Místa závodů v taktické malorážce


Vše o Taktické malorážce, aneb o novém směru v malorážné střelbě u nás

Moderátor: Grinch

Příspěvky: 13

Registrován: ned 22.11.2009, 20:38

Bydliště: Nymbursko

Místa závodů v taktické malorážce

Příspěvek od maxpayne » pát 20.4.2012, 20:13

Zdravím střelce! Začínám se zajímat o závody v TM, ale zatím jsem při svém rozkoukávání nenarazil na žádný závod mimo Třebíč :( (pro mne dost daleko)
Víte někdo, že by se TM střílela i někde ve Středočeském kraji?
Díky!
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: Místa závodů v taktické malorážce

Příspěvek od Grinch » sob 21.4.2012, 6:04

Zdravím, momentálně se oficiálně TM nikde jinde než v Třebíči nestřílí.

Co je mi známo, tak na SR se toho kluci chytají a uvidíme jak dáme hlavy dohromady.

Na Západě (Plzeňsko) jsem již taky tlachal na podobné téma ale ve Středočeském kraji zatím nic.

TM je postavena tak, aby se dala udělat soutěž na stejné bázi, kostra zůstala stejná pro porovnávání, ale terče mohou být jiné (se zachováním velikostí atd).

Pokud by si to ale chtěl někdo střílet dle svých pravidel, budu také jen rád...

Odkud jsi? K nám do Třebíče jezdí lidé jak z Prahy (asi 12 kousků), z Jihu, občas dojedou kluci i od Plzně a dokonce čekám i kluky od Ústí nad Labem. Takže není problém Tě někde nabrat...

Jinak do budoucna neuvažuji o oficiálním přesídlení TM do více měst. Jde mi o to zachovat stejnou úroveň závodů a to mohu jen tady v Třebíči, takže Liga jako taková je a bude stále v Třebíči. Ale tomu, se všemi vyjet někam jinam na hostující závod se nebráním a byl bych za to velmi vděčen.

Martin
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Příspěvky: 13

Registrován: ned 22.11.2009, 20:38

Bydliště: Nymbursko

Re: Místa závodů v taktické malorážce

Příspěvek od maxpayne » úte 24.4.2012, 19:01

Díky za odpověď! Je pozitivní, že se dá alespoň zorganizovat spolujízda, že k vám jezdí i lidé z Prahy (do Prahy to mam cca 40 min). Momentálně vybírám vhodnou optiku, pak bych si přijel střelit závod. Nápad s výjezním závodem mimo vaši základnu je také dobrý, to by se závod mohl konat po domluvě i na některé střelnici ve SČ kraji (už mám v hlavě tipy ale nebudu předbíhat).
Zdravím
Martin

Zpět na „Taktická malorážka“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz