Pouzdro FOBUS GL 2 DB RT


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 8

Registrován: pát 01.12.2006, 8:25

Pouzdro FOBUS GL 2 DB RT

Příspěvek od arnost99 » ned 29.7.2007, 11:42

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte nějaké informace nebo jakékoliv zkušenosti s pouzdrem od Fobusu (pouzdro nové generace) s označením GL 2 DB RT, je to pouzdro s padlem rotační pro Glock 17, 19, včetně pojistky (cena cca 1850,- Kč). Kdyba jste teda něco měli tak mi prosím napiště, díky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: čtv 08.12.2005, 12:57

Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek od icks » ned 29.7.2007, 12:38

Rotace je na obtíž, už se tu taky řešilo, je to zbytečný a široký. Pojistku mám a vyhovuje mi, beru jí jako samozřejmost a tasim už intuitivně s vymáčknutím pojistky. Já mám GL-2 SH.
"I když násilí v obraně vždy bude v očích lidí pevných zásad smutnou nezbytností,
mnohem horší by bylo, kdyby pachatelé zla vládli spravedlivým."- sv. Augustin

Příspěvky: 134

Registrován: pát 09.3.2007, 18:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od byvaly1 » ned 29.7.2007, 13:21

Toto pouzdro, mimo jiné, mám. Je velmi dobré, ale jen na otevřené nošení. Záměrně odstává od těla, kvůli snadnému tasení při nosení vest (balistických/taktických) a tak se na skryté nošení nehodí. Také jsem si hodně sliboval od rotace, ale po několika pokusech jsem zjistil, že mi nejlépe vyhovuje základní úhel. Dobrá je možnost nastavení síly sevření pistole. Jinak zpracování a "chod" do a z pouzdra je skvělý.
OA-15 | DW PM7 .45ACP | HPS CL .40S&W | STI Legend 9L | Glock 17 Gen IV | CZ 75D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » ned 29.7.2007, 20:10

Mam to rotacni bez pojistky. Odstava to vic, to jo, ale tasi se lip. A toceni je vyborny, pistoli lze natocit trochu dopredu, tak aby se uhel zbrane aspon trosku blizil uhlu ruky pri uchopu. Nicmene uplne idealne to stejne natocit nejde, protoze to pak pazba couha hodne dozadu a je neschovatelna. Na zimu je myslim fajn, na letu spis klasiku nebo vnitrni. Pojistku jsem osobne nechtel, ale pokud to clovek zvladne nadrilovat, proc ne.
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz