Používání smajlíků na fóru


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 05.9.2006, 22:46

Spise navrhuji velmi stridme pouzivani smajliku, ktery jsou mimo web, protoze dochazi k jejich externimu linkovani a zbytecne to zatezuje jak databazi, tak i traffic a v konecnem dusledku taky muzou byt dani smajlici vymazani z puvodniho zdroje a pote to zde bude delat neplechu. Hlavne doporucuji reagovat pouze vecne a ne "za kazdou cenu".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » čtv 07.9.2006, 10:36

Pánové pánové, vy se chováte jako malí kluci, blbnete se smajlíkama. Že se nestydíte. Chováte se tak špatně že vás musí napomínat samotný ..... Taková ostuda! :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 07.9.2006, 19:20

Tak pokud vím smajlíci patří k foru a pokud je neumí někdo zvás tak přiučíme.

P.S někde tu byl takovej ten nováckej koláč-graf a tam bylo místa habakuk??
sten.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 07.9.2006, 19:42

stengan: jsou dve cesty, kterym se toto forum muze ubirat:

1) Tak jako doted, vcetne pouzivani zbytecnych infantilnich smajliku mimo forum a ze nas spousta streleckych celku bude mit nadale za, cituji "partu pubertaku a spisovatelu"

2) Probehnou vyrazne zmeny na foru, vcetne stanoveni jasnych pravidel a jejich velmi dusledne dodrzovani. Dusledkem tohoto vzroste odbornost fora, ubyde zbytecnych prispevku a celkove poroste i image.

Osobne bych to rad videl na moznost dva a budu se o ni ze vsech sil snazit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » čtv 07.9.2006, 19:53

Kdybyste měli dojem, že něco zmizelo, tak máte pravdu. Kdybyste měli dojem, že jste o cokoli přišli, tak se mýlíte. Váš administrátor.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 07.9.2006, 21:48

Nechci být příliš OT, ale jelikož jsem také zaslechl nelichotivé pojmenování nás jako klubu, ale týká se to celkově i webu a fora, souhlasím se S474nem a raději bych vrátil forum raději do oblasti odborných debat a ne výměny smajlíků.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 07.9.2006, 22:28

Já bych byl taky por návrh 2,ale občas se stává že právě ten kdo tady píše o předeláváním na odborný web se zapojí do debaty a sám začne tahat debatu do absolutních nesmyslů a zapojuje tam osobní útoky vůči někerým návštěvníkům tohoto webu.Tak bych především začal u sebe a potom se pokusil předělávat ostatní na tomto webu a to že se někde začne hanlivě bavit nebo vyjadřovat o webu,jak tu popisuje Jasík tak to chce se nad tím zamyslet a zkusit se na to podívat i ze strany pisatele nebo prohlašovatele jestli natom není jen trochu pravdy a zamyslel se jak to napravit.

Pak se může vaše myšlenka stát skutečností,protože to že tady budou vymyšlena mega omezujících-jasných pravidel bude mýt asi za následek,že jsem bude chodit jen omezený počet lidí,který pouze schání info o jednom produktu a ne o celku jak tu bylo na začátku prezentováno???

Ale je to jen můj osobní názor jak by se dalo postupovat,tak aby to mohlo být lepší.Prostě ať každý začne u sebe a nezkouší vnucovat ostatním to svoje za absolutní pravdu a furt tím narušovat poklidnou i když občas bezcenou debatu.Pak se to podaří ke všeobecné spokojenosti.

Sten.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 07.9.2006, 22:30

stengan: sleduji toto forum velmi pozorne a musim rici, ze tebou popisovane veci jsem tu nevidel uz minimalne tyden (ne-li vic) a doufam, ze uz je tu neuvidim - to alespon rikam sam za sebe a podle toho se i zachovam.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 07.9.2006, 22:33

stengan: No myslím, že minimálně poslední cca 2 týdny jsou na foru v klidu a k žádným útokům tu nedochází, což je asi správně a doufám, že tímto směrem bude forum i dál pokračovat.
Pokud jde o hanlivá pojmenování klubu a webu, o kterým jsem se zmínil, myslím, že se už hodně změnilo a i díky tobě už to možná ani neplatí.
Zeptej se v sobotu na LOSu. :idea:

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 07.9.2006, 22:35

S474N: Popisované věci se tady objevují stále stejně a pokud něco utichlo tak jen proto že "moudřejší ustoupí" a proto že jsem se tady s tebou nemínil o ničem dohadovat. Však oni si ostatní udělají obrázek sami. Někdo dřív, někdo později ale udělají si ho.
Naposledy upravil(a) Willy dne čtv 07.9.2006, 23:04, celkem upraveno 1 x.
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 07.9.2006, 22:40

Willy: Zdar. Nechci tu flame, ale fakt si myslím, že od té doby, co jsi Ty se Stenganem zvolili jako formu protestu odchod z klubu je na foru i přístup tebou myšlené osoby jiný..Nebo se mýlím? Zkus mne navést na příklad, kde je to špatně...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 07.9.2006, 22:45

Jasik: obavam se, ze ruzna oznaceni fora MG jsou porad aktualni - minimalne ma citace je ze vcerejska a spise to vidim jako beh na dlouhou trat.

Willy: jestli mas neco konkretniho, tak bud konkretni, jinak je to pouze urazeni, ktere tu nebude jiz tolerovano.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 07.9.2006, 22:50

Čert: No já měl na mysli trochu "ostřejší" výraz. Zrovna jako puberťák si už pár let nepřipadám. Jinak to ale nic nemění na tom, že se MujGLOCK začal velmi aktivně podílet na závodech LOS a bude se hodně podílet i na MČR v LOSu (jak sám víš), takže si myslím, že nejsme již "jen" spisovatelé, ale něco pro lidi (střelce) děláme a Ti, kdož o nás hanlivě mluví by měli svůj názor přehodnotit.
Sorry za mírné OT.. Tak aspoň nějaký ten smajlík, když tu je o nich řeč 8)

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 07.9.2006, 23:00

Jasik: no chtěl jsi příklad, tak ti ho nabízím aniž bych musel něco moc hledat. To jasně dokazuje tu změnu dotyčné osoby :lol: :lol: :lol:
S474N napsal:
jestli mas neco konkretniho, tak bud konkretni, jinak je to pouze urazeni, ktere tu nebude jiz tolerovano.
Přidávám smajlíky ať to není OT :P

P.S.: že tu ale beze mne byl klid, co??? Jak to tak z té citace vidím tak tady zase dlouho nepobudu :twisted:
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 07.9.2006, 23:12

S474N píše: Willy: jestli mas neco konkretniho, tak bud konkretni, jinak je to pouze urazeni, ktere tu nebude jiz tolerovano.
S474N
Nezlob se na mě, ale mam takovej dojem, že se ti to všechno vymyká z rukou. Podsouváš tu lidem věci které nikdy neřekli, špatně (asi záměrně) si vysvětluješ některé připomínky, Nakonec tu bude zavedeno že bude muset přispivatel nejdřív svůj příspěvek konzultovat s tebou a posléze žádat o svolení příspěvek vložit. Myslíš že tímhle získáš respekt.? Uvědom si, že si pravděpodobně toto fórum vybudoval pro lidi (nebo se mýlim?)co maj někdy jinej názor a ty místo toho abys to respektoval děláš z nich blbce napomínáš je jak ve škole atd. Nauč se respektovat osobnost druhých (evidentně ti to dělá problem)a uvidíš jak se ti uleví a všechno půjde snáz :wink: Jestli tu ale z pozice admina hodláš nastolit režim ala DIKTÁTOR, prosím zděl to zde a veřejně ať je to konečně jasné. Ono by se ti taky mohlo stát že nakonec budeš na tomto fóru odborně debatovat sám se sebou. Ani se nemusíš pokoušet o odpověď, páč přesně vim co bude obsahovat.
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 07.9.2006, 23:54

Obávám se že tady máme další vlákno aspirující na přesun do členské sekce. :twisted: :twisted: :twisted:
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 07.9.2006, 23:59

Víš Jasíku to že teď jste na rychlo začali něco podnikat v LOSu jak píšeš je velice chválihodně,protože doposud jsi byl jen ty co něco dělal a pokoušel se to změnit.Pokud to celé mělo být jen proto že vám to někdo vytknul tak tato debata nebyla zbytečná a aspon někdo si konečně uvedomil že to nemusí všechno být jen o pěnezích,ale především o zábavě a otom to tu celé bylo.

Takže pokud jsem to správně pochopil,tak se Ty a S474N budete aktivně podílet na přípravě mistrovství LOSu???Moc hezký jen doufám že se tam potkáme při stavění situací a strašně rád se přesvěčím že už nejste klub S.....ů jak jste nazíváni a vedení MG vruku vruce s palicí příjde zatloukat kolíky,tak aby když tam přijedem s Markem nebyl vidět TraTom jak se snaží sám ale s chutí zatloukat kůli pro ostatní závodníky,kterých tam vždy přijede přes padesát a ztoho patnáct členů MG.

Jen tak dál a možná zase najdem společnou řeč.sten.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pát 08.9.2006, 0:10

Heeeej, o palici a manuální práci nebyla řeč, já chtěl jen komandovat! :D :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 08.9.2006, 0:19

To má zabraný adnim s fotákem :lol: sten.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » pát 08.9.2006, 6:34

Stengan: Nedá mi to, abych taky trošku nereagoval. Pořád někoho obviňuješ, že nic nedělá a že jenom tovoje nápady jsou ty pravé. Ale pokud vím, tak pořád jenom nápady. Dovol, abych ti připomenul několik věcí: Když si projdeš tyto stránky zjistíš, kolik je nasmlouváno partnerů klubu - udělalo se samo? Dále bych ti připomněl věci s potiskem MG a spolupráci s MPI - udělalo se samo? Dále, pokud si vzpomínám, tak na letním srazu si se celkem dobře bavil - udělalo se samo? Propagace klubu v ZN - taktéž se zařídílo samo? A mohl bych dál pokračovat. Jistě je záslužné na závodech LOS zatloukat kolíky, to nevyžaduje žádné organizační schopnosti a intelektuální námahu. Ale proč směšovat klub MG a soutěže LOS? To jako když sem členem MG a nemám možnost se účastnit LOS a pomáhat při jejich organizaci, tak pro MG nic nedělám? Mohl bys mi prozradit, proč je v každém tvém příspěvku nějaká skrtytá narážka, nebo otevřeně podrážděná reakce? (viz. předcházející příspěvek) Pak se nediv, když se odpovědi nesou ve stejném duchu. A ještě si neodpustím poznámku - dal sem si tu práci a přečetl většinu tvých příspěvků - a musím konstatovat, že máš můj hluboký obdiv. Fundovaně a zasvěceně diskutovat o všem - od špendlíku po lokomotivu - opravdu svědčí o hlubokých znalostech veškerého dění.

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz