Pravidla LOS by CMK


Vše týkající se sdružení LEX

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 06.4.2006, 12:11

Proto semk pisu ruzne navrhy, u nekteryho bodu vic navrhu, abychom se nad tim zamysleli :-)

Na systemu celkoveho poradi (soucet jednotlivych poradi a ne soucet casu - na tom se shodnem)
Definice tercu - na tom se asi taky shodneme, ze je potreba to zjednoznacnit.
Shodneme se na zmene penalizaci (baba vs. nevyreseny terc)...

Ja proste jeste davam navic k zamysleni penalizaci baby sice trochu slozitejc, nicmene naprosto o 1000% vic realnejc. Proste kdyz skrabnu babu do ruky a smahnu hajzla, budu stale za hrdinu, kdyz ale smahnu hajzla i babu, budu mit pruser... Tak proc to nemit stejne v pravidlech... Navic mi to proste porad neprijde extremne slozity... Protoze kdyby bylo slozity hodnoceni bab inverzne k tercum, byla by uz ted rada stiznosti na slozity hodnoceni tercu (pac je to totez) :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 06.4.2006, 14:12

Jirmax. tohle uz se z Gibsonem resilo xkrat a vzdy to skoncilo s tim ze se to bude resti za rok.
Resilo se vlastne jenom to co vsem nejvice vadi.
Penalizace...
max. 2x10s za neterc i kdyby tam bylo 10 ran.
max. 10 za miss a v pripade ze se na dany terc strelec vykasle nebo ho nevidel a ukoncil stage tak jeste +5s za nezabyvanim se terce.
Pocitani...
scitat jednotlive vysledky a ne casy a pred kazdym zavodem urcit ktera stage bude referencni.

Pokud se tohle povede prosadit do stavajicich pravidel tak pak uz klidne veskere zmeny muzou pockat ten rok.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » čtv 06.4.2006, 20:59

Penalizace nepenalizace, střílím si to stejně pro sebe. Hlavně, aby terče byly dobře rozlišeny od neterčů a nemusel jsem si kvůli tomu odvozovat soustavu nelineárních diferenciálních rovnic se speciální pravou stranou. :mad: Taky bych ocenil, kdybych nemusel trávit na střelnici 12 hodin a z toho jen 3 minuty střílel. :roll:

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 06.4.2006, 21:40

Ivoshek: A když už tam těch 12 hodin budu trávit abych si 3 min zastřílel, tak by nebylo špatný vymyslet nějaký náhradní-průvodní program. Např. prezentace nějakého výrobce zbraní, přednáška na některé zbrojní či obranné téma apod. Možná jsem ale utopista a perfekcionista :) .

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 06.4.2006, 22:00

:-) me to pocitani netercu i v ty nejslozitejsi variante prijde naprosto jednoduchy a hlavne - pocita to v nejhorsim pripade rozhodci, v normalnim excel :-)

Kazdopadne - novou verzi (neco upraveno podle vasich namitek, neco jsem doupresnil, neco novyho jsem nasel).

http://www.volny.cz/cmk/los.doc

Co mi psal Tomas Travnicek, letosek se kazdopadne odstrili podle stavajicich pravidel, nicmene cim driv se tahle debata vyvola, tim spis to budeme moct dotahnout do detailu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » pát 07.4.2006, 9:52

ja teda nejsem zavodnik, ale prosim proc se musi strilet na kazdy terc 2x ? proc nestaci jeden zasah ?
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 07.4.2006, 13:59

Jak to rict, tohle neni ze me ale slysel jsem to u profiku :-)
Protoze 2 je vic nez 1 :-)
Vem to takhle - pravdepodobnost vyrazeni utocnika jednou ranou 9mm Luger je kolem 60%, to uz je skoro 1:1 (s FMJ, s FMJ-Flat je to asi 65%, s Lapuou to bude jeste o neco vic, s EFMJ jeste o malicko vic), kdyz ho trefis 2 ranama, je to 84% a to uz je naopak hodne blizky jistote... Tak mozna proto, ale tezko rict :-)

No, kazdopadne, podle soucasnejch pravidel vlastne muzes strilet i jenom jednu ranu, ale pocitej s penalizaci alespon 2.5 sekundy za kazdej terc, v prumeru bejvaj ty terce tak 3 (nejmene jsem zazil 1, nejvice 5) - to mas 7.5s penalizaci, kdezto kdyz natrenujes dvoj-strel, jsio schopen tu druhou ranu strilet v case kolem 0.3 po prvnim, pri trech tercich je to zdrzeni 1 sekunda... A to se vyplati :-)
I kdyz - kdyz jsem ted posledni LOSik strilel s revolverem, hooodne jsem uvazoval, ze se na prebijeni vyprdnu a 4 terce odstrilim tak, ze do jednoho pujdou 2 a do 3 jenom 1 a 5 tercu bych strilel jen po jedny (vic mireny) rane.
Kdyz jsem ale videl toho kluka z Kuagaru, jak se tvaril na to, kdyz mu tam ten zavodnik s PPKckem rekl, ze teda asi nebude prebijet, tak jsem si rekl, ze taky radsi nebudu provokovat. Nakonec jsem zjistil, ze jsem asi provokovat mel, casy s revolverem byly fakt zbesily (strelba byla dobra, ale prebijeni tragicky).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pát 07.4.2006, 21:53

Dobrá myšlenka, jen s ní musí souhlasit i organizátor. Možnost použití techniky na výsledky jsem nabízel dvakrát a neúspěšně. :mad:
cmk píše:Tak TraTomem se da mluvit a zrovna on je tam pres ten technickej pokrok, jak jsem stacil vypozorovat :-)
Pripadne - 70W menic 12V na 220 mam, noutase taky, na zavody LOSu planuju jezdit pravidelne, takze v tom by problem byt nemel :-) A jelikoz takovych lidi je tam spousta, tak na to snad Lex uslysi :-)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » ned 09.4.2006, 23:29

Coffee: Asi jsi špatně nabízel. Já na ten mini LOS nabídnut a nabídka byla přijata :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » úte 20.6.2006, 19:46

Můžu se zůčastnit závodů LOS,když mi není 18let?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » úte 20.6.2006, 19:56


Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz