Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 10.5.2021, 0:44Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 
 Pouzdro: MILEC s pojistkou 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Krupka
Příspěvek Pouzdro: MILEC s pojistkou
Před pár dny jsem si s velkým nadšením objednal pouzdro Yaqui s pojistkou pro G19 a kotníkové pouzdro na CZ83. S menším spožděním a několika urgencemi jsem se k tomuto zázraku dostal asi po týdnu. Pouzdra dorazila v bezpečnostní obálce s paragonem napsaným rukou :-). První jsem si zkusil pouzdro desing je výborný ovšem užitná hodnota mizerná.
Prní negativní dojem na mě udělal (hloupý systém upnutí na pásek který je velmi krátký a tudíž pouzdro dokonale plave). No nic to se dá snést a třeba opravit. Poté jsem si otestoval tasení no o nějaké intuitivně ovladatelné pojistce se hovořit nedá. Pojistka je cca. jen 1,5cm široká takže jakýkoli rychlý pohyb znamená, že se netrefíte na přesně a stojite jako trouba s kalhotama u krku. I tohle jsem zkousnul a domluvil sem si u známého výrobu pojistky větší a ovládané palcem ve větší výšce u závěru zbraně. Pojistku jsme chtěli udělat z duralu protože původní plastová se při tahu za zbraň deformovala a nedovolova ji odemknout.
Včera jsem byl u kamaráda grilovat a vyprávím mu tuhle cerou peripetii. Stím, že ať je pouzdro jakékoli, funkce blokování zbraně funguje dobře. Jaké bylo moje rozčarování když mi při praktickém testu odebral zbraň :-) Dobrá říkám si třeba bylo pouzdro špatně zajištěno skusíme to znovu. Ovšem všechny testy dopadly stejně během půl vteřiny měl mou zbraň aniž by se dotkl pojistky. Nechápal jsem :roll: :roll: :roll: jak je to možně takže jsme to zkusili pomalu a výsledek je tenhle. Ač byli pouzdra Milec testovány na vytrhnutí a vytažení zbraně (prý vydrží roztažení autem ) neobstojí proti tomu když zbraň v pouzdře chytnete (třeba zezadu) a pouzdro nakloníte směrem k sobě. Pouzdro je vyrobeno z nylonu zpevněného plastem který se již při malém rotaci pouzdra deformuje a zmíněná pojistka se díky stranovému zvětšení pouzdra vychýlí z funkce. Vyjmutí zbraně je absolutně jednoduché a snad rychlejší než když se opravdový majitel snaží odblokovat pojistku. O druhém skvostu kotníkovém pouzdře se snad ani rozepisovat nebudu toto pouzdro by možná drželo na místě jen tehdy bylo-li by prázdné, výrobce zapoměl na to, je nutno vložit dostatečný pružný člen (a nebo nezapoměl a dělá z lidi blbce). Ještě, že máme vůdči spotřebyteli přátelský obchodní zakonník (14ti dení lhuta na vracení zboží zakoupeného nepřímým prodejem) :twisted: takže sem tento šmejd poslal výrobci zpátky at se sním vyfotí.

_________________
MÁLO PŘÁTELSTVÍ BY OBSTÁLO, KDYBY KAŽDÝ VĚDĚL, CO O NĚM ZA ZÁDY ŘÍKÁ JEHO PŘÍTEL.-- PASCAL


úte 04.7.2006, 14:44
Profil ICQ YIM
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1427
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Každého věc, ale mě třeba případne podivná už ta původní myšlenka - pojistka na pouzdře pro skryté nošení... *76* *32* *98*


úte 04.7.2006, 16:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Krupka
Příspěvek 
Tak musím s potěšením oznámit, že jsem 22.7.2006 obdržel od firmy MILEC nazpět celou zaplacenou částku.

_________________
MÁLO PŘÁTELSTVÍ BY OBSTÁLO, KDYBY KAŽDÝ VĚDĚL, CO O NĚM ZA ZÁDY ŘÍKÁ JEHO PŘÍTEL.-- PASCAL


pon 24.7.2006, 11:57
Profil ICQ YIM

Registrován: 09/2006
Příspěvky: 2
Příspěvek 
Vážený střelecký antitalente
Po přečtení tohoto Vašeho příspěvku soudím, že jste buďto úplný antitalent v tasení zbraně, nebo provokatér pověřený nějakou konkurenční firmou pošpinit pouzdra od firmy Milec, nebo prostě blb který se tím baví.
Já osobně jsem se za svoji střeleckou a služební kariéru setkal se spoustou pouzder od různých firem, ale od doby kdy jsem koupil první pouzdra MLC někdy v roce 1992 jsem s nimi naprosto spokojený a nosím je každý den. Kožené pouzdro jsem nosil asi rok a půl a začalo mi pomalu ale jistě odstávat od těla, tak jsem zvolil plasové MLC a nemá to chybu. Nosím jej ve službě každý den a roční období a prostě drží stále svůj tvar již řadu let. Koupím každou novinku této firmy na zbraně které vlastním a ač jsem se mnohdy setkal s pouzdry od jiných firem, které se jak kvalitou tak výdrží a hlavně cenou nedají vůbec s pouzdry MLC srovnat, rozhodně tyto firmy ani nejmenuji a nehaním jejich výrobky sprostými pomluvami. Prostě pokud mi pouzdro z nějakého důvodu nevyhovuje, tak si ho nekoupím a nebudu špinit jeho výrobce protože jinému třeba vyhovovat bude, tak jako je to v našem případě. Každopádně jak sám uvádíte, byly Vám peníze bez problémů vráceny což jedině svědčí o serioznosti této firmy. Nechť si tedy tento výrobek každý zájemce o kvalitní a levné pouzdro na jakoukoliv zbraň či nošení sám vyzkouší a ohodnotí bez rizika prodělku.
Jinak podotýkám, že každá pojistka na kterémkoliv pouzdru je především proti samovolnému vypadnutí při nějakém běhu, pádu, prodírání-se nějakým porostem či fyzické potyčce a samozřejmě násilnému vytržení při této aktivitě. Pokud ale někoho předem seznámíte s tímto mechanizmem, pak se mu postavíte pod správným úhlem, zvednete ruku nad pouzdrem aby se k němu dobře dostal a stojíte nehnutě jako kůl v plotě, pak Vám zbraň z pouzdra vyjme. Každý zkušený policista, voják či střelec nebo prostě držitel zbraně se staví stranou kde má umístněnu zbraň dále od lidí a pokud to nelze, tak má stále v podvědomí riziko vyjmutí zbraně jinou osobou a pouzdro si kryje rukou. Když toto nelze pro nějakou aktivitu učinit, pak je držitel zbraně jistě v pohybu a proto je zde zmíněná pojistka, která zbraň spolehlivě uhlídá. V pohybu ji totiž nikdo, kdo nemá pouzdro na svém těle a nesladí pohyb ruky s pohybem těla, nevytrhne. Z toho vyplývá, že držitel, který má pouzdro se zbraní na sobě, lehce a rychle tasí a ten kdo by mu ji chtěl odcizit nemá šanci aniž by si tohoto pokusu držitel všiml.
Co se týče Vámi zmíněné nestability pouzdra na opasku, tak pokud máte pouzdro na opasek o šířce 5cm. a dáte jej na opasek do kalhot, který je široký 3cm. pak Vám samozřejmě stabilitu nedrží. Zrovna tak pokud jakékoliv pouzdro dáte na starý vytahaný kožený opasek byť správné šíře a nenapnete jej na tělo tak aby Vás škrtil, bude Vám zbraň od těla odstávat jako kravské ucho.
Na závěr bych Vám tedy poradil toto, tak jako proti zloději aut uspějete stoprocentně tím. když si vyměníte okna za nerozbitné a zavaříte všechny dveře, tak u pouzdra tím, že pouzdro se zbraní prostě sešroubujete. Potom Vám zbraň z pouzdra samozřejmě nikdo nevyjme, ovšem pro Vás bude též jenom zátěží, a pro tento účel se pouzdra rozhodně nevyrábí.


sob 16.9.2006, 11:56
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13287
Bydliště: mám
Příspěvek 
Wili3: nase forum se snazi drzet v ramci mezi slusnosti a proto by bylo zahodno ostatni prispevovatele na foru neurazet, at uz maji zkusenosti s Vasimi vyrobky jakekoliv. Sam asi vite, ze "sto lidi = sto chuti" a ze neni se proste mozne zavdecit vsem. Take mi osobne prijde, rekneme trosicku nestandardni, ze zde jako majitel firmy pisete "anonymne" to, co jste zde napsal. To mi tedy moc seriozni neprijde, pripadne se to bojite napsat oficialne? Ale je to pouze muj nazor, takze si z toho hlavu nedelejte.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


sob 16.9.2006, 12:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2006
Příspěvky: 470
Bydliště: Západ
Příspěvek 
Mě se zdá příspěvek uživatele Wili3 méně urážlivý a hanlivý než přízpěvek od Doktordoktor331.


sob 16.9.2006, 13:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2006
Příspěvky: 102
Bydliště: Zlín
Příspěvek 
A mě to přijde zase přesně naopak. Sto lidí = sto chutí. :twisted:


sob 16.9.2006, 14:00
Profil ICQ

Registrován: 09/2006
Příspěvky: 2
Příspěvek 
Podotýkám, že nejsem majitelem firmy a nemám s ní vůbec nic společného. Jsem pouze člověk, který si zvolil tyto výrobky firmy MiLeC, protože jsou po všech stránkách pro mé účely vynikající a nepomlouvám ani neurážím žádné firmy jako tomu činí uživatel doktordoktor331, který pošpinil zmíněnou firmu a na jehož příspěvek reaguji proto, aby ostatní uživatelé neměli jednostrannou představu a špatné mínění o tomto výrobku. Nakonec jsem též uvedl, že může mít každý svůj názor na určitý výrobek a výrobce, ale ať nehází špínu na ostatní výrobky a výrobce, je to nechutné. Takže pokud chcete napomínat mne, učiňte tak i u prvního příspěvku v němž se autor dopustil daleko závažnější chyby.


sob 16.9.2006, 16:14
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1427
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Myslím, že zajisté není lepši způsob, jak se zapsat do povědomí účastníků fóra, než začít urážet ostatní hned prvním příspěvkem. Bylo by samozřejmě možné napsat něco jako: "...mě se narozdíl od XY pouzdro MLC osvědčilo...," ale to je samozřejmě příliš fádní a nehodné člověka jistého formátu.
Děkuji ti milý příteli - Wili3 - za veselé vystoupení, které oživilo toto jinak nudné sobotní odpoledne a slibuji ti, že nebude zapomenuto.


sob 16.9.2006, 16:34
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13287
Bydliště: mám
Příspěvek 
Wili3: aha, takze jmeno Milec a stejny kontaktni telefon, jako na vyrobce je asi nahoda?
:arrow: Wili3 - mail, jmeno a GSM
:arrow: Milec - GSM

Dotycny psal pouze zkusenost s danym produktem - rekneme takovou uzivatelskou recenzi. Jelikoz nebyl spokojen, ze pouzdro neodvadi napriklad jeho predstavy, popsal zde detailne, co se mu konkretne nelibi. Samozrejme uznavam, ze mohl vynechat slova jako "smejd", nicmene osobne vcelku chapu, ze kdyz za neco dam penize a chova se to uplne jinak, je tezke udrzet emoce na uzde. To ze nebyl on spokojen, neznamena, ze nespokojeni budou i jini. Navic cela situace byla vyresena tim, ze jste mu proste vratili penize. Pokud bude mit nekdo jiny nazor na Vase pouzdra, tak jej zde take muze prezentovat. Osobne me pouze zarazi Vas styl, kde misto toho, abyste se ohradil oficialnim prohlasenim, ze to a to pouzdro se muze pohybovat kvuli tencimu opasku nebo ze tamtomu pouzdru chybi nejaky clen proto a proto, ci proste podobnem prohlasenim, zde radeji nazyvate lidi antitalenty a nebo blbci. To dle meho skromneho nazoru na Vasi firmu nevrha 2x dobre svetlo. Ale jak jsem psal v predchazejicim prispevku, je to pouze muj osobni nazor, se kterym se nemusite vubec ztotoznit. Ja se spalil pri vyberu pouzdra taky hodnekrat, stalo me to spoustu penez, az jsem nakonec zakotvil u Fobusu a pouzdra MILEC me osobne zatim vubec nijak neoslovila. Na druhou stranu spouste lidem Fobus nevyhovuje a klidne to zde napisou i na foru, ale nedovedu si predstavit, ze by nekdo z Fobusu jim psal, jaci jsou blbci nebo antitalenti.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


sob 16.9.2006, 16:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2006
Příspěvky: 102
Bydliště: Zlín
Příspěvek 
Wili3: To je od Vás opravdu trapné... :lol:


sob 16.9.2006, 17:12
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2006
Příspěvky: 470
Bydliště: Západ
Příspěvek 
Takže se o pouzdrech Milec nic nedovím, protože je to tady samý mravokárce. :roll:


sob 16.9.2006, 20:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 06/2006
Příspěvky: 102
Bydliště: Zlín
Příspěvek 
Poli píše:
Takže se o pouzdrech Milec nic nedovím, protože je to tady samý mravokárce. :roll:


Přesně tak... :lol:
Poli píše:
Mě se zdá příspěvek uživatele Wili3 méně urážlivý a hanlivý než přízpěvek od Doktordoktor331.


sob 16.9.2006, 20:19
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2005
Příspěvky: 1190
Bydliště: Slovensko
Příspěvek 
Milec-maximálne nekomfortné puzdro

_________________
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61


ned 17.9.2006, 7:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 352
Bydliště: Č.Budějovice
Příspěvek 
Pripadaji mi podobne jako od DASTY viz foto :

Obrázek


ned 17.9.2006, 9:58
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2005
Příspěvky: 368
Příspěvek Milec
Já jsem s pouzdrem fy MILEC navýstost spokojen,jak na bouchačku ,tak na zásobníky,i když v současné době mě je platnéprd,ale přijde čas.Skoro by to bylo na hlasování.Odstřelit se dá nejen nezbeda,ale i docela dobrá firma,která je presentovaná na interfernetu i v různých časopisech,kdo nechce,ať nekupuje,ale kalit vodu kvůlevá své vlastní nerozumnosti a špatnému rozhodnutí,když to nejde reklamovat po technické stránce,když není důvod.Mimo jiné jsou těmito pouzdry vybavovány i státní instituce mimo Česko a nestěžují si,také firma MILEC se ometá něčím jako je ISO atd.Kdo tedy nechce,ať nekupuje,slovy klasika,dle vkusu každého soudruha.... :twisted:


ned 17.9.2006, 20:14
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 07/2006
Příspěvky: 1277
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Willi3:
Každému sedí něco jiného, ale když mám mluvit za sebe tak naprosto souhlasim s doktorem, pouzdra MLC stojej za h...o, znova opakuji, je to jen můj osobní názor. Já preferuju Uncle Mike´s a Fobus 8)

_________________
"Only the dead have seen the end of war."


Naposledy upravil para dne pon 18.9.2006, 17:33, celkově upraveno 1pon 18.9.2006, 17:25
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 01/2006
Příspěvky: 1427
Bydliště: MATRIX, jako všichni
Příspěvek 
Pokud někdo napíše na foru přístupném hrstce zájemců, že s nějakým výrobkem nebyl spokojen, těžko odstřelí solidní firmu.
Pokud pak majitel firmy dotyčného označí za blba a nedouka, kterému uchází jednoznačná a nepřekonatelná dokonalost jeho skvělého nadčasového světoborného výtvoru - je na nejlepší cestě odstřelit si firmu sám. :roll:


pon 18.9.2006, 17:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 07/2006
Příspěvky: 1277
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Smith:
svatá pravda *52* *52*

_________________
"Only the dead have seen the end of war."


pon 18.9.2006, 17:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 09/2005
Příspěvky: 368
Příspěvek ---
TO SMITH

Asi máš trochu pravdu,příště budu nit číst pořádně,ale nic to nemění na tom,že mé osobě pouzdra vyhovují,mám totiž dočasně trochu větší špeky a zkoušel jsem pouzdra od známých firem i neznámých a furt mi každé při mé nekonfekční postavě odstávalo,druhé jsem tahal i s kalhotama atd.Teprve IPSC pozdro mi nedělalo problémy,asi jsem fakt jedinej mezi Váma všema nespokojencema s Jiříčkem Milcem.


pon 18.9.2006, 19:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI