Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 26

Registrován: pon 15.10.2007, 16:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Morava

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od gabo » úte 21.2.2012, 14:20

... ono "to cvak" bude asi novinka, ja jsem po svatcich dostal jako bonus za zpozdeni jeden kousek a cvak se nekona :-) Ale i tak parada, jen asi do pripadne objednavky zduraznit prolis.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » úte 21.2.2012, 14:34

No to jen potvrzuje, že co kus to originál. Doporučuji nahřát a ten prolis si tam dodělat.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Tekka » úte 21.2.2012, 14:57

To prvni IWB pro G19 vypada jako kousek pro mne....ma vetsi prostor pro mouchu. Mno uz se tesim jak malej.

Příspěvky: 70

Registrován: pon 23.3.2009, 19:01

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od majorZeman » úte 21.2.2012, 16:52

Nebude nekdo objednavat,ze bych se svezl? Diky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 26

Registrován: pon 15.10.2007, 16:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Morava

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od gabo » úte 21.2.2012, 17:49

Tak pardon, ted na to doma koukam a nejaky prolis tam je, ale mene vyrazny, nez na fotkach tady. Tak jsem si ho normalne nevsiml, necvaka :-)
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pát 24.2.2012, 21:02

Time to introduce our All-Kydex IWB holster, LHS Condor!

It is made from Kydex only and it is very slim and comfortable for all day carry. It also has a full legth sweat-shield to keep you gun away from the body!

Some pictures now:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) LHS Holsters dne stř 29.2.2012, 18:54, celkem upraveno 1 x.
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od panvrabec » sob 25.2.2012, 13:39

majorZeman: Já bych byl taky pro objednávku, ale tady je teď takový přehršel pouzder, že vůbec nevím, které bych na svoji 19 vybral...čím věčí výběr, tím hůře :)

Příspěvky: 70

Registrován: pon 23.3.2009, 19:01

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od majorZeman » sob 25.2.2012, 13:45

Ja mam na 19 od Ravena,ted potrebuju jen pouzdro na zasobnik :-)

Příspěvky: 20

Registrován: úte 25.10.2011, 23:54

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Reccol » ned 26.2.2012, 10:17

Jaký je to ve srovnání s Ravenem? A jak moc se lisi pohodli (vim, zalezi na tom, kdo to nosi) mezi ciste vnitrnim pouzdrem, a tim co se da nosit jako OWB/IWB?

Příspěvky: 70

Registrován: pon 23.3.2009, 19:01

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od majorZeman » ned 26.2.2012, 12:06

No,ja nemuzu porovnavat,protoze mam jen toho Ravena,ale jsem spokojenej,rozhodne se to neda srovnavat s nejakym fobusem ci jinym kramem :-)
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » pon 27.2.2012, 20:20

Zdravím, všechny nositele. Dnes mi došlo v pořádko objednané pouzdro od firmy LHS typ Falcon, cena 56 USD. Pouzdro jsem si přál s svítilnou TLR. Pouzdro je vyrobeno z tenkého kydexu tl. 1mm, zvolil jsou verzi s oboustranou skořepinou, průvleky na opasek 4 cm. Pouzdro je perfekntě zpracované, nikde není žádná chyba.vše sedí tak jak má, je to dobře natvarovatné, tuhost při tasení je přijemně středně lehká oproti pouzdrům od firmy Bladetech. Pouzdro je velmi kvalitně tvarováno, tak že na opasku sedí jak přilepené. Nic se neposouvá, nic se nehýbe. Nikde nic netlačí. Výška zbraně v pouzdru je trošku vyšší než na to co jsem byl doposud zvyknutý, takže člověk musí párkrát zasušit než to dostane do úchopové paměti. :wink: Co bych hlavně podotkl tak je opravdu velmi těsná poloha pouzdra se zbrani u těla, takže v letního měsících by neměl být nejmenší problém nosit..
Kromě trošku napínavé dodací lhůty jsem maximálně spokojený, protože když toto pouzdro srovnáte s Ravenem z USA ( kvalita je stejná) tak u Ravena jsou podstatně delší čekací lhůty a komunikace s tímto prodejce je obecně problém.. Na celé operaci bych chtěl vyzdvihnout naprosto profesionální přístup pana Pavla Maneva, který mi velmi pomohl protože na poprvné jsem pokazil objednávku a tato chyba se muselo opravovat, jinak Pavel bych vždy na emailu nabo na Skype, takže byl vždy ready to help což je v dnešní době poměrně vzácnost. Cena nízká, kvalita výborná, servis prvotřídní, tomu kdo se rozhodne koupit pouzdro od LHS určitě napíšu že neudělá chybu..
http://www.2i.cz/c59fd0fa29
http://2i.cz/6e246b4192
http://2i.cz/4c064963b0
http://2i.cz/5d175872a1
PS: Už vím jak se cítí Costa s Haleym :D Thank you Paul.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pon 27.2.2012, 20:30

Hi Mr. Hawk! :D

Glad to hear once again you are happy with your holster! I would say you could have used better camera to get the pictures but anyway :mrgreen: ! In regards to the position, yes it positions itself a bit higher but that I think is good for a OWB concealment holster and I am sure you will get use to it after a few draws.;)

All the best and make sure you spread the word!
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Tekka » pon 27.2.2012, 22:05

Taky bych se připojil. Dneska mi přišlo IWB Hawk pouzdro pro mou G19tku. Hned po prozkoumání jsem dal na pásek za kalhoty a začal zkoušet sušit. Dokonce jsem se po letech přinutil udělat kotrmelec. Vše sedí, nikde nic netlačí. Glock jde krásně tasit, odpor je akorát.
Pouzdro nestandartně upravené s větším prostorem pro vyšší mouchu. Jako u john.hawka komunikace s Pavlem Manevem nadstandartní, vždy v řádu hodin odpověď na dotaz.
Dodací lhůta trošku delší, ale objektivně ne vinou výrobce.
Za sebe mohu určitě doporučit.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pon 27.2.2012, 22:12

Thank you for the good words, Tekka! Huge apologies once again for the delay, I am sure it will not happen again, especially now when weather is going for the better and we don't have walls of snow to clean! :mrgreen:

P.S Don't be shy, make sure you get us some pictures! ;)
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od vsw » úte 28.2.2012, 9:53

S odchodem zimy je mozna cas se poohlednout po vnitrnim pouzdre na G17, kde/jak jste objednavali?
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Tekka » úte 28.2.2012, 10:19

vsw: Stačí kliknout na odkaz co má v podpisu Pavel Manev v příspěvku nad tebou :roll:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » čtv 01.3.2012, 9:18

Zkoušel jsem do toho pouzdra dát i svoji tréningovou zbraň (Tokyo Marui) a vejde se tam bez problému, ikdyž je o pár setin větší než originál Gaston..U mně fakt dobrý.. :wink: :!:

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » čtv 01.3.2012, 10:43

Pouzdro zobrazené výše má jednu vadu viditelnou na první pohled - je uzavřené ze spodu. Bordel nebude vypadávat.
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 57

Registrován: ned 29.1.2012, 20:48

Zbraň: Taurus 85UL + 1911

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Huck Finn » čtv 01.3.2012, 11:15

Jaký druh bordelu máš na mysli? Já bych to pouzdro taky neuzavíral, ale spíše kvůli velikosti a pohodní při nošení, bordelu bych se nebál.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » čtv 01.3.2012, 11:43

Cokoliv ti tam spadne, vyndáš jen když to pouzdro obrátíš, postupně se ti tam bordel bude hromadit - chlupy z oblečení, drobky ze svačiny. Ono se to nezdá ale takový nenápadný prachový bordel, když nemá kam vypadávat, dokáže udělat za delší čas pěknou hromádku. Já to znám ze sprchy, co mě občas vypadne z pupku, to bys nevěřil :mrgreen: Tohle je sice vnitřní, tak to nebude tak strašný jako u vnějšího provedení ale něco se tam nahromadí vždycky. Tím více, čím více zbraň z pouzdra vyndaváš.
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz