Prodejce - Procházka - Rakovník


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Prodejce - Procházka - Rakovník

Příspěvek od midlos » ned 08.5.2011, 16:57

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Rakovník
:arrow: Název: Terč - Procházka Robert
:arrow: Web: http://www.terc-zbrane.cz/

Slušný sortiment, v přízemí zbraně bez ZP = ochotná, příjemná prodavačka.
V 1. patře dva prodavači, z obou jsem měl dojem, že pokud si nekoupím kamizolu, kulovnici, optiku, skládací posed a nůši nábojů, tak že tak trochu obtěžuju.Chtěl jsem si prohlédnout Glocky a porovnat úchop s Phantomem a docela mě překvapilo, že i na takovéhle omrknutí chtěli vidět ZP. To jsem zatím nikde nezažil.
Každopádně mě jejich odměřené chování utvrdilo v tom, že do tohoto obchodu už nepůjdu.

Příspěvky: 16

Registrován: stř 17.6.2009, 2:53

Zbraň: GLock

Re: Prodejce - Procházka - Rakovník

Příspěvek od klabonos » stř 28.3.2012, 23:11

Pan prochazka me byl doporucen,kupoval jsem u nej pistol...chovani bylo vstricne,dlouho jsme povidali,vse ok.
Kdyz jsem se na nej obratil o rok pozdeji,zda-li by mi mohl sehnat/nabidnout jinou zbran,minil ,ze neni k dostani...odepsal jsem, ze o tom vim,ale bude casem a jak bychom se tedy dohodli...on se jiz neozval...tak jsem napsal znovu a pan prochazka odpovedel ze zbran zatim neni k dostani...
no super,co k tomu dodat...zakaznik se pidi za obchodnikem a prosi,zadoni o vyslyseni...

pana prochazku jiz nebudu kontaktovat...


Prodejna je jinak hezka,pripada mi jako kompaktni byvala frankonie v praze,spis zamerena na myslivce-lovce.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodejce - Procházka - Rakovník

Příspěvek od S474N » čtv 29.3.2012, 7:40

Klabonos: nerozumim jednomu, pokud ta pistole nebyla k sehnani, tak by se ti mel ozyvat proc?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Prodejce - Procházka - Rakovník

Příspěvek od jry2000 » čtv 29.3.2012, 17:45

Certidlo - To je vice o filozofii - chce-li obchodnik kseft, tak by se mel postarat a nechat si to zaplatit. Nema-li zajem shanet veci pro kupujici, pak bude neco spatne.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 16

Registrován: stř 17.6.2009, 2:53

Zbraň: GLock

Re: Prodejce - Procházka - Rakovník

Příspěvek od klabonos » úte 17.4.2012, 22:15

dekuji 2000 presne tak to bylo minene.i kdyz zbran neni,tak bych si jako obchodnik zaznamenal potencionalniho zakaznika do kalendarku a treba bych se za tyden,mesic,2,ozval a informoval...
ale zrejme ma tento obchod dostatek klientu , a tak je nekdo,kdo si jiz zbran zakoupil a chtel by nejakou,co neni zrovna na sklade,nezajimavy,mozna az doterny...

takovy jsem mel dojem...skoda

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz