Prebijeci lis - ktery?


Přebíjení nábojů (postupy, rady), přebíjecí lisy a vše okolo

jer

Příspěvky: 5

Registrován: stř 17.8.2011, 8:32

Re: Prebijeci lis - ktery?

Příspěvek od jer » ned 30.8.2015, 12:57

V obojím. :-)

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Prebijeci lis - ktery?

Příspěvek od tom » ned 30.8.2015, 21:55

Ale i na LEE se dá udělat funkční pistolovej náboj, ale rozdíl je v komfortu a rychlosti. A taky v tom že u LEE pořád něco nefunguje nebo nepracuje jak má a musí se pořád dolaďovat. Jelikož jsem projel celou jejich řadu od toho nejjednodužšího co se kompletuje kladivem po Load Master, což je ten největší krám co vyrobily, tak mohu fundovaně prohlásit, že Dillon 650 a vejš je opravdu o něčem jiném. Bohužel taky o jiných penězích, ale to co se vyndá z krabice je již seřízené na konkrétní ráži a ihned funguje jak má.
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Prebijeci lis - ktery?

Příspěvek od spikelet » pon 31.8.2015, 22:53

Ja Lee Pro 1000 sestavil, dokoupil podavac strel a trubicovy zasobnik na 100 strel, seridil a v klidnem tempu delam 100 naboju za 13 minut. Není to zadna slava, ale cas me netrapi. Zatím mi všechno funguje a to se i divim, protože jsem kupoval hodne jety lis z USA za hubicku. Vybava byla pro 3 raze. .223 REM, .40S&W, .45 ACP + spousta doplnku, 2 x carusel, 2 x trubicovy zasobnik nabojnic, micrometricky suplik na davkovani prachu, 2 x komplet zapalkovani, 3 x hlava na matrice a ruzne blbinky na ovladani indexu, atd. Cele i s dopravou to vyslo na 5500 kc. Za tu cenu se to nedalo nerisknout. Něco jsem rozprodal a nechal si hlavne prebijeni .45 ACP. Pokud bych chtěl prebijet ještě jednu razi, tak mi staci jen dokoupit matrice, protože spousta věci byla navíc a zustala mi. Mel jsem stesti.
Dillon je urcite lepsi, ale taky podstatne drazsi. Ten kdo strili zavodne XX tisíc naboju mesicne, tak Dillon je nutnost. Kdo si chce prebit 500 naboju za mesic, tak si vystaci i s Lee.

Příspěvky: 82

Registrován: stř 27.5.2015, 19:28

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Jablonec

Re: Prebijeci lis - ktery?

Příspěvek od diletant » ned 01.11.2015, 23:07

Omlouvam se ze pisu sem ale nechxi zakladat nove tema . netusite kde se daji sehnat celoplastove strely do mauser naboju tedy 8x57 . jde me o strely nabojnice mam a potrebuju strely na doplneni pasu k mg.
Co díra to problém.

Zpět na „Přebíjení“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz