě tak nějak vyhledávaly..vždycky mě chtěl někdo dát do huby...a taky se jim to i několikrát povedlo :-(, ale i to byly cené zkušenosti...na ulici je všechno povoleno a to tě v ringu nenaučí, tam po zápase jdeš a podáš si se soupeřem ruku...to na ulici nehrozí...pokud teda vyhraješ tak tě poražený někdy chce pozvat na panák, ale to není z úcty, ale ze strachu.

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » čtv 05.4.2012, 21:11

jeste jsem si vzpomnel na jednu prihodu, co mi vypravel kamarad. v jedne hospode byl mensi shluk fotbalovych fanousku a stangasty stvalo, ze tam delaji bordel. nu se dohodli, ze vyberou jednoho cloveka od rowdies a jednoho z mistnich a pujdou to ven vyresit. tym co vyhraje zustava v hospe, druzi to museji sbalit a jit jinam. rowdies vybrali nejakou "susinku", mistni naopak velkeho namakaneho borce a sli ven... a ted hadejte jak to dopadlo :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » čtv 05.4.2012, 21:19

:-) jak znám kluky z JKG z Brna tak asi Hools rozmlátili celou hospodu :-).

nevím, ten sušinka byl Chuck Noris a kopem z otočky agresora uspal na týden :-)

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » čtv 05.4.2012, 21:19

AREYOU: Krav Maga
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » čtv 05.4.2012, 21:22

Krav Maga - aha no o tom jsem jen slyšel, že je to moc dobré jinak vůbec nemám páru.

Jak dopadl tvůj příběh?

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » čtv 05.4.2012, 21:41

Takze zastupci obou tymu se jali ven a s nima cela hospoda. Po odstartovani souboje se susinka vrhla na namakance a zacla do nej busit hlava nehlava. Namakanec se branil a snazil se nejak vracet, ale moc mu to neslo, asi nemel praxi v rvackach na ulici. Nakonec se ale namakanec dostal do vyhody a susinku na zemi zalehl. Takze susinka zahlasil konec a uznal, ze prohral... jenze!! Susinka si vzal bundu a s ostanima normalne odesel. Namakanec se vratil do hospody celej domlacenej, tricko na sracky roztrhane a chcala z nej prej krev jak z prasete :crazy:

Pointa je takova, ze clovek co se umi rvat, tak vi co ma cekat a psychologicky je ve znacne vyhode. Takze i 60kg kluk muze slozit 120kg borce, tedy kdyz se zadari :lol:

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od Carloss » čtv 05.4.2012, 21:55

Ergo: 60 kg maník, kterej se rvát neumí, navíc má morální zábrany nemá nejmenší šanci. ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » čtv 05.4.2012, 22:01

AREYOU: KM je system boje z Izraelske armady http://www.youtube.com/watch?v=tpMGfOTCXFM

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » čtv 05.4.2012, 22:06

Carloss: Bohuzel je to tak. Slusni lide nemaji paru jak nekoho uhodit a s tim pocita vetsina utocniku. O to vic je zaskoci, kdyz se do nich nekdo takovy naplno pusti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » čtv 05.4.2012, 22:24

"Slušní lidé" mají problém někoho uhodit ze strachu, že by mohli někomu ublížit a tak se raději nechají zmlátit.
Tak KM na videu vypadá moc pěkně, ale je plnokontaktní ten nácvik...myslím dostáváš tam údery?

Pokud je to jen nácvik na sucho tak bych doporučil něco jiného je potřeba rány dostat a taky je rozdávat...abys dostal do oka odhad vzdálenosti...stalo se mi, že blbeček co nic neuměl (možná se parkrát popral) mi chtěl dát pěstí, ale udělal to pomalu a neohrabaně jak hospodskej rváč a mě stačilo jen duckingem jít pod ruku a on okamžitě hodil zpátečku to, že překonal strach a udeřil a já mu základním boxerským manevrem podplul pod rukou ho natolik vykolejilo, že k dalšímu zápasu nedošlo...prostě na další úder se již nezmohl...já to vyhodnotil jako zbytečné dál pokračovat a souboj byl ukončen.

Můj favorit je MMA tak v podstatě vypadá bitka na ulici.

Je tu někdo kdo se pobil na ulici, že by hodil svůj postřeh z toho "zápasu"?

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od Carloss » čtv 05.4.2012, 22:35

Sri... nejsou pouliční bitky už kapku OT?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » čtv 05.4.2012, 22:45

Obsah fóra » Ostatní diskuze » OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ
Tohle je název fora :-)

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od Carloss » čtv 05.4.2012, 23:13

Jistě. Ovšem už je značně odbočeno od původního tématu TOHOTO vlákna. O pouličních bitkách by už asi stálo založit samostatné. Tak jsem to myslel.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od tmx » pát 06.4.2012, 7:53

Carloss: souhlas, admin by to mohl zalozit a presunout tuhle OT konverzaci tam.
AY: jo, dostavas tam, ale decentne. ono totiz nejde moc dobre rozdavat poradne pecky do rozkroku nebo ohryzku. jinak je tam i std prace na lapy, odrazece, ground fight atd. btw MMA neni pro normalni lidi co pri praci pouzivaji oblicej :wink:

Příspěvky: 91

Registrován: stř 27.10.2010, 14:31

Zbraň: CZ52

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od severoun » pát 06.4.2012, 10:41

někde o dvě stránky zpět se píše něco o tom že hospodská rvačka nic není a nemůže se nic stát,nějaká modřina,natrženej ret-kdysi jsem chodil s holčinou a její tatík dostal v hospodě jednu blbou facku,spadl na roh hracího automatu spánkem a bylo po něm.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od john.hawk » pát 06.4.2012, 10:48

pravdu ma Areyou : citát z jednoho movie : Každej chce být drsňák, ale málo kdo chce za to zaplatit..

Bez kontaktu nic není, bez bolesti a potu nic není.. bohužel..Nácviky jsou jedna část,( jako třeba stínování) a druhá část jsou rány co jdou do chlapa..
viz Blauersystem
http://www.youtube.com/watch?v=J_adk2EHf68
MMa mám moc rád, hlavně Fedora..krásně se na to dívá..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » pát 06.4.2012, 18:12

severoun

máš na 100% pravdu hospodská rvačka/rvačka na ulici může být velice krvavá.
V ringu je rozhočí máte pravidla a pokud trenér vidí, že je to s váma na levačku hodí Vám ručník...na ulici/hospodě můžete být v ringu špičkovej fighter, ale na ulici dostanete přes hubu....pokud na Vás narazí nějaké hovado s partičkou kamarádů budou do Vás bušit až do bezvědomí jelikož se každej bude chtít ukázat před kamošama a můžete dostat jednu dobře mířenou (uvědomte si, že rukavice boxer nemá na to, aby ho neboleli ruce, ale aby váš obličej nebyl jak flák masa z Rockyho) samotná pěst v obličeji páchá devastující škody...ostré výstupky na ruce klouby vám sjedou po obličejí a trhají maso (všimli jste si, že v boxu trenér boxerovi utírá o tričko rukavice? víte proč, jelikož mokrá rukavice od potu se při úderu nesklouzne po kůži, ale trhá).

Víte co je zajímavé, že jsem hodněkrát slyšel od lidí, že kdyby šlo do tuhého, že by kopli do koulí a dali dlaní na krk nebo bodli do očí...já toto nikdy neviděl...opravdu a to jsem těch bitev na ulici pár viděl...nikdy jsem neviděl kop do koulí nebo zásah na krk...nikdo není takovej blázen, aby Vás napálil dlaní na ohryzek (jelikož by to mohlo dopadnout tak, že típek by měl funus)...a pokud dojde na bitku jste rádi, že vůbec trefíte pěstí.

Pokud se budete prát na ulici počítejte, že i když "vyhrajete" nějakou schytáte...já měl zlomená 2 žebra a v zápalu boje jsem o tom nevěděl až tak hodinu po tom mě to začlo bolet.

EDIT pro představu tady napíši moje zranění :-)
-zlomená 2 žebra na levé straně - nevím od čeho :-)
-modřina pravého oka, že jsem měl jedno oko červené praskla mi cevka v oku a bělmo jsem měl červené-dostal jsem pěknou pěstí
-vyvrklej palec na pravé ruce-špatně jsem trefil a uder šel stranou kde je palec..palec to schytal (toto zranění jsem měl co si pamatuji tak 5 krát)
-boule na hlavě jak pinkpongovej míček-zásah flaškou od piva
...no bylo toho více, ale na tyto si pamatuji :-)

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od Mistral » pát 06.4.2012, 20:39

Hm, vzhledem k mojí postavě si na mě moc nikdo nevyskakuje. Akorát kdysi, před mnoha lety, připlul nějakej přivožralej blb a chtěl se prát ... chvilku jsme pošťuchovali, pak jsems ním plácnul o zem (dělával jsem judo), zasedl jsem ho a čekal, až vychladne. Za pár minutek vychlad a byl pokoj. Jo, a pak se na mě sápal nějakej moula, taky přivožralej, tak jsem se mu pod těma rukama protáh a dostal jednu na solar (dělal jsem tak nějakou dobu karate a tai-či). Skončil stočenej na zemi. A jednou jsem si naběhl do opravodovýho přivožralýho magora, a tam jsem zase skončil na zemi já (on dělal taky nějaké bojové sporty).

co z toho plyne? Chlast je zlo *47*
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » pát 06.4.2012, 20:41

Mistral

co z toho plyne, že nikde nevíš jak to dopadne :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Malý průzkum - jak byste se zachovali?

Příspěvek od AREYOU » úte 10.4.2012, 17:26

tady dokládám příklad, že ač můžete být lepší bíjec v ringu na ulici je to jiné.

romove-ubili-reprezentanta-v-kickboxu-t8730.html

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz