Kontrola zbraně


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od AREYOU » stř 04.4.2012, 17:34

Taky bych se stavil kde a kdy to bude?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od S474N » stř 04.4.2012, 17:39

Proboha lidi, pockejte, az se to vyhlasi oficialne!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od jry2000 » stř 04.4.2012, 17:46

Nez se to vyhlasi, prosim dej mne na cekaci list ucastniku :)
Lajte mi lhu-li

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od tmx » stř 04.4.2012, 18:24

AREYOU píše:Pokud si dělal nějaký kontaktní sport kde sis trénoval serie úderů a pak to testoval ve sparinku a pak přišel závod byl jsi rád, že jsi z 5 nadrilovaných serií si vzpoměl na jednu a tu provedl...kdo rozumí ví o čem mluvím.
to mas zcela pravdu, proto se to musi trenovat pravidelne a do zblbnuti, aby to preslo do svalove pameti. zrovna u tohodle plati ze kdyz se rozhodnes do toho jit, neni cesty zpet :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od AREYOU » stř 04.4.2012, 18:42

Pokračování na tema nadrcnuto ano/ne zde post97050.html#p97050 ať není problém :-)

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.4.2012, 21:20

obecně vzato lze k tématu kontroly zbraní řici jediné a to,že pro nestřeleckou veřejnost je naše počínaní hojně označováno za paranoiu.

Představte si kdykoliv sáhnu na zbran koukam do komory zda je prázdná.Když mi např.pan Žurovec na střelnici corrado podává zbran a předemnou ji kontroluje,zcela automaticky se přesvědčím.to samé dělám i naopak.Když odložim kver na stůl v pokoji tak jelikož bydlim s kámošem na baráku tak zbran vybijim z komory a pokud se vzdaluji uzamykam celý pokoj.Onehdy se mi staloi že jsem přišel z odpolední a ,,připity kamarád na mě volal pocem pocem ukaž nam kver...Nepochodil.

Myslím si tedy,že bezpečnost je především a zejména míření správnym směrem.

Onehdy jsem s kámošem fotil takovou fotku a nebyl po ruce stativ tak jsem musel namiřit na něj se zbraní kterou jsme oba skontrolali a byl to stejně hnusný pocit jako když na mě potom miřil on.....

toliko k bezpečnosti...DODRŽUJTE JI
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od Pancho Kid » ned 27.5.2012, 19:56

Tak jedna včerejší...a do teď nevím co si tom mám myslet:
Dorazil jsem do prodejny CZ UB v Praze, že zakoupím pouzdro na svou novou kočičku (CZ75B). Když došlo na zkoušení zbraně do pouzdra, povídám dle pokynů vytištěném na papíře pod sklem pultu, prodavači, že to vyndám a tímto směrem si cvaknu (nosím nadrcnuto). Nic nenamítal. Takže jsem to vytáh, vyhodil šuplík, náboj z komory při natahování schoval do dlaně (bezděky asi hodně šikovně, neb tento manévr zůstal bez povšimnutí), prázdnou komoru prodavači ukázal a cvaknul do zdi. Prodavač ještě poděkoval za tu komoru.
Při odchodu povídám, že bych si to tam zase šoupnul s laufem stejným směrem a následovala diskuse:
prodavač: V žádném případě NE náboj do komory, takový tu nemáme rádi
já: (zachovávajíc dekorum) OK, v pohodě...a co jako děláte, když přijde někdo s nábojem v komoře a potřebuje to vyndat. Máte někde vybíjecí zařízení?
prodavač: Co? Jaký zařízení?
já: No takovou tu trubku s pískem, jako mají třeba policajti na zbraních...
prodavač: Ne, takovou věc tu nepotřebujeme.
já: No a co když tedy přijde někdo s nábojem v komoře?
prodavač: No tak nám dá zbraň a my si to vybijeme sami.
Já: Takže to si jako předáváte nabitou zbraň?
prodavač: Jasně!
já: To ale není úplně bezpečný co?
prodavač: Sem stejně nemá nikdo co chodit s nábojem v komoře
já: Počkejte, takhle to asi nejde úplně postavit.
prodavač: Sem prostě nemá nikdo co chodit s nábojem v komoře, to tu nemáme rádi. To by jste koukal, co policajtů sem přijde a namíří mi nabitou zbraň na břicho...každej druhej...
Diskuse ještě pokračovala, ale já už myslel jen na to, jak rozštípnout to dilema, že v prodejně zbraní, kde se nabitá zbraň dá docela čekat, nemají vybíjecí zařízení, nemají rádi lidi s nabitou zbraní, pochopitelně se bojí, ale nedají prostor pro řešení (vybíjecí zařízení, bezpečný směr...). Prostě nevím...snad, jestli tam ještě půjdu, nechám kvér doma nebo ho uložím do kufříku se závěrem na záchytu...
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od admix » úte 29.5.2012, 21:12

Neptat se a nadrcnout bezpecnym smerem :mrgreen: *40*
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od kolaCZek » úte 29.5.2012, 21:59

admix: Jeste zkontrolovat, jestli je vcelaka v komore. Preventivne dorazit zasobnik a s ledovym klidem odejit... *4161* *4253*
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 26

Registrován: čtv 26.1.2012, 16:12

Bydliště: Zlínsko a Brno

Re: Kontrola zbraně

Příspěvek od TripleTap » stř 30.5.2012, 0:12

Mezi "preventivni dorazeni zasobniku (popr. i zaveru)" a "ledove klidny odchod" jeste zaradit obligatni "rozhlednuti se vlevo a vpravo". :lol:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz