Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 05.12.2020, 23:01

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Pouzdro: originální GLOCK 
Autor Zpráva

Příspěvek 
Zefran:... a jak už je někde výše konstatováno, je dobré přihnout směrem k tělu přední i zadní část s průvleky pro pásek. Jde to po zahřátí plastu,ale na to bys určitě přišel .

stř 21.6.2006, 17:47

Příspěvek 
http://image006.mylivepage.com/chunk6/5 ... ck%201.jpg
takto upravené puzdrom som nosil 3 roky

stř 21.6.2006, 17:52

Příspěvek 
Satane
máš recht, mne by to totiž ani nenapadlo narvat mezi pásek a kalhoty.
sypu se popelem :?

stř 21.6.2006, 22:42

Příspěvek 
Díky moc, udělám to přesně tak jak popsal Dydla a nafotil Cybernetic... :idea:

čtv 22.6.2006, 13:37
Profil ICQ

Příspěvek Pouzdro G19 (a Kevin)
Tak jsem ted nejdrive poridil ke své G26 vetsiho bratricka G19 a vcera jim poridil i malinkeho kamarada Kevina. V tomhle slozeni ale asi bude G26 nadbytecna a nejspis by na ni sedal prach, takze se jeste chvili pomazlime, abych porovnal rozdil G26 a G19 a bude asi brzo k mani.
Kdyz jsem G26 poridil,experimentoval jsem s pouzdry,takze nakonec mi ve skrini lezi postupne nylonova Dasta vnejsi s vyztuzenou predni hranou (neni spatne, docela dobre se zbran i uklada zpet),nylonova Dasta vnitrni (obcas vybehla i se zbrani),podpazni (prakticky nepouzito),ledvinka Milec (zbytecne velka a proflaknuta), kozene ocko s klipsy KM Sadlery (moc hezke - kuze je kuze - ale Gecko celkem odstava a dela bouli), original combat Glock (podle mne pouzdro,kde ma zbran ze vsech ostatnich nejlepsi postaveni na me postave - nejvys a bezvadne pritisknute k telu, jen bohuzel pruvlak), az jsem nakonec dospel k pádlu Fobus GL-26, ktere je asi nejlepsi a ktere ted nosim prakticky vyhradne. Mozna jsou i lepsi, ale jina jsem nezkousel. Vsechna nastesti sedi i pro G19, jen v tom Fobusu G 19 kouka muska a trosinku "klokta" (nepatrne vpred a vzad - G26 se ani nehne,coz nechapu, protoze ram je podle mne v tech mistech stejny). Chtel jsem tedy koupit GL-2ND, ale zjistil jsem, ze dela totez. Zeptam se, jestli nekdo pouziva Fobus GL-26 na G19, jake ma zkusenosti? Ta muska by nemela vadit (je chranena trochu tim rozsirenim pro nyt). Zjistil nekdo nejaky problem?
No a kdyz se ptam, tak odbocim od Glocka ke Kevinovi. V cem ho nosite? Koukal jsem na Dastu 200 vnitrni, ale prislo mi, že je tam Kevinek hodne zapadly a mohl by byt problem ho z pod pasku vystourat.

čtv 08.3.2007, 8:26
VIP člen

Příspěvek 
Pokud jde o Fobus GL-26 mám ho taky a nosím v něm G19. Kousek sice kouká, ale díky tvarování to ničemu nevadí. O žádném problému nevím. Chvíli jsem sice taky uvažoval o novém GL 2ND, ale pak jsem nějak nepřišel na žádný důvod proč bych měl měnit pouzdro, které mi vyhovuje... 8)

čtv 08.3.2007, 17:29

Příspěvek 
Na Kevina mám dvě pouzdra. Obě z kůže s klipem. To jedno je od Hesse z Brna, to druhé snad prodává přímo ZVI ? Má navíc i průvlek, takže jak je libo. Jen je trochu větší, než to Hessovské. Ale obě jsou fajn.
Tak mám pocit, že si toho Kevina nakonec nechám :roll:

čtv 08.3.2007, 18:55
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2