Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 57

Registrován: ned 29.1.2012, 20:48

Zbraň: Taurus 85UL + 1911

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Huck Finn » čtv 25.10.2012, 13:57

S474N píše:Lars: 2-3 tydnu? Reddog mi rikal, ze spis mesicu.
Abych to uvedl na pravou míru. Lars objednával v době, kdy čekačka byla opravdu kolem 3 týdnů. Přestože jsme od té doby zdvojnásobili kapacitu tak momentálně je čekací doba zhruba 18 týdnů. Pracujeme na dalším zvýšení kapacity, ale zájem je opravdu velký, takže žádné skokové zkrácení čekací doby není reálné.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od reddog » čtv 25.10.2012, 14:12

a co to znamená? že jsem si začal vymýšlet pozdě :cry:

Příspěvky: 24

Registrován: ned 02.9.2012, 20:28

Bydliště: Brno

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od dneckar » úte 30.10.2012, 7:44

Ahoj,
tak ja se pripojim se svou zkusenosti - pouzdro mam objednane (a zaplacene) od 13. zari. Od te doby jsem poslal asi 4 e-maily s dotazy jak to vypada, odpoved prisla jedna, a jeste k tomu naprosto nicnerikajici. Telefony nebere. Mezitim jsem si pouzdro udelal sam. Sice nevim, jak to nakonec dopadne, ale moc se mi prozatimni vyvoj objednavky nezamlouva...

David.

Pridavam informaci, ze se jedna o LHS Holster.
Naposledy upravil(a) dneckar dne stř 31.10.2012, 5:00, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Lars » úte 30.10.2012, 9:11

dneckar: Ahoj, možná by to chtělo upřesnit, u kterého výrobce konkrétně vázne Tvá objednávka, vlákno je založeno o LHS Holsters, ale poslední příspěvky se týkaly pouzder HuckFinn - tak aby to někoho nemátlo.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 30.10.2012, 9:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: čtv 30.8.2012, 22:36

Zbraň: Glock 19 Gen3

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Johny89 » stř 21.11.2012, 18:46

Zdravim ve spolek,

precetl jsem zde jiz moc a moc temat na vse mozne i nemozne, ale mel bych jeden dotaz ktery se me nedari najit. Pokud tu je nekdo s pouzdrem LHS Falcon tak bych byl rad...

Rozhoduju se pro pouzdro na mou G19, nyni mam pouze obycejne latkove od blackhawku, vnitrni...ale chtel bych neco pevnejsiho s lepsim tasenim a vracenim zpet. Info o LHS Hawk jsem nasel dost, ale nic o Falconu, ktere umoznuje jak OWB noseni(v zime, na soutezi atp.) tak rovnez i IWB noseni (leto, kvadro atp.) Muj dotaz je tedy zda-li je tu nekdo kdo ma zkusenost s timto Falconem a nosi jej i v te verzi IWB, asi to nebude uplne pohodlne oproti tomu Hawku, ze? Popr. zda nekoupit pouzdro Hawk a k tomu jeste obyc Glock pouzdro za 320,- na ty souteze, zimu a tak...

Co myslite? Dekuji za odpovedi... :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od kolaCZek » čtv 22.11.2012, 17:05

Johny89: Mam LHS Hawk a LOSy nejsou problem. Aspon si lip nadrilujes, kam presne mas sahat a nemas to pokazde jinak... :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: čtv 30.8.2012, 22:36

Zbraň: Glock 19 Gen3

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Johny89 » čtv 22.11.2012, 17:42

kolaCZek> díky za názor! :wink: Ja se jen u toho hawku bojim ze v lete to bude peknej mazec s tim velkym platem kuze, ne?
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Fredouch » pát 23.11.2012, 6:56

4Johny: Hawka mám (oboustranná skořepina) a požívám ho jak "v civilu" tak na LOSy, do civilu ho střídám s Condorem (spíš teď dávám přednost Condoru - je trochu tenčí).

Někomu ta kůže vadí a někomu ne. Mě nevadí, je pravda, že se potem přicucne na tělo, což může být pro někoho nepříjemné. Mě to nikdy nevadilo. Navíc při použití třeba klimatrika pod lehkou košili a je po "problému".
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od style.js » pát 30.11.2012, 14:39

Zajima me ten LHS Hawk, mate jej nekdo s full-size zbrani? Mam G17 a potrebuji pouzdro na celodenni noseni (pod kosili v praci, skola) tak by me zajimalo jak dalece by toto pouzdro vyhovovalo. Jde hlavne o letni obdobi kdy clovek neni tak nabalenej... + co jste zvolili za formu uchytu na opasek, na strankach vyrobce vidim vice moznosti, moc neverim klipsum na zahaknuti atd., asi nejlepsi mi prijde provlect pasek dirou v materialu "padla" :lookround:

PS: nejake nove zpravy o zpozdovani terminu dodani? (myslim kluky kteri psali ze cekali nekolik mesicu)

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » pát 30.11.2012, 15:25

Objednal jsem 26.10. a poslali mi ať se nebojím, že do cca 4 týdnů to bude u mě...je 30.11. a stále čekám, tak třeba to bude pod stromeček.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 168

Registrován: sob 26.5.2007, 17:54

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od chocholo » sob 01.12.2012, 13:32

style.js: Mám LHS Hawk s G17 (kůže₊oboustranný kydex). A jsem úplně spokojený, i v létě.
Protože jsem si u Hawka zlomil plastová poutka (jsem "objemnější" a mám v kanceláři úzkou židli :), nosil jsem chvíli IWB od Fobusu a teprve jsem si plně uvědomil jak je LHS oproti Fobusu boží. Teď mám objednaná nová poutka (dvě velikosti C hooks) a zatím používám kožená poutka (z Condora na G17 s baterkou, kterého nepoužívám).
G 17, CZUB 858T, M M88, JW-15/ZKM452, A HW 38, N 1911A1, CZ 92, CZUB S 61S, N CQ-A |
Mí kamarádi provozují: Zážitkové střelby Půjčovna zbraní Střelecké kurzy
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Fredouch » ned 02.12.2012, 18:59

style.js Taky mám hawka na full size zbraň. K100 od Grand Power. Paráda i přes to, že jsem prostorově méně výrazný, než Chocho :D Komfort nošení takový, že se musím vnitřní stranou občas ujišťovat, že Kačena je pořád na místě.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » stř 05.12.2012, 13:36

Hey everyone!

Some time has gone by since the last time I looked at the forum!

First of all my sincere apologies to everyone that placed an order lately and waited more than the specified delivery time at our webshop - I know that whatever explanation is offered it doensn't mean anything as once customer pays for a product, delivery should be made in the time specified. So I got to say, fault has been on our side all the way, unfortunately.

However, as everyone have noticed Kydex products manufacturers have increased in numbers last year and Kydex LLC ( who is the only producer of the material ) also have a bit of trouble to supply according to demand. As we order our Kydex directly from the States we also suffer delays in delivery from time to time, especially last time where container with rivets and kydex was blocked at port in the States and we waited and waited and waited...Anyway, delivery was finaly made and I got to say a lot of orders went out on their way this Monday with more to come during the week.

On the point now - to clean our face at leat a bit with Czech shooters for the mishaps lately, we have decided to offer 15% discount to all members and visitors to this forum for all our products. For everyone that haven't checked our products already, you can do that at http://www.shop.lhsholsters.com.

Important: If anyone is willing to take advantage of the 15% discount, please DO NOT order trough the web shop! Webshop will keep the regular prices, so please contact us at orderyourholster@lhsholsters.com - once order is clarified you will make payment directly to our paypal account so we register your order for processing.

I also saw in previous posts that people tried to contact me on the phone but it didn't work, no idea why - my mobile is 00359 877 855 704. Feel free to ring me anytime with any concerns ( but not in the night as baby is sleeping :D ).

We have never left a customer out to dry, whatever the problem, we will resolve it or will return your money.

Merry Christmas and Happy New Year to all of you guys!
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od style.js » čtv 06.12.2012, 12:12

Oki, tak jsem se rozhodl ze si LHS Hawk poridim k Vanocum :D Jen me stve ta platba pres paypal, budu muset nekoho sehnat kdo ma ucet.
Nakonec jsem se rozhodl pro oboustranny kydex a uchyceni na C-hooks. V moznostech nabidky je i kolonka "Tuckable clips", popravde nevim co si pod tim predstavit a jakou volbu zadat, poradite mi?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » čtv 06.12.2012, 12:54

Hello style.js,

The "Tuckable" type clips are attached at the bottom of the holster and allow you to tuck your shirt in the trousers over the gun and holster. This way you don't need to have the shirt hanging out in order to cover the pistol. I hope the guys here will also explain in Czech language what does that mean, here are couple of links for you to get a visual on what does it look like when you wear IWB holster with tuckable clips.
http://www.tuckergunleatherblog.com/wp- ... %20019.jpg
http://shop.lhsholsters.com/iwb-hooks-set-two-p-50.html

Hope it help, let me know if you need more info about it!
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 32

Registrován: úte 26.7.2011, 14:06

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od crazy nemo » čtv 06.12.2012, 15:12

nevím jak vládneš angličtinou, malé zhrnutí

Tuckable poutka jsou připevněna ke spodní části pouzdra takže dovolují nosit košili zastrčenou v kalhotách(viz. obrázek).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od yokyto » úte 18.12.2012, 12:19

I have pointed out same personal experiences with LHS OWB holster time ago. Now I would like to say word or two about my personal apprentices. I carry Sig Sauer p226 TACOPS with tactical light TLR-1s attached. LHS is very good for CCW. Within several months I have discovered some problem. Issue deals with loops. Time ago rear loop was broken especially in upper part of this loop where is bend. Yes it would be a pain in the a.s but I had a piece of kydex so within 30 minutes and then I was back on the track. Now it has occurred the some problem with second loop and crack was situated in the someplace where loop is bend. No problem to me I have replaced broken part with new I have produced time ago as spare part. It doesn’t mean I am not satisfied with holster. It still served to me. However there is one suggestion based on my subjective opinion. Within production holster I would go with little bit thicker kydex especially for loops especially when we carry heavier hand gun than a glock is.

Kind Regards
Jaroslav
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » úte 18.12.2012, 19:21

Hi Jaroslav,

Point taken and your opinion is really appreciated. There is no beter way to improve than receiving feedback from guys who use our equipment everyday.

I have to say we started making LHS Falcon with 2 mm thick Kydex and belt loops (which proved to be a problem not only in your case) we now make with 3,16mm thick Kydex.

Bottom line, all guys with full metal guns can now rest assured they will not be humiliated by having their guns dropping to the floor, because of weak belt loops :D
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od yokyto » úte 18.12.2012, 21:56

Dears at LHS gang
I am happy you have taken this point of view into consideration. In accordance with my knowledge and experience I have gathered within more than 20 years on duty I can say something about CCW. There is no secret your products are very good and suites to me. I forged when I feel comfortable when I carry it on my hip. Holster is sitting very close to the body and there is no problem to holster or reholster the gun. I carry it no matter what kind of clothes I clad. T shirt as a part of leisure suit, jacket or formal dress. Frankly, I would say it suits to my body and I don’t feel any circumstances.
Regards
Jaroslav
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od yokyto » úte 18.12.2012, 21:56

I am sorry for double posting the some article.
Naposledy upravil(a) yokyto dne úte 18.12.2012, 21:59, celkem upraveno 1 x.
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz