Používání smajlíků na fóru


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 08.9.2006, 8:05

Selag píše:Mohl bys mi prozradit, proč je v každém tvém příspěvku nějaká skrtytá narážka, nebo otevřeně podrážděná reakce?
Mam pocit, ze to je vzajemne - a nemyslim ted zrovna Tvuj prispevek.
A ze tento thread prerezava stehy stare rany, ktera vespod jeste hnije.
Meli byste si dat par facek, ozrat se a vyrikat si to, mam pocit, ze spolu navzajem jednate jak s kusem hadru...
PS. Sorry za OT, nedalo mi to.
Smajlik: :roll:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 8:13

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak bych byl pro. Ale myslím, že už to zašlo všechno moc daleko. A v určitém věku už se problémy fackou neřeší.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 08.9.2006, 8:14

parabellum píše: S474N
Nezlob se na mě, ale mam takovej dojem, že se ti to všechno vymyká z rukou. Podsouváš tu lidem věci které nikdy neřekli, špatně (asi záměrně) si vysvětluješ některé připomínky, Nakonec tu bude zavedeno že bude muset přispivatel nejdřív svůj příspěvek konzultovat s tebou a posléze žádat o svolení příspěvek vložit. Myslíš že tímhle získáš respekt.? Uvědom si, že si pravděpodobně toto fórum vybudoval pro lidi (nebo se mýlim?)co maj někdy jinej názor a ty místo toho abys to respektoval děláš z nich blbce napomínáš je jak ve škole atd. Nauč se respektovat osobnost druhých (evidentně ti to dělá problem)a uvidíš jak se ti uleví a všechno půjde snáz :wink: Jestli tu ale z pozice admina hodláš nastolit režim ala DIKTÁTOR, prosím zděl to zde a veřejně ať je to konečně jasné. Ono by se ti taky mohlo stát že nakonec budeš na tomto fóru odborně debatovat sám se sebou. Ani se nemusíš pokoušet o odpověď, páč přesně vim co bude obsahovat.
Nikde jsem nic takoveho nepsal. Cela vec se z rukou nevymyka, naopak jsou v clenske sekci nova pravidla, ktera budou po pripominkovani platna od 15.9.2006. Pokud se nekdo bude chovat odborne a slusne, nebude v zadnem rozporu - nicmene toto se vyzaduje ve stejne mire jak na Strelectvi, tak i na Gunshopu a dalsich forech. Respektuji ty lidi, kteri me neurazeji, ostatni tu nemaji co delat a za sebe mohu rici, ze jim tu psenka nepokvete. Na druhou stranu, nikdo tu nikoho opravdu nedrzi a pokud se komukoliv cokoliv nelibi, muze odejit.

Jenom pro ukazku zde davam odkazy na pravidla na GunShop.cz a Strelectvi.cz. Z techto pravidel se vyslo, ale pokud si je pozorne prectete, tak jsou jeste tvrdsi (viz. dodrzovani pravopisu, atd.)

:arrow: http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=1381
:arrow: http://www.strelectvi.cz/forum/viewtopic.php?t=862
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO SATAN

Příspěvek od Salamoun » pát 08.9.2006, 8:46

Hele ďábelskej,nerozčiluj se moc,zkus si ve své bezvlasé hlavě srovnat,proč kverulanti s úmyslem protlačit légálnost EFMJ s MG na klopě a hlavně rozhýbat zaprděné a korupcí prolezlé vedení MG se postupně vracejí
na tyto stránky?Na ostatních fórech,které se zabývají zbraněmi by je zřejmě kopli do hřídele a rovnou je vyfakovali,kdyby se tam začali kravit a urážet,Ty jsi moc demokratickej,pouze si jejich velerozumné výplody přesunul do neveřejné sekce,máš můj obdiv,žes zůstal tak klidnej.... :!:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 08.9.2006, 9:17

stengan píše:Takže pokud jsem to správně pochopil,tak se Ty a S474N budete aktivně podílet na přípravě mistrovství LOSu???Moc hezký jen doufám že se tam potkáme při stavění situací a strašně rád se přesvěčím že už nejste klub S.....ů jak jste nazíváni a vedení MG vruku vruce s palicí příjde zatloukat kolíky,..............
Zase budu OT.. 8) Už ne.. Hele Stengane, známe se a víš dobře, jak to s tím stavěním atd. je. Ty jsi zatím pomahal stavět pokud vím jeden závod a teď Tě čeká pomoc při druhém, ale ta mnou zmiňovaná "práce" není jen o té palici a zatloukání kolíků, i když to je činnost potřebná a chválím ty, co to tak dobře ovládají. Ono totiž i to focení, při kterém Tě nikdo (ani admin) pokud vím nekomanduje je práce a práce pro lidi, kteří se pak někde na jedno místě (zde ve fotogalerii) chtějí a můžou podívat na to jak závody probíhali. A to nemluvím o "piplačce" při výběru a uploadování fotek. Stejně tak je myslím práce i pomoc rozhodčímu nebo to, že někdo z nás dělá rozhodčího..
Takže za sebe, ANO, přijedu v pátek, nevím jestli stihnu ještě palici, ale určitě v sobotu budu pískat a pro tvé info, 2 situace budou vycházet z mých návrhů. Tak co, stačí?
Sorry všichni za flame a OT, ale já si nezačal.

Selag: Hele pane, klíd nebo dopadneš jak Salamoun a skončís s diodama ;-) Ale Tvůj názor je myslím pro mnohé zde (alespoň Ty, kteří Tě znají osobně) velmi poučný :idea:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO JASIK

Příspěvek od Salamoun » pát 08.9.2006, 9:30

Příští týden budu bez diod,bez budíku,naučil jsem se ovládat,dostanu povolení,možná střílet,takže milej kamaráde s řídce ochlupenou hlavou,těším se až mi budeš dělat RO na stanovišti,problémy se mají řešit střelbou,jak je v pravidlech LEXu,takže milej poze double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa,double alfa, *86*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 12:07

S474N:
Já ti rozumim že tu nechceš mít chaos, ale mam dojem že to bereš za špatnej konec. Podle mě jseš až zbytečně úskostlivej. Je pravda že tu nepobývam dlouho, ale co sem mohl pozorovat tak když tu byl nějakej spor, tak to vždy bylo v mezích a vůbec nebylo třeba do toho nějak zasahovat. To je můj osobní názor. A ty klepy kolem MG bych nebral tak vážně, lidi toho nakecaj a kdyby se tim člověk měl zabývat tak má hlavu jak pátrací balón. :wink:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 12:25

parabellum: Pokud by se spor držel ve věcné rovině, tak naprosto souhlasím. Ale po určité době to vždycky přejde do osobního osočování a obviňování. O používání zcestných a podpásových argumentů ani nemluvě. A S474N jako admin se to snaží ukočírovat. Možná si nečetl všechno, co už je přesunuté do složky vedení, ale myslím, že za většinu toho, co bylo napsáno, by na ostatních fórech dotyčný už dávno dostal BAN. A pokud se admin nebude snažit toto forum udržet na určitém stupni odbornosti a věcnosti, pak dopadnem jako forum pokecu o ničem. A sám si mohl poznat, že většinu uživatelů tohoto fora už ty invektivy a hádky značně otravují. Z osobní roviny zpět k věcným tématům a k našim miláčkům. Pak to zase bude O.K.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 12:33

Selag: Já vám do toho už nebudu kecat, je to váš klub, vaše fórum, takže jako nečlen na to vlastně ani nemam nárok 8)
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO PARABELLUM

Příspěvek od Salamoun » pát 08.9.2006, 12:39

TO PARABELLUM

Hele,jakej špatnej konec??Osobně bych podobné nezbedy vyfakoval úplně,ne jako SATAN,pouze přesunul.Znovu opakuji,že toto fórum je veřejně přístupné,takže keine problem pro vemenazkozypolicejní,aby tu něco našli.Ono udržet fórum,které pojednává o zbraních v sentencích zákonů je někdy velice složité.A úplně mě dostávají příspěvky za tejdenčtrnáctidenních členů o propocené košili pro blaho MG.Ono je to stejný jako ve válce,že nakonec jsou vometálovaný ti,kteří vlastně se ani nezúčastnili.Aureola slávy je určena morálně těm,kteří stojí pevně na tom,co zbudovali a mlčí,protože kdo má oči a rozum,to uvidí a následovně pochopí,pouze omezenec vykřikuje a opentluje se fanglemi.Proto by bylo rozumné si občas přečíst nejstarší příspěvky MG a snažit se pochopit rozdíl,co bylo a je,proto jsou tam archivovány a u každého je datum,kdy začal svoje moudra do MG cpát.Skoro bych vás všechny rebelanty přirovnal ke komoušům,ti se také snažili něco fungujícího převorat a lidem,kteří o to nestáli se násilím snažili nacpat ty svoje idiotské teorie,jak dopadli všichni vidíme,takže vše s rozumem. :stupid:

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 12:39

parabellum: Tak toho sem dosáhnout nechtěl. Ať člen, nebo nečlen, máš právo napsat svůj názor. Ale věcně, bez osobní roviny. Jenom se ti snažím vysvětlit svůj postoj. Já si naopak myslím, že je Čert hodně benevolentní. Zkus na Střelectví, nebo na Gunshopu založit duplicitní téma, nebo psát OT. Tak se s tebou nikdo nebude mazlit, jedno upozornění a dost. Tady se naopak admin snaží lidi jen lehce přesvědčit a umravnit. A někteří to prostě nechcou pochopit a pořád melou svou. Opravdu jsem za zavedení jednoznačných a striktních pravidel, ne z důvodu zvětšení ega admina, případně moderátorů, ale pro zachování určité úrovně tohoto fora a potažmo klubu MG vůbec.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 13:00

Šlalamoun:
Tak ty jsi první kdo mě tady urazil jestliže mě přirovnává k bolševikovi, jak sem četl tak v pravidlech fóra se píše:"Nikdy někomu nepiš to, co by si mu nebyl schopnej říct do očí" A já sem přesvědčenej že tohle bys mi do očí neřekl, ať si kdokoliv, nebo maximálně jednou..... Já sem si za bolševika zkusil svý takže na tohle sem dost alergickej, takže se honem rychle vydejchej. :!:
Naposledy upravil(a) para dne pát 08.9.2006, 13:14, celkem upraveno 1 x.
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 13:05

Není řešení toho, kdo si jak za bolševika užil trošku OT v tématu "Používání smajlíků na fóru" ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 13:11

Selag:
ano je to dost OT, ale na tohle sem musel reagovat. Nebo je to tak že se tu někomu vyčítaj urážky, které ani vlastně urážkami nejsou a šašek co tu skutečně uráží je tolerován jen pro to že leze adminovi do p...e :?:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121

Registrován: úte 16.5.2006, 14:41

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha, Berounsko

Příspěvek od netopyr » pát 08.9.2006, 13:15

Dovolil bych si mít poznámku k OT. 1.9. jsem zvažoval svoji první návštěvu v Awimu, kouknul jsem tedy na příspěvek " páteční dýchanek 1.9......a pak jsem četl a četl a četl a nemohl se dočíst, kdo přijde, protože přítomní probírali úplně jiné věci....tak jsem to zavřel s tím, že nikam nejdu. Tolik k OT, těch příkladů je tady samozřejmě hodně...
Ještě k obecnému názoru na MG - je velmi různorodý, alespoň pokud s někým mluvím na střelnici, nebo na závodech, domnívám se, že osobní napadání a časté přestřelky mezi uživately jsou ten důvod... a já to vidím také tak...

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 13:20

To už je fakt na mašli. Jednak to byl pokus o odlehčení, škoda že si to nepochopil. A proč rovnou šašek, který leze někam? Ty o tom víš něco, co ostatní ne? Pokud tomu tak není, tak prosím zanech unáhlených soudů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 13:26

Selag:
Šalamoun může bejt rád že sem to uzavřel tím že sem ho nazval šaškem co leze adminovi do ........ A důkazů toho je tady víc než dost, stačí jen pozorně číst. Nemá smysl se k tomu dál vracet 8)
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 13:30

Tak teď už opravdu jenom zbývá, abys nařkl i mě, že lezu adminovi do p....e, protože s ním v některých názorech souhlasím a tvé vítězství bude dokonalé. Blahopřeji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Příspěvek od Andy » pát 08.9.2006, 13:32

Satan:

JJ ten pravopis na gunshopu to je moje "uchylka". Ten jsem zavedl kvuli chorchemu a jeho fonetickemu psani. Jak mnozi jiste vite. Ale hlavu za nej netrham. Nicmene ty smajlici me osobne nevadi. Ale jinej kraj... jinej mrav.

PS: Jakto ze u nas neni tolik hadek/flamu jako na MG? 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 08.9.2006, 13:37

Selag: Ono to s tim lezením nebylo myšleno tak vážně, použil sem to pro to aby bylo zřejmé že když člověk s S474N souhlasí tak může klidně někoho urážet aniž by byl napomínán. A naopak kdo si dovolí mu oponovat tak už samotná oponentůra je vydávána za urážky.
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz