Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od AREYOU » sob 08.9.2012, 17:53

cover72

já, ale nenosím to už jsem psal (jen ve výjmečných případech) zatím se obejdu beze zbraně (střílení je můj relax, jako někdo chodí na ryby já střílím), že bych se choval agresivně to určitě ne, kdo mě zná určitě potvrdí, viz moje příspěvky mluvil jsem o minulosti 10-12 let nazpět. Už se tady, ale motáme v kruhu a nic nového to nepřináší.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Lars » sob 08.9.2012, 19:52

Už i na mě je to moc složité a moc zdlouhavé, upřímně řečeno - nechce se mi v tom už nijak moc dále hloubat.
Za základní chybu považuji, že Ty mě Covere stavíš do pozice násilníka, vytvářejícího vědomě a o své vůli nějaký konflikt - zatímco já jsem vše, co jsem napsal, napsal z pohledu a pocitu toho, kdo je ohrožen někým jiným, třeba bandou "pouličních zmetků".
Já nevím a nemůžu vědět, co mají v úmyslu, nevím a nemůžu vědět, co mají v rukou a jak daleko až chtějí zajít. Z tohoto důvodu se mi v tuto chvíli jeví jako rozumné a z mé strany zodpovědné, nějakým náznakem (tudíž ne žádným taháním, vytažením a ukazováním na odiv!!!! - k tomu nevím, kde jsi v mých příspěvcích přišel, když důsledně uvažuji jen o poodhrnutí-), nebo poodhrnutím (a prosím znovu o uvědomění si rozdílu mezi poodhrnutím a přímým vytažením - kde souhlasím, že jde o zjevnou hrozbu z mé strany) dát najevo, že jsem připraven se bránit, bude-li nehůře, pak se vší razancí.
Veškeré Tvé další asociace ohledně "machrování bouchačkou" jsou tedy jen Tvými vizualizacemi, možná vyplývají z nepochopení, možná z přílišné kladné zaujatosti názory pana MacYounga..
Ale mám návrh - zkus se Covere postavit před zrcadlo a zkus udělat několikrát a různým způsobem to poodhrnutí, zkus najít polohu, kdy nepůjde o žádné vyhrožování a agresi, ale kdy sám budeš přesvědčen, že jako varování by to mělo stačit.
Pokud takovou polohu najdeš, pak možná pochopíš, jak to myslím - koneckonců možná by i tohle šlo nazvat nějakým tím závěrečným číslem tanečků. Rovnou závěrečným a dejme tomu, že tak "odstrašujícím" pak proto, že podle mého modelu situace nemám na nějaké jemné "pokerové variace" čas a považuji je za neúměrně rizikové vzhledem k tomu, že v daném hypotetickém místě hrozícícho konfliktu nejsem sám.
Nicméně opakuji - nic není vidět zřetelně a jasně, ale ten pohyb je myslím charakteristický a jednoznačný - a kdo ví, pochopí..

S definicí, že deeskaluje se z pozice moci zcela zásadně nesouhlasím a historie (třeba ta mnou zmíněná WWII) mi dává zcela jasně za pravdu. Historie lidstva je historií válek - a kdokoliv kdykoliv před agresorem couval, byl nakonec tak jako tak napaden a musel se bránit ne na svých hranicích, ale později na svém území.
Kromě slabošské politiky appeasementu (a myslím, že snad nikdo nebude zpochybňovat to, že kdyby mocnosti Dohody hned zpočátku z pozice síly zatly Hitlerovi tipec a ne mu opakovaně ustupovaly v bláhové naději, že tak zachrání evropský mír, tak k WWII nikdy nedošlo) mi momentálně hlavou bleskl třeba případ posledního opravdu českého krále Jiřího z Poděbrad - u něj to bylo názorně vidět v obou polohách - na počátku jeho vlády demonstrací síly přinutil Habsburka Albrechta nároků na Moravu, na sklonku vlády pak tak dlouho ustupoval a snažil se dohodnout s Matyášem Korvínem, až byl tímto napaden a musel se bránit hluboko na svém území..

Co se týká pravidel NO - jsou dána poměrně jasně zákonem a myslím, že velmi dobře chápu zákonnou definici, že obrana nesmí být zcela zjevně nepřiměřená. Pan MacYoung (ani jakýkoliv jiný podobný autor) do toho svými moudry nemá moc co zasahavat, nehledě k tomu, že znovu opakuji - vychází ze svých neopakovatelných životních zkušeností, konec konců i z jiného kulturního prostředí - z toho hlediska tedy jeho rady považuji za spíše zajímavé, než pro běžného člověka použitelné (právě z důvodu absence jeho předchozích životních zkušeností - viz můj příklad ohledně Fabie 1,6 a "manuálu" dle zkušeností M. Schumachera).

No a závěrem - myslím, že jsem své hledisko popsal (naněkolikrát) jak nejlépe jsem uměl, a pokud nezabředenem do vyhledávání názorných případů výhodnosti/nevýhodnosti ustupování agresorům v lidské historii, pak už k tomu nejspíše nemám co více dodat.
Co kdybychom se zase někde jinde raději vrátili k Baalbeku a jiným mým oblíbeným tématům?
(třeba téma "padlých andělů" jsme vynechali a to je zatraceně zajímavé téma.. :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Lars dne sob 08.9.2012, 22:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od S474N » sob 08.9.2012, 21:41

Lars: tak si tak rikam, ze by sis mel vzpomenout na jednu situaci, kde si ani "poodrhnout" nestacil a tos predem vedel, ze se "neco" bude dit. Jo clovek mini a zivot meni.

Osobne nejake zirani na nekoho stavim do role uplne zbytecneho "vysirani" a jak bylo naznaceno vyse, klidne bych prohral.

A navic, vysirac muze nastvat jinyho vysirace, kterej mozna uhne pohledem, ale potom nenapadne vystoupi na stejne stanici a sejme te zakerne zezadu, jenom proto aby se "pomstil".

AREYOU: hele k te agresivite, v ringu to moc na reseni intelektualnich debat nevypada, ne?
:arrow: post103352.html#p103352
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Lars » sob 08.9.2012, 22:44

Neboj Satane, já na ni nezapomínám a můžu říci, že od té doby ji mám stále v paměti a změnil jsem díky ní některé své předchozí návyky.
Zkrátka a dobře, jediná tahle pár minut trvající modelová situace vydá za x přečtených knížek a pouček - a sám za sebe jen doufám, že tak jako mi, pomohla i ostatním z Vás.
No a taky doufám, že si ještě nějaké podobné modelové situace budu moci buď sám na sobě prožít, nebo jim být účasten jako aktivní divák.
Nicméně - pokud já v takové situace nestačím poodhrnout - což opravdu nestačím, tak jakékoliv "tanečky" už jsou úplně mimo mísu a reálné časové možnosti.. :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od S474N » sob 08.9.2012, 22:46

Lars: no treba kdyz do obchodaku vtancis walzem, tak to potencionalniho pachatele tak sokuje, ze ho to odradi *3* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Lars » sob 08.9.2012, 23:02

Haha, to by byl opravdu šok - pokud si dobře pamatuju, tak o přestávce své první lekce v tanečních jsem zjistil, že vedle v hospodě se hrají karty, takže jsem se tam plynule přesunul a po zbytek všech dalších lekcí jsem už chodil rovnou tam.
Takže jsem se sice slušně naučil základy mariáše, leč s tancem je to horší a raději bych ho nikde veřejně nepraktikoval.. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od reddog » ned 09.9.2012, 7:17

Lars:
no s tím tancem zasejc prrr. ty a neBulizer z palpostu na plac, do situace, "vtančíte" snad vždy. na tom se zbytek střelců zatím vždy shodl. jojo, my ostatní naopak vždy rozdupeme zem, jako stádo slonů :mrgreen:
S474N píše:A navic, vysirac muze nastvat jinyho vysirace, kterej mozna uhne pohledem, ale potom nenapadne vystoupi na stejne stanici a sejme te zakerne zezadu, jenom proto aby se "posmtil".
k tomu bych dodal snad jediné, u nás se říká, že pomsta chutná za studena.

tomík
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od cover72 » ned 09.9.2012, 11:29

Larsi, Jančík je advokát se specializací na NO a obranu střelců a zcela jednoznačně určil, že "poodhrnutí aby byla vidět zbraň" je vyhrožování zbraní úplně stejně, jako kdybys ji tasil.
Takže stručně, řešíme tři spory.
1) jestli je beztrestné "jen tak ukazovat" pistoli v pouzdře - což dle zákona nesmíš,
2) jestli je adekvátní ukazovat krochnu když se bojíš pár výrostků, kteří ti z hlediska bezpečnostní kamery nic nedělají, maximálně mají kecy a ty z nich máš blbý pocit - což dle zákona nesmíš
3) jestli je přípustné se vůbec někdy stáhnout namísto demonstrací jaký jsi tvrďák, což podle tebe nepřipadá v úvahu, protože "couvnout přece musí vyvolat útok"- kdežto podle mého je to mnohdy moudřejší.
V jednom kuse mi chodí maily od lidí, kteří mají pocit že nesmí "vycouvat" ze situace. Mnoho z nich si myslí, že když nezůstanou na místě a nebudou bojovat, budou považováni za nuly, méněcenné, fňukny a - ó hrůzo - nebudou muži, ale baby (...) Dále se obávají toho, že když odejdou z boje, přitáhnou v budoucnu jiné útoky (...)
Oproti tomu Bob se hrozně děsil představy, že by mohl být označen za zbabělce nebo - ó hrůzo - babu! Takže pokaždé, když se ocitl v přítomnosti lidí, kterými se cítil být ohrožen, musel ji ukázat, že se nebojí.
Ale koho se snažil přesvědčit?
http://nononsenseselfdefense.com/bullies.htm
Shadow dance, v kombinaci se zbytkem taktiky vyhýbání se zločincům, je náhrada za pózy se zbraní.
Není to taktika pro okamžik, kdy na tebe někdo letí s napřaženou pěstí, protože to už je pozdě - je to sada dovedností, které se ti hodí tehdy, když ještě nevíš jestli na tebe chtějí útočit nebo ne - abys to zjistil a nedovolil jim se dostat do pozice pro přepad. Je to proaktivní, preventivní a přitom legální a nenápadná taktika pod rouškou normality -- zcela narozdíl od nelegální a nápadné taktiky ukazovat bouchačku každému, koho vyhodnotíš jako "potenciální" hrozbu.

Já tě chápu, protože jsem nějakou dobu sklouzával do samého mentálního modu operandi - že když by se okolo mne výhrůžným postojem řadili Spoluobčané, hrozbou zbraní bych je "odstrašil". Problém je, že to nesmíš. Je to "magické myšlení", kdy předpokládáš - a sázíš na to svůj život -, že když vytáhneš zbraň, všichni se podělají a utečou.
Většina lidí ale tento rozdíl nevidí a skončí tak, že se snaží "vyhrát" tasením zbraně, aby "odstrašili" nebezpečí. Jenže tomu se říká "blufování". A stejně jako v pokeru váš bluff mohou vyzvat.
Jestliže se odstrašovaná osoba nevystraší, bluffer bude muset jít ještě o krok dále.
A s tímto postojem je jen jedna cesta, kterou se vytažení zbraně můžete vydat když ten druhý necouvne.
(...) Což nás vrací ke starému rčení "nevytahujte zbraň, pokud nejste ochotni ji použít". Pokud spoléháte na to, že tím někoho zaženete aniž byste ji museli použít, neměli byste ji vůbec mít
Ty tu pistoli nesmíš použít, protože kdybys tak učinil, bude to 100% jasná vražda, kdy šílený střelec pozabíjel skupinku neozbrojených mladistvých, kteří mu nic nedělali. Podle médií navíc "rasově motivovaná", protože jsou chránění. 8 let natvrdo. Tohle znamená namísto vyvázání se držet pozici a "preventivně vyhrožovat" zbraní pod poodhrnutou bundou. Nesmíš střílet, víš to a blufuješ.
A ne, kecy typu "kdyby šli proti zbrani, je to záminka pro NO" neplatí, protože ty jsi byl agresor když jsi - v očích zákona bezdůvodně, jen kvůli svému pocitu - tahal zbraň na lidi, kteří "nic nedělali".

Technická: Británie nevyjednávala z pozice síly - pokud víš něco o vývoji jejího arsenálu a stavu jednotek a průmyslu v roce 1935, musí ti to být jasné. Vyjednávala z pozice slabosti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od AREYOU » ned 09.9.2012, 12:30

cover72
myslím, že Lars to myslel asi trochu jinak než to chápeš ty, představ si situaci, že jdeš večer parkem (kamera ani svědek nikde široko daleko) za tebou jdou tři típci a slovně se domlouvají, že tě okradou (situace kdy podvědomě cítíš, že to jen tak nepřejde) a aby si dodali odvahu tak se pozbuzují velice nahlas, abys to slyšel "...hele vytáhneme na něj ten nůž nebo myslíš, že nám ten mobil a prachy dá jen tak", ty se otočíš čelem k nim (doufám, že takto to Lars myslel) a odhrneš bundu boule pod svetrem i gesto jasně dává najevo, že jsi ozbrojen (zbraň není vidět) de fakto kontruješ na jejích slova, že mají nůž, ale taky ti ho neukazují. A třeba jim řekneš "jestli ten nůž vytáhneš tak to bude to poslední co v životě uděláš"....mě to připadne jako dobrý nápad a takhle těm típkům sfoukneš odvahu, pokud se nezaleknou znamená to jen to, že bys stejně potom tasit musel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od bacil.357 » ned 09.9.2012, 18:30

Myslím, že největší problém při hrozbě zbraní (když potom potenciální oběť nehodlá nebo dle zákona nemůže střílet), je ten, že většina darebáků si je téměř jistá, že normální člověk to prostě "nezmáčkne".
Oni poznají, že blafuješ a podle toho se potom zařídí a útěk to většinou není. Pokud se tedy oběť/střelec nechová třeba jako psychopat nebo zfetovaný hovado. To by potom případného útočníka mohlo znejistět :lol:

Myslím, že se často zapomíná, že pachatelé násilných činů mají úplně jiný žebříček hodnot a tím i jiné uvažování a reakce než my ostatní....
Glock mit uns...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od cover72 » ned 09.9.2012, 23:25

Areyou: když by deklarovali svůj záměr tě napadnout, pak by to na místě bylo. Toto je ovšem scénář typu "ale když mne v noční uličce, kterou budu doprovázet babičku na vozíčku přepadne 23 ninjů, nebudu mít na vybranou než střílet, ne?" Jinak řečeno, nedovedu si představit agresora tak blbého, že by varoval svou oběť předtím, než by byl v útočné pozici.
A Lars mluvil o "předtím": říkal, že namísto vyhýbání se by tahal. Nebo špatně chápu výroky:
takže teoreticky: ne, tasit ne, ale v okamžiku, kdy zpozoruji snahu o přiblížení poodkrývám to, co nosím na pravém boku.
(...)
mně by hlavně zajímalo, co ostatní na ten Coverův článek a taky čemu více věříte: principu "prevence", nebo spíše principu "odstrašení"?
(...)
nemanévruji a necouvám, ale při prvnín náznaku pokusu o kontakt udělám ten pohyb s poodhrnutím, případně povytáhnutím a zasunutím zpátky. Možná se pletu, ale myslím, že jen protivínk-sebevrah by pak zkoušel jít dále..
(...)
v případě hrozícího střetu lze myslím oční kontakt s tímto alfa samcem, doprovázený mnou uváděným "poodhrnutím", považovat za způsob, jak případný konflikt neutralizovat dříve, než vypukne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Nikdo » pon 10.9.2012, 8:40

Jo, zkoušet to v příčních uličkách mezi Cejlem, Bratislavskou a Francouzskou, tam by to mělo smysl. Kdyby sis to natáčel a dával na youtube, to bych i řek, že seš frajer.
Ale upřeně čumět na někoho v šalině, komu seš u prdele, a max. po pár vteřinách začne koukat jinam, a vydávat to za nějaký trénink něčeho, to je spíše trapné a směšné.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od john.hawk » pon 10.9.2012, 14:30

V tomto bych se AreYou trošku zastal, nějaký mentální tréning není nikdy na škodu.. i u policejních a vojenských jednotek se používá combat face..což je určitý specifický výraz v obličeji.. je to z toho důvodu že hněv zahání strach..a proto když se začneš tvářit naštvaně, můžeš se i tak za chvílu začít cítit..
na tyhle věci jsou určité triky a postupy, někdo se to učí při práci a někdo vlastním zkoumáním a pozorováním..obojí je dle mně v pořádku..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od cover72 » pon 10.9.2012, 17:13

Ano, je to v pořádku, ale když to cvičíš s kamarády - ne když "cvičíš" proti jejich vůli na nezúčastněných lidech, kteří chtějí jen aby je svět nechal na pokoji když jedou unavení z práce.

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od npc051 » pát 14.12.2012, 15:18

podle mne cumeni do oci neni vubec k nicemu.
cumenim se daji "okriknout" mozna tak deticky na zakladce, na stredni uz je to s 10 otazniky a i kdybys nahodou ten ocni kontakt "vyhral" tak to rozhodne neodradi od utoku skupinu nasilniku.
Naopak si nejsis reknou, ze blbe cumis a hned ti jednu prisijou i kdyby to puvodne nemeli v planu... presne to , co nechces. :mrgreen:
Je to presne to samy co v
1:02 -1:12 Macho Posturing - taky blbe cumel a co mu to bylo platny...
www.youtube.com/watch?v=6oRVpyD0esQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od AREYOU » pát 14.12.2012, 21:12

npc051
jsi absolutně mimo :D a fakt jsi mě pobavil, oční kontakt je úplně to první k čemu dojde dřív než k něčemu vůbec dojde a to video no tak to snad ani nebudu komentovat.
I když chceš pozvat holku na rande začínáš očním kontaktem a po prohození pár pohledů zhruba víš na čem seš. Nechci se tady znovu opakovat a handrkovat viz komentáře dříve, ale díky očnímu kontaktu seš schopen velice rychle zjistit zda tě sok napadne či nikoliv - prostě jestli je to bijec nebo jen sráčka.
No a "cumenim se daji "okriknout" mozna tak deticky na zakladce" tímto je jasné, že o tom nemáš ani páru.
Skupinu útočníků pokud se na tobě budou chtít vyřádit pohledem neodradíš, ale ve skupině je vždy jeden "ALFA SAMEC" a pokud tento bude odražen hned v počátku (bud jasným signalem, že tady narazí na odpor nebo rovnou poslán sadou úderů na zem) zbytek přisrávačů už nezautočí. Mimochodem testoval jsem oční trénink i na dětech a tam to vůbec nefunguje oni to berou jako hru a smějí se na tebe nechápou to jako "útok" na svojí osobu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Sailor » pát 14.12.2012, 21:34

AY-když to u holky po pár pohledech poznáš,tak to seš fakt dobrej :wink:
Jinak k tématu:když na mě někdo bude v autobuse či kdekoliv jinde takhle čumět,není to normální- tudíž okamžitě zpozorním
1)buď je to nějak magor co si mě vybral a každou vteřinou do mě bude chtít bodnout třeba nůž
2)je to bukvice a bude mě chtít vojet
No v každém případě zpozorním a připravuju se tasit
Normálního člověka takhle mužeš přivést do velice nepříjemné situace a ne každý má pevné nervy a dokáže tuhle situaci ustát či správně vyhodnotit,pak stačí,když budeš dostatečně blízko a uděláš moc rychlej pohyb a skončíš s kulkou v těle a to všechno jen proto,že si "jenom čuměl"
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od AREYOU » pát 14.12.2012, 21:42

Sailor
sorry k tomu už se nechci vracet, když pročteš celé toto vláknou tak uvidíš, že jsem se to snažil vysvětlit, ale ono to fakt nejde (v tomto zůstanu nepochopen), tak se k tomu nechci vracet - promiň.

Nicméně ty po pár pohledech nepoznáš jak na tom seš u holky? To, že chlap balí holku je vcelku velkej omyl, naopak žena balí chlapa a to právě očním kontaktem a úsměvem ti neverbálně řekne "..ty se mi líbíš a můžeš mě oslovit" a ty na základě tohoto jejího vybídnutí nebo jak to napsat příjdeš a jsi hrozně vtipnej a okouzlující a pokud se jí líbíš můžeš říkat co chceš, pokud bys ses jí nelíbil tak můžeš mluvit jak Kasanova a stejně nic nebude, ale to tady nebudu přece ženatým chlapům vysvětlovat :D .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Sailor » pát 14.12.2012, 21:51

AY
Já to vlákno samozřejmě sleduju od začátku.
A já ženatej nejsem,takže ze vysvětlení jak je to se ženskejma ti děkuji :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: Poznej svého nepřítele: jak včas rozpoznat a vyhnout se

Příspěvek od Alci » sob 15.12.2012, 3:52

AY: to co popisujes neni pravda, je to jen pozice, do ktere se chces ty sam situovat. Pristupovat k holce s otazkou, jestli ona bude mit zajem je tvuj zpusob. Zdaleka ne jediny. Holky se opravdu daji balit, protoze se daji ukecat. Takze i kdyz ti pohledem rekne, ze ji moc nezajimas, porad ji muzes mnoha gesty presvedcit, ze na tobe je neco zajimavyho. A mas na to tak 5 minut :) pak uz to jde mnohem hur. To ze se ptas a jestli se nechas jednim pohledem odradit a nechas na ni at si vybere je tvuj submisivni postoj. A chytnes na nej spis panovacnou sobeckou holku, ktera si sama vybira co je pro ni nejlepsi.

A to s utocnikem neni tak uplne pravda. Vetsina utoku zacne bez pohledu do oci. V lepsim pripade si agresor alespon overi, ze neslapl vedle. Ale kdyz mu pujde o neco co mas ty, nebo o neco cos mu udelal, tak mu to bude jedno. V ocich to neni. Je to v celym tele. Kazdy krok dozadu rekne svoje, kde mas ruce rekne svoje, jestli mas dlane nahoru nebo dolu rekne svoje, a jak promluvis, tak uz je uplne jasny kdo ses. Jestlis zkousel pred detma zaujmout pozu "nasupeneho buvola", tak se nedivim, ze jsi byl asi k smichu.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz