7 cikánů ukopalo kluka k smrti


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od S474N » pát 20.4.2012, 21:43

FRENKY: tak to teda cumim a na tvem miste bych na tu kavu rozhodne zasel.

Kdyz jsem si cetl jeho vyjadreni, tak jsem si tak rikal, jak by asi zareagoval Rehor, ten by to tam rovnou vsechno postrilel se svym komandem MPLB *3* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » pát 20.4.2012, 22:16

WarPig: Tyhle praktiky novinářských kriplů jsou známé a obvykle snadno odhalitelné. Ale v regionálním bezvýznamném plátku mne to trochu zaskočilo. Zde bych to až tak nečekal.
Inu, poučení pro příště.

Satan: Pozvání samozřejmě přijmu. Určitě to bude zajímavé setkání.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Alci » pát 20.4.2012, 22:20

se mu alespon omluv :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » pát 20.4.2012, 22:27

alci: nauč se číst.
FRENKY píše:Tak v rámci objektivity ještě odpověď velitele MP. Opět se ukázalo, že novináři jsou nebetyčná pakáž a ve "fízlovi" jsem se, zdá se, zmýlil a za svůj první mail se mu omluvil.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Starosta » pát 20.4.2012, 22:34

FRENKY: Je vidět, že má koule - aspoň přes internet. Třeba to bude fakt chlap na svém místě, uvidíš sám.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Lars » pát 20.4.2012, 22:57

Já bych to zase s obdivem k "panu veliteli" až tak nepřeháněl.
Pokud dělá svou práci poctivě, tak musí vědět, které oblasti jsou v "jeho" městě rizikové.
Pokud to ví, mají tam být kamery, když už tam fyzicky nejsou přímo strážníci.
A kdyby tam byly kamery, tak by policie už znala totožnost útočníků a nemuseli bychom číst v médiích ty nesmysly o stopách vedoucích na Slovensko.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » sob 21.4.2012, 13:05

Lars: Vrchním velitelem MP bývá starosta. Pokud starosta přikáže, že prioritou je plnění městské kasy nasazováním botiček a šikanou řidičů, tak holt MP plní kasu a šikanuje řidiče.

Podle jednoho MP z jiného města: "práci se smíme věnovat po té, až udáme všech 16 botiček, které máme k dispozici ...".

Odpověď velitele MP je podle mého soudu na poměry, které v této zemi panují, vysoce nadprůměrná.

A co se týče těch kamer, tak se obávám, že přeceňuješ kvalitu záznamu z pouličních kamer a věříš, že když se splní Orwelova noční můra, tak že tu bude bezpečněji. Po městě by musely být tisíce kamer a ty záběry by někdo musel někdo v reálném čase sledovat a vyhodnocovat - takhle to nefunguje - nejsou lidi. Navíc s kamerami šmejdi začnou nosit kapuce a kšiltovky a kamery jsou ti rázem k ničemu.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Lars » sob 21.4.2012, 14:46

Já v žádném případě nehoruji pro kamery, ale pro osobní přítomnost strážníků či policie - koneckonců za tohle si je snad platíme.
Kvalitu pouličních kamer nejsem schopný posoudit, ale když průmyslovou kamerou, které máme na hale jsem schopný rozpoznat konkrétní obličej na cca 300 metrů (jasně, ty kamery mají docela slušný zoom), tak by to snad mohlo fungovat i na ulici.

Mi osobně ta odpověď prostě přijde příliš alibistická - přesně ve stylu, že nikdo za nic nemůže, ač osobně má opravdu snahu... :mad:
A na to, abych tu odpověď označil jako takovou, která má "koule" - tak to bych tam musel vidět něco ve stylu: ano, zvýšení cikánské kriminality padá na náš vrub, protože nejsme schopni dělat svou v práci v duchu, v jakém byly jednotky městské policie zřízeny.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » sob 21.4.2012, 15:14

Nejste tu trochu nervní? článek byl v cajku. Dotyčné donucovací prostředky cajti používat můžou a taky jev různé míře používají, jak bylo vidět nedávno ve šluknovskejch lázních. A krom toho, každý by měl vědět, co ho na takové akci může čekat, zvlášť když to pořádají hoši z dělnické strany.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » sob 21.4.2012, 15:44

Hele Mistral, nechci urazit tvůj jemnocit, ale s tou obhajobou novinářskech kurev už jdi do řiti. Je to trochu trapný. Asi jako když různí Samkové obhajujou "chudáčky vyloučený" černý huby.

Chápu že kopeš za svý, ale chtělo by to trochu (sebe)reflexe.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » sob 21.4.2012, 16:00

Mistral píše:Nejste tu trochu nervní? článek byl v cajku.
No tak to ani náhodou. Autorka účelově smíchala informace od strážníka s obecně platnými informacemi, tak že to vypadalo, že o použití násilí proti demonstrantům mluvil ten strážník.
Podle mě je to klasická neetická novinářská manipulace, kdy se nerozlišitelně prolíná reportáž/rozhovor s novinářovým subjektivním komentářem.

Je to jako bys k reportáži o lékaři, kterému pod rukama zemřel pacient, doplnil informaci, že lékaři svými chybami každoročně zabijí více lidí, než dopravní nehody. Sice bys nenapsal, že to onen lékař podělal, ale rozhodně bys takovou myšlenku čtenáři podsunul.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » sob 21.4.2012, 16:16

To si tedy zásadně pleteš dvě formy: rozhovor a článek. Rozhovor uvádí jen otázky a odpovědi, článek dává dohromady informace k tématu z více zdrojů, přičemž odpovědi dotázaného člověka se dávají jako přímá řeč do úvozovek. Budiž, věty o donucovacích prostředcích etc mohly být pro větší názornost zdrojovány (zákon uvádí, že ...; a možná by to bylo bývalo vzhledem k lokálnímu plátku a sousedským vztahům lepší). Ale to nic nemění na skutečném stavu, ale sice že policie tyto zákroky používat může, používá a leckdo se s nimi taky setkat může, i když se pak bude divit v duchu ... já jsem slušný občan, mě nemůžete (ale můžou).
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » sob 21.4.2012, 16:42

Háček je právě v tom, že on to byl takový článkorozhovor, kde se stírá co je vlastně čí výrok.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » sob 21.4.2012, 16:50

Je to rychlej slepenec, o tom žádná. Ale i tak, tvrzení konkrétní osoby se vždy zdrojuje. Není li výrok konkrétně zdrojován, nelze ho přičíst dotyčné osobě (ale se tedy obávám, že ne každý to ví, jak je vidět). Rozhodně není důvod tady nadávat dotyčnému strážníkovi a tvrzení, že noviny chtějí někoho zastrašit, už je zcela mimo mísu.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » sob 21.4.2012, 18:52

Chlapi tak to je síla. Nečtěte, pokud se léčíte s tlakem.
(i když..kdo ví co kdo řekl, viď Mistral :) )
Břeclavští Romové na svém shromáždění pohrozili radikálním protestem

První z demonstračních akcí, spojených s útokem na patnáctiletého chlapce, se uskutečnila v Břeclavi již v sobotu odpoledne. Uspořádalo ji sdružení IQ Roma spolu s aktivitou Nenávist není řešení. A neskončila příliš dobře, část Romů hrozí násilím.
Romové akci na podporu zraněného chlapce proměnili v mítink na obranu svých práv. Současně hrozí radikálním vstupem do vývoje nedělní situace.

Romové akci na podporu zraněného chlapce proměnili v mítink na obranu svých práv. Současně hrozí radikálním vstupem do vývoje nedělní situace.

Dnes 18:28

„Jestli si myslíte, že bude klid, že si to necháme líbit, tak to se mýlíte,“ vybuchly emoce jednoho z Romů. Vzápětí spolu s ním odešla další část podobně naladěných Romů. Z necelé stovky lidí, většinou příslušníků romské komunity, tak najednou v evangelickém kostele v Břeclavi zůstala jen menší část. Ani před jejich odchodem ale nebyla nálada zcela ideální.

Důstojnost akce na podporu zraněného chlapce se změnila v ostrou debatu. V ní si starosta Oldřich Ryšavý (ČSSD) například vyslechl, že z údajně bezproblémové části města vytvořil romské ghetto, kam se stahují novináři a kde jen pro zbytečné stížnosti nechal zřídit služebnu městské policie. „To nebyl cikán,“ znělo unisono z úst Romů. Kdyby to byl cikán, dávno už by sme to policajtům sami oznámili. To peklo, co máme, nás už nebaví. Děcka se bojí ven, kriminálka je sbírá, nadávají jim do kurev černých a že přiznajte se, to se nedá vydržet,“ zněly kostelem výkřiky.

Romové ale upozorňovali i na některé podivnosti v případu. „Kdyby ho někdo přepadl, proč mu nesebral peníze a mobil? Proč má zničenou ledvinu a nemá žádný šrám v obličeji? Kdyby ho napadla přesila tří lidí, nepomohlo by mu stočit se do klubíčka, byl by domlácený mnohem víc. Bylo to jinak,“ tvrdí Romové.

Velitel strážníků Stanislav Hrdlička, který je chtěl seznámit s detaily opatření pro bezpečnost ve městě, se tak téměř nedostal ke slovu. „Nejsme nadšeni z průvodu radikálů, ale nemáme možnost tomu zabránit. Věřte tomu, že děláme maximum pro bezpečí všech. Pomozte a nezavdejte důvod k eskalaci násilí,“ apeloval starosta.

Pochod, do jehož organizace se pro město nešťastně vložila Dělnická mládež, má být na podporu zraněného chlapce, kterému v neděli večer trojlístek násilníků způsobil vážné zranění. Útočníky, minimálně toho, kterého viděl, napadený patnáctiletý chlapec označil za Romy.

Pátek a sobota patřila ve městě přípravám na nedělní pochod. Pří úklidu z trasy pochodu zmizelo nejen smetí, ale i předměty, které by mohly posloužit k pouličnímu násilí, nebo by naopak mohly být poškozeny. Jen na náměstí u radnice tak například plastové fólie ukryly před zraky lidí kamennou výzdobu rohů trojúhelníkového prostranství. Další skupina aktivistů ohlásila, že na protest proti radikálům udělají na dohled od trasy pochodu demonstrativní oběd v trávě.
http://www.novinky.cz/domaci/265467-bre ... estem.html

Původně jsem si chtěl vzít pro jistotu jenom slzák. Začínám zvažovat teleskop.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » sob 21.4.2012, 19:43

FRENKY: Na druhou stranu, být v této zemi slušným cikánem, musí být hodně těžké a nezáviděnihodné :(

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Lars » sob 21.4.2012, 20:15

Mistral - ti Tebou zmiňovaní "hoši z Dělnické strany" jsou v tomhle multikulturalismem zpraseném státě asi ti jediní, kdo tu cikánskou sebranku dokáže umravnit.
A že bych z toho měl nadvakrát radost (že jsou oni ti jediní) - to teda říci nemůžu.
No a ten starosta, ten Ryšavý - ten je s těmi svými proslovy zralý tak na vyválení v dehtu a peří..

Edit: Shi - kolik takových - kteří splňují Tvou charakteristiku - znáš? Já osobně jednoho jediného, maká u nás na provoze..

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » sob 21.4.2012, 20:44

To jako myslíš, že ji umravňují tak, že vždycky udělají demošku tam, kde zrovna nějakej cigoš udělal bordel? A efekt toho je teda jaký? Krom toho, že si nahánějí politické body u lidí, co si neumí dát dvě a dvě dohromady.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Lars » sob 21.4.2012, 20:50

Umravňují myslím tak, že "dělňasi" jsou v tomhle státě jediní, z koho mají cikorky aspoň trochu vítr. Protože policie a měšťáci jsou jim vyloženě k smíchu. A pokud jsou jediní, tak pánbůh zaplať za ně!
Až se tady bude vyžadovat dodržování zákonů pro majoritu i minoritu stejně tak si DSSS nebude mít jak a u koho své politické body nahánět.

A jen tak mimochodem - já si dvě a dvě dát dohromady dokážu, a zatím mi to vychází tak, že už nejsem zvědavý na kecy o tom, jak "blabla-něco" není řešení. Až tady bude více stran, které nějaké řešení nabízí, budu mít i možnost volby. Do té doby mi to však vychází poměrně jednoznačně.

Edit: Nicméně jsme trošku OT, ale já to nezačal, to Tobě asi hoši z Dělnické strany leží tak trochu v žaludku :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » sob 21.4.2012, 21:26

Lars: Přesně tak, nejde o to, jestli je někdo příznivec DSSS, vážím si každého člověka, který aspoň nesedí doma na zadku a čeká, jak to dopadne. Kdyby nebyli podobní extrémisti, tak by nás už negři vyvraždili, protože tohle jsou jediní lidi, ze kterejch maj respekt. Policajti jsou jim pro smích. Já doufám, že jim zítra pořádně zatopí. To, že už cigáni jebou do bílejch dětí prostě nepřekousnu.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz