právo mít legální zbraně


Trička, nášivky, čepice, samolepky, plakáty, hrníčky, propisky a jiné propagační předměty

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » ned 15.3.2009, 12:47

to prvni (odzbrojeni obcanu vitame, vasi zlocinci) by mohlo evokovat, ze JA jsem ten zlocinec :D Tyhle trika bych mozna rozdaval prave padouchum :lol:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » ned 15.3.2009, 18:19

A to já bych se zase nadsázky nebál. Trocha násilnosti taky nuškodí. Kdysi mi kamarád ukazoval triko, který si nechali dělat kluci z jedné skupiny AČR na nošení doma a pro volný čas. Bylo tam napsáno "Střílíme rádi a žerem malý děti" I při takovém textu je ale přeci nikdo nepodezírá, že opravdu pojídají neviňátka.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Globus » ned 15.3.2009, 19:42

Mistral: Super, další na co jsi mě přived je něco jako
Velká Briránie varuje:
Odzbrojení občanů škodí jejich zdraví.

Z toho by mohla nakonec vzniknout střlecká verze kampaňe proti kouření :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 15.3.2009, 20:34

4 z 5 zlocincu preferuji neozbrojene obeti - výborné :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » pon 16.3.2009, 10:00

Hm, koukam, jak vsichni resi tricka, ale kdyz si vybavim nektere starsi topicy, kde pulka lidi pise, ze se zbran nosi skryte ne tak kvuli zakonu, ale kvuli vlastnimu rozumu, resp. aby druzi nevedeli, ze ji mam a nemajzli me zezadu po hlave a nevzali mi ji apod., tak mi pak nejde do hlavy, proc ti sami lidi najednou chteji nosit tricko, ktere jinymi slovy rika, ze tu zbran mam...

Navic se mi zda, ze ten problem, na ktery chcete upozornit na trickach, sami vytvarite a delate realnejsim. Zadny zakaz zbrani se neplanuje, nase spolecnost a zakonodarci atd. uz dosli do evolucniho stavu, kdy si uvedomuji, ze pravo cloveka na obranu vlastniho zivota k tomu urcenymi efektivnimi prostredky je samozrejmosti (proto nam soucasny zakon drzet zbrane umoznuje, ze), vedi, ze lide jsou po ere komunismu doslova alergicti na vsechna omezovani vlastni svobody, takze si ani nemyslim, ze by se v soucasne dobe nekomu podaril zakaz zbrani. Dycky se najde par dementu v politice, novinarine apod., kteri nevi, co by, tak zacnou demonizovat zbrane, ale uprimne, normalni lidi to moc nezajima a takove temata za par dnu vysumi. Tyhle "demostrace" v podobe tricek mi prijdou jen jako projev (prozatim bezduvodneho) strachu, ze nekdo by mohl prijit o pravo drzet zbran. Az nejaka z dominantnich politickych stran bude mit zakaz zbrani jako hlavni bod sveho programu, az se bude delat navrh na neco tak hloupeho, jako je zakaz zbrani, az to bude projednavat snemovna atd., pak hura do ulic, tisknete tricka, budu ho nosit kazdy den aji v nem spat. Do te doby radeji vemu sve pratele a rodinne prislusniky na strelnici, ukazu jim, ze zastrilet si je fun, pripomenu jim, ze svuj vlastni zivot mam byt pripraven branit, ikdyz mi zrovna zadne akutni nebezpeci nehrozi, a nebudu nafukovat temer neexistujici problem svym vlastnim strachem.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pon 16.3.2009, 10:15

HB píše:Zadny zakaz zbrani se neplanuje, nase spolecnost a zakonodarci atd. uz dosli do evolucniho stavu, kdy si uvedomuji, ze pravo cloveka na obranu vlastniho zivota k tomu urcenymi efektivnimi prostredky je samozrejmosti (proto nam soucasny zakon drzet zbrane umoznuje, ze), vedi, ze lide jsou po ere komunismu doslova alergicti na vsechna omezovani vlastni svobody, takze si ani nemyslim, ze by se v soucasne dobe nekomu podaril zakaz zbrani.
A tohle je misto, kde se mylis. Usni na vavrinech a za par let nemame ani vzduchovky. Nezapomen, ze nejsme federalni stat USA, ale podradny stat EU :?
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » pon 16.3.2009, 10:43

Jasne, souhlasim, usnout na vavrinech by byla hloupost. Jen pro upresneni, muj prispevek nebyl proti nikomu namiren, ani nemel urazit apod., nektere napady na ten potisk byly opravdu originalni, jen dle meho skromneho nazoru, ma vetsi efekt seznameni lidi primo se zbranemi a s postojem k zivotu, ve kterem si nenecham nakadit na hlavu, nez tricko :). Forma tricka mi prijde spis jako takovy tichy protest v situaci, kdy bud k zakazu ma dojit nebo uz k zakazu doslo a ja nemuzu otevrit papulu a neco rict, neb bych pres ni dostal ranu. Proto do soucasne faze, kdy mame zbrane povolene a zadny zakaz neni akutne hrozici, navrhuju nenasilny proces osvety svych blizkych a v dobe, kdy tento problem aktualni bude, proces verejneho protestu formou tricek apod. :)
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pon 16.3.2009, 10:48

Ja bych tricko ocenil hlavne z praktickych duvodu :)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 16.3.2009, 11:27

HB píše:Hm, koukam, jak vsichni resi tricka, ale kdyz si vybavim nektere starsi topicy, kde pulka lidi pise, ze se zbran nosi skryte ne tak kvuli zakonu, ale kvuli vlastnimu rozumu, resp. aby druzi nevedeli, ze ji mam a nemajzli me zezadu po hlave a nevzali mi ji apod., tak mi pak nejde do hlavy, proc ti sami lidi najednou chteji nosit tricko, ktere jinymi slovy rika, ze tu zbran mam...
Tričko pravící něco o neozbrojených obětech značí, že u sebe mohu mít cokoli od pepřáku přes nůž a teleskop až po cal.50 :)
Oproti tomu něco o "legálních zbraních" nebo "držiteli zbraně" - to už je poměrně jednoznačné, co u sebe mám - to spojení je hodně propojené se SZ.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: právo mít legální zbraně

Příspěvek od VEIKO » úte 25.8.2009, 13:42

Příklad : stojím na zastávce a tam několik lidí. Předemnou stojí párek (muž žena) a ten borec má v ruce stočený časopis zbraně a náboje. Po chvilce pozorování me bylo jasné že je taky ozbrojen. Nebylo nic moc konkrétního vidět ale měl. Je léto a jak foukal větříček tak bylo vidět že jeho tričko schovává něco co má rukojet.

Ja bych na sebe tričkem neupozornoval. Zaleží jak je kdo para-noidní. :D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: právo mít legální zbraně

Příspěvek od admix » úte 25.8.2009, 13:45

Kdyz vis co hledat, tak se to hleda snadno ;)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 94

Registrován: úte 18.12.2007, 15:49

Re: právo mít legální zbraně

Příspěvek od R123 » úte 25.8.2009, 14:22

Ono pod tričkem je skoro všechno trochu vidět, ale zase není pořádně vidět co to vlastně je. Můžeto to být mobil, dokladovka......prostě spousta věcí. Nicméně není na škodu předpokládat že se skutečně jedná o zbraň - zkrátka je dobré vědět co nejvíce o svém okolí

Zpět na „Propagační předměty“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz