7 cikánů ukopalo kluka k smrti


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od tmx » stř 25.4.2012, 16:57

Shi: Chapu tvou kalkulaci a pohnutky, ale rozhodne si nemyslim, ze si z toho maji ostatni vzit priklad. Nikdy se nic nezmeni, kdyz budem hrat tuhle hru. Situaci znas samozrejme jen ty, ja jen kecam od klavesnice.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » stř 25.4.2012, 17:51

tmx: Co jako v takové situaci chceš dělat jiného, než zaplatit výpalné ? Přesila 4:1, kdybych je poslal do háje, tak mi nejspíš prořežou gumy (škoda 4 x 1500 Kč + náklady na asistenci, protože pod auto ležící na břiše normální hever nedostaneš). Volat policii ? A co jim řekneš - že tě neznámí mladící obtěžují nabídkou umytí skla ? Co si myslíš, že s tím MP/PČR tak asi udělá (pokud vůbec přijede) ?

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od garf » stř 25.4.2012, 18:07

Před 14ti dny,Tanvald,parkoviště dole u Billy, kdo zná-místo přímo pod hlavní silnicí-smí se tam parkovat až po 12té... přijel jsem,zastavil,má stará matka- 70 vystoupila a šla pro vozejk...,mě-mladýmu-, to trochu trvalo,dvoje berle, zánět sedacího nervu je kujva... ,před tím 14dní nechodící, už bylo tak "dobře ",že jsem vyjel na nákup-řídil....Tak mi to z auta trvalo dýl...vylézt+berle a pomalu se sunout jen zaplatit přímo ke kase , čas okolo poledne,pusto prázdno-lidí minimum i vevnitř... No a na parkovišti
Cikán tanvaldský-desenský -ano jeden z nich, na cca 6 metrů -kousek od vchodu se hlasitě ptá -jestli nemám sirky, lépe řečeno"" SIRKY nemáš "" ?!!!? a blížil se,
nemám ,řek sem -zpomalil-2 hliníkové berle a mých 45let- přes 100kg/180cm v kožený vestě ho mírně varovalo ,na dvou metrech sem mu nabíd připálit nataženým 38SW už viděl... a přešla ho chuť, zmizel po schodech..čekal jsem,že až vylezu po nákupu z Billy bude buď pach mazec,nebo jinej mazec -mám jen 5 možností...nebylo nic
opětovná osobní zkušenost,dopadlo to dobře ,a to většinou jezdim jen s obuchem a pepřákem-dyť přece parkuju pár metrů od vchodu do krámu...
garf ...

P.S. ten parchant si hlídal mou pravou stranu a přisunoval se šikmo zleva, aby nedostal zprava hliníkem-holí- netušil ,že sem levák :-)
rom- fretčí ksicht ,věk okolo 25,snědý,šlachovitý ,menší tak do 170cm,kapuca na šedé mikině...

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od tmx » stř 25.4.2012, 18:43

Shi: "Nechci, dekuji" a odejit. Vic se s nima nebavit. Jsem zastance principu. A pokud u toho nekomu prokopnu koleno, budiz moje polehcujici okolnost, ze jsou 4 na 1.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Shi » stř 25.4.2012, 21:23

tmx: Když jsou pravidla hry nastavená tak, že vyhrát nelze, tak je podle mě rozumné se hře vyhnout. Kdyby mi nedali nakládačku oni, tak by mi ji dal stát. Takhle mě to stálo 40 Kč, dost nervů, trochu hrdosti a 5 minut na očištění oken u benzinky. Naštvanej jsem byl tak, že jsem za parkování městu nezaplatil ani korunu. Ale vyvázl jsem se zdravou kůží, nepoškozeným autem a čistým trestním rejstříkem. Vzhledem k tomu jak jsou nastavená pravidla to dopadlo poměrně dobře.

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » čtv 26.4.2012, 9:48

Mistral píše:Ježiš to sou kecy. Otázky Máš cigáro, nebo Kolik je hodin pašíci odjakživa používají k tomu, aby se dostali oběti k tělu a zároveň odlákali pozornost.
To nikdo nepopírá. Novinářský onuce z toho ale dělají DŮVOD útoku, což je přeci blbost. Motivace útočníků je na 99 % úplně jiná, než absence cigarety v něčí kapse.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » čtv 26.4.2012, 11:08

Zjevně to byl jediný důvod útoku, který napadený sdělil. Nebo víš, co bylo důvodem útoku?
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » čtv 26.4.2012, 14:06

Že by pětašedesát tisíc korun kocourkovských?

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » čtv 26.4.2012, 19:27

A tys tam byl, že to víš? :o)
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » pát 27.4.2012, 8:44

Mistral: Nebyl, nevím, zpochybňuju novinářskou práci. Kdo chce, tak to pochopí, kdo nechce, tak se vyptává. Jestli novinářům baštíš, že to bylo kvůli cigaretě, nemám s tím problém, jen bacha, abys někoho rovnou nezastřelil, až se tě bude ptát na cigáro nebo sirky.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » pát 27.4.2012, 9:32

Jenže já se ti tady snažím říct, že toto je zatím jediná známá a napadeným uvedená příčina útoku. Cokoliv dalšího jsou pak spekulace*. Je mi samozřejmě jasné, že bys si chtěl přečíst, že to byla záminka a že mu rozbili držku, protože se jim chtělo a protože cikáni jsou takoví; aby to zapadlo do obvyklého rámce a nebyla ohrožena tvoje vnitřní konzistentnost. :o)
Jenže příčin mohlo být víc, mohlo to být úplně jinak, a to se teprve ukáže během vyšetřování.

---------
* jestli se ti líbí spekulace, čti bulvár; bulvár ale není solidní zpravodajství (a proto je tak čtený)
V solidním zpravodajství není možné takto spekulovat, informace se uvádějí postupně, jak jsou zjišťovány a ověřovány, což také znamená, že to nějakou dobu trvá
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » pát 27.4.2012, 11:13

Mistral: Už ze sebe začínáš dělat blbce, fakt.

Nevíš absolutně nic o mém pohledu na "černobílý" svět (čti rasovou problematiku), ale to ti nebrání, abys tu vynášel soudy o tom, že jsem zaujatý vůči cikánům, a že bych rád viděl napsáno todle támdle. Hovno bratře ve zbrani.

Z jakého zdroje čerpáš prosímtě ty, pane "nerad spekulující?" Ukaž mi prosím to "solidní zpravodajství." Ocitovaný je tady nějaký AHA! a v jiném tématu jsou to Lidovky, které pro změnu odkazují na informace z deníku AHA!. Takže kdo tu hltá bulvár i s navijákem?
Lidovky, 24.4.2012, 13:45 píše:Když se kolem druhé hodiny ráno vracel domů, na chodbě panelového domu ho oslovili dva muži, kteří chtěli cigaretu. Jako nekuřák jim žádnou nedal, a tak ho bodli do břicha a řízli do krku.
"týjó pepó, viděls tó? radši u sebe začnem nosit cigára, jeden nikdy neví...."
Lidovky, 24.4.2012, 13:45 píše:"Máš cigaretu?" zeptal se mladíka jeden z útočníků, podle deníku Aha zřejmě Rom.
Ale jo, psali to v novinách, tak to tak muselo být, motiv je jasný, neměl cigáro!

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » pát 27.4.2012, 11:16

Jseš ztracenej případ. :o)
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » pát 27.4.2012, 14:53

Je to dost divný: "máš cigáro ??".."ne nemám".."tak pojďte, dokopem ho za to!"

Ale hlavně je to úplně jedno, i kdyby na ně řval černé sv*ně, tak nemají právo na něj sahat.

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Alci » pát 27.4.2012, 14:56

to nemaj, ale kdyz stejne sahnou a ty jim ublizis, tak uz to neni ani NO

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od WarPig » čtv 03.5.2012, 9:40

Mistral: Á helemese, argumenty nulové žádné, tak se pomalu schyluje k rádoby vtipným "pálkám?"

Všiml jsem si, že v každém tématu obehráváš stejnou písničku: "A tys tam jako byyyl, že víš, jak to bylooo joo??" A sám čerpáš informace z Blesku - to je fakt legrační.

Snažím se pochopit, o co ti jde a přijde mi, že se snažíš šířit morální poselství v tom smyslu, že všichni cikáni nejsou stejní - to ale přeci ví každej, kdo není úplnej pitomec. Pak existuje promile lidí, co se dostalo do kontaktu s cikánama jenom z pozice okrádaných / mlácených a těm už jejich pohled nikdo nezmění - tyto lidi budou nadosmrti tvrdit, že jsou cikáni k ničemu.

Příspěvky: 2

Registrován: čtv 25.9.2014, 12:33

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od PetraSvazilova » čtv 25.9.2014, 12:38

Je to smutné, ale je to tak :angry:

Příspěvky: 28

Registrován: pon 23.6.2014, 9:19

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od comiks » pon 29.9.2014, 14:49

Amen.
Ja mám cikánskou ferovku za sebou na Vsetíně.
---------------------------------
Tož tak.....

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Jurda » pon 29.9.2014, 17:11

No jak to probíhalo? Zdrhnuls? Já bych zkusil vzít nohy na ramena...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176

Registrován: čtv 10.10.2013, 19:39

Zbraň: Glock 17 2 gen

Bydliště: Kladno

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od fejfarz » pon 29.9.2014, 18:50

Já jsem taky zažil v minulosti cikánskou férofku :-) Doprovázel jsem jednu slečnu na autobus a najednou hele kámo nemáš cigáro ? Naštěstí ta zastávka byla vedle hospody tak když se do mě chlapci pustili tak slečna utekla do hospody a já po pár ranách měl jsem roseklé čelo asi od prstýnku jsem třem taky zdrhnul do té hospody. To jsem v té době ještě nebyl držitel ZP :lol:
CZ 75 TS

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz