Používání smajlíků na fóru


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 13:44

Parabellum: Je to tvůj názor a já ho respektuji, ale nesouhlasím. Ale chtěl bych říct něco jiného. Nemyslíš, že už by bylo na čase toho tady a i jinde nechat a vrátit se k normální věcné diskusi o našem společném koníčku? Domnívám se, že to, co tady momentálně společně předvádíme odrazuje ty, ktří mají zájem se o zbraních něco dovědět, nebo si o nich jen tak pokecat. Třeba by nebylo špatné založit nové téma " Osobní urážky a nadávky" a pak pokud bych citil potřebu se vynadávat, případně se nechat urážet, nebo někoho urazit, psal bych tam a zbytek tohoto fóra nechat věcné diskusi o zbraních a všemu kolem zbraní?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » pát 08.9.2006, 14:01

ADMINe sorry,SELAG děkuji za podporu,nechal jsem se ztrhnout,ale na svých názorech trvám,co napíšu opakuji lidem i do tváře,začínám se bát vždy až naposled,to SATAN,nech si roztáhnout řiť,ať se Ti do ní vejdu,i když nyní hubnu a shodil jsem už skoro 12kg,porád jsem přescent,i když před jménem docent.For Parabellum,na Tvoje invektivy nereaguji a rozhodl jsem se přispívat pouze k odborným tématům,protože když nikdo nebude reagovat na zhovadilosti,jejich autory to brzy přestane bavit,toť má výzva pro ostatní,po rozhovoru s ADMINem od 15.9.2006 budou platit komparovaná pravidla jako jinde na zbrojních fórech a bude slušně řečeno po vagina femina. :!: :!: :!:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pát 08.9.2006, 19:04

Zpět ke smajlům: mám je docela rád a používám je, s jejich pomocí lze jednoduše vyjádřit to, na co by bylo jinak třeba zbytečně moc slov. Na to ovšem stačí standardní sada tady na fóru. Smajlíky z venku - dobře, jednou za (dlouhý) čas, jako fór, ale chybět mi nebudou.

Není možné si nevšimnout, že forum je v určité "krizi." Podle mě pramení z toho, že sem chodíme tak často, že jsme si zvykli považovat ho tak trochu za veřejný statek nebo dokonce rovnou za vlastní - ale to je omyl. Tohle je hospoda, která nám nepatří a my tady pravidla neurčujeme. Pokud místní výčepní nějaká stanoví, nezbude než je respektovat, nebo sem nechodit. K tomu ostatně nikdo nikoho nenutí. Kdo prudí v hospodě, brzy si vykoleduje "plot" a prudič na foru může třeba jednoho dne zjistit, že se prostě nepřihlásí.
Net má ovšem tu výhodu, že se to obejde bez pár facek za rohem. :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » pát 08.9.2006, 19:22

Chcete vědět můj názor na to co se tu děje?Tak smajlíkama to je asi takhle :o :shock: :? :( nic moc řečeno slovy...

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz