Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od S474N » ned 10.1.2016, 19:45

Hele a neni to nahodou jen proto, ze se proste rad predvadis? *88* *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 17.12.2015, 18:46

Zbraň: Walther PPS

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Port » ned 10.1.2016, 19:50

AREYOU: Všichni na nás ser..u a Ty invesuješ svůj čas .. hele nechtělo by to nějakýho terapeuta, to není normální. Ale jestli na mě(mluvím pouze za sebe) hodíš bobek, tak já to nějak, i když s velkým sebezapřením, přežiju.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od AREYOU » ned 10.1.2016, 19:51

Já, že bych byl showman :-) čoveče nevím jsem před kamerou dost nervozní asi to nebude ono, ale třeba se to zlomí a vezmou mě do cirkusu :-).
Tak jo už se zase plácaj hlouposti :-) na čas si dám tady z fora pokoj. Mám připravené nějaké dotazy na odpovědi 8 a další vychytávky s Glockem co třeba někdo nezná tak to chci dotočit a pak už asi dám pokoj. :)
Hele Martine jak ty ukládáš zbraň do trezoru jako já nebo jak předestřel PORT? A ostatní?

Port OK ted si mě ranil :-) díky tobě se odmlčím navždy!

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 17.12.2015, 18:46

Zbraň: Walther PPS

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Port » ned 10.1.2016, 20:04

Nevěřím.... :D
AREYOU píše:Port OK ted si mě ranil :-) díky tobě se odmlčím navždy!
Já když zbraň ukládám do trezoru, tak je opravdu vypáskovaná a střelivo zvlášť. Ovšem netvrdím, že nemám mimo trezor zbraň nabitou.

Ještě se zeptám, už někomu přišli policajti na kontrolu uložení zbraní, nebo jenom mě.

Příspěvky: 45

Registrován: čtv 27.6.2013, 21:11

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od HonzaLBC » ned 10.1.2016, 20:12

Port: no pokud někdo má zbraň kat. A na vyjímku, tak se může stát, že k němu přijdou policajti na kontrolu uložení. Ale většina lidí má zbraně jen kat. B neco C a to bych chtěl vidět, jak policajti přijdou na kontrolu uložení :-D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od reddog » ned 10.1.2016, 20:16

Ano, přišli, znám dokonce dva případy z mého blízského okolí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od S474N » ned 10.1.2016, 20:21

A bez ohlaseni?

A ted tu o Cervene Karkulce...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Reno » ned 10.1.2016, 20:46

AY: uz jsem sem dlouho nic nepsal, ale par stranek na tomhle vlakne me nadzvihlo ...

Strucne a slusne: Richarde, ukazujes nebezpečnou věc, prezentujes ji na foru, davas videa na trubku a ještě vedes i kurzy! Delej si co chces, ale věci tohoto charakteru prosim volne nesir. Dekuji.

(jen pro uplnost a kompetenci zbrojak mam 18 let a fakt me prekvapila tahle diskuze)

Příspěvky: 45

Registrován: čtv 27.6.2013, 21:11

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od HonzaLBC » ned 10.1.2016, 21:02

reddog píše:Ano, přišli, znám dokonce dva případy z mého blízského okolí.
Malinko odbočím, když u mě doma zazvoní policajti s tím, že mi jdou jako vlastníkovi ZP, který má jen zbraně B a C zkontrolovat uložení zbraní, tak jaký je správný postup? Řeknu moment, zavřu dveře, popadnu telefon a volám 158, že mám za dveřma podvodníky vydávající se za policajty a snažící se dostat k mým zbraním? Uložené zbraně mám samozřejmě vybité, včetně té rány jistoty (abych nebyl tak OT :-) )

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Pařez » ned 10.1.2016, 21:07

Jestli se nepletu,tak pokud nemají povolení k prohlídce je jejich vpuštění na osobní libovůli každého jednotlivce.

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 17.12.2015, 18:46

Zbraň: Walther PPS

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Port » ned 10.1.2016, 21:59

Pařez: Paragraf 29 odstavec n .... Zákon o střelných zbraních střelivu 119/2002 ...

Příspěvky: 45

Registrován: čtv 27.6.2013, 21:11

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od HonzaLBC » ned 10.1.2016, 22:14

Port: Existuje něco jako rozdělení zbraní na kategorie A, B, C a D, lidí se zbraní kat.A je minimum, takže pro tu zbývající většinu držitelů je ten paragraf je nepodstatný :-)

n) umožnit příslušnému útvaru policie vstup do obydlí za účelem kontroly zabezpečení zbraní, je-li držitelem zbraně kategorie A.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od cipis » ned 10.1.2016, 22:14

Jo, ale to je, když má někdo A zbraň, tady se vede debata o "obyč" :)

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 17.12.2015, 18:46

Zbraň: Walther PPS

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od Port » ned 10.1.2016, 22:23

HonzaLBC: :D :D :D to myslíš vážně? Jako že neznám základní věci? Kde je napsáno, že pistole nemůže být A. To že Ty ji nemáš, neznamená že je nás minimum ... Já se ptal na provedení kontroly uložení zbraní ... Ale koukám že ono je to všude stejný .. Dobrou noc.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od S474N » ned 10.1.2016, 22:28

Rekl bych, ze vsechny majitele zbrani A tady na foru bych asi zvladl spocitat na prstech jedne ruky.

Mimochodem, co te nuti porad pouzivat citace, kdyz je to proti pravidlum?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 45

Registrován: čtv 27.6.2013, 21:11

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od HonzaLBC » ned 10.1.2016, 22:31

HonzaLBC píše:Port: no pokud někdo má zbraň kat. A na vyjímku, tak se může stát, že k němu přijdou policajti na kontrolu uložení. Ale většina lidí má zbraně jen kat. B neco C a to bych chtěl vidět, jak policajti přijdou na kontrolu uložení :-D
Port: Proto jsem psal, že pokud někdo má A, tak přijít můžou, jinak normálně ne. To minimum beru podle statistiky, když je mezi lidma přes 700 tisíc zbraní B a C, ale zhruba jen tisícovka A, tak to podle mě lze označit za minimum.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od reddog » ned 10.1.2016, 22:33

Cert:
Karkulka otvirala sejf za pritomnosti PCR a Karkulka dve tahala za asistence PCR z pod postele. Jednoho vyzvedli z prace a druheho rovnou navstivili. Vyzva zadna. A ano, jen kontrolovali a pak zabavovali. Mmch ten pripad taky znas, i kdyz uz je to delsi dobu zpet. Ani jednomu z nich neni dobre ten den pripominat, stale jeste vidi rude, kdyz si na to vzpomenou.

Příspěvky: 219

Registrován: pát 25.7.2014, 15:51

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od SOCP » ned 10.1.2016, 22:40

Proc zabavovali jestli se muzu zeptat? Museli na to vystavit hlaseni, vyjadreni a predat kopii s podpisem. Museli uvest duvod a zahajit rizeni. Pokud to neni tajne diky.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od reddog » ned 10.1.2016, 23:20

Kvuli podezreni. V podstate bez jakychkoli indicii, jen na zaklade bydliste, ktere bylo blizske mista cinu. Pochopitelne oba bez viny. Nic neprovedli. Vic o tom psat nebudu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Postup kontroly zbrane - rana jistoty a vse okolo

Příspěvek od pitt » ned 10.1.2016, 23:36

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: znám je osobně a jsou to jen teoretici za klávesnicí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .............................s tímhle přístupem budou Drilly i AOTS od příštího termínu vždy a plně obsazené :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mimochodem ...... nechápu nějak rozdíl tvé rozborky - a to konkrétně to vysvětlení - "nemám kam dávat ránu jistoty, nemám tu žádný bezpečný prostor" - tohle mě fakt do hlavy neleze.
to je vysvětlení jako - nedávám blinkr, protože kdybych měl náhodou prasklou žárovku v blinkru, tak stejně blikat nebude


mimochodem, mohl by jsi to video na střelnici natočit ještě jednou a to přesně jak děláš rozborku?! tzn. před vymáčknutím spouště (na střelnici před výstřelem) nejen "vymáčknout ty "čepy" ale i potáhnout závěr dozadu. zajímalo by mě co to udělá. Věřím že s tím nebudeš mít problém a předem děkuji za video

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz