Pri bitke na nočnej zábave zahynul Róm


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Pri bitke na nočnej zábave zahynul Róm

Příspěvek od pbezo » sob 16.9.2006, 20:21

Média úplne nesprávne informujú o tom čo sa stalo. Z cigánov (30 na 2) sú zrazu obete... Podľa mňa jasná nutná obrana.



http://spravy.pravda.sk/pri-bitke-na-no ... ronika_p25

16. septembra 2006 11:18 Počas nočnej bitky na nepovolenej rómskej zábave v Zlatých Klasoch v okrese Dunajská Streda zahynul po streľbe 25-ročný Róm Ladislav R.
Polícia zadržala troch podozrivých, ktorí nie sú rómskej národnosti, a začala trestné stíhanie. ČTK o tom informovala hovorkyňa trnavskej polície Martina Kredatusová.

"Polícia zadržala dvoch podozrivých ihneď na mieste a tretieho zakrátko vypátrala," povedala Kredatusová.

Udalosti v miestnom kultúrnom stredisku predchádzal incident medzi biletárom a 20-ročným Vladislavom M. mladším. Mladý Róm pri ňom utrpel zranenia a bol prevezený do nemocnice, kde ho ošetrili. "Zo zranení by sa mal vyliečiť do siedmych dní," poznamenala policajná hovorkyňa.

Po tom, ako na miesto prišla policajná hliadka, musela byť zábava ukončená. Krátko na to však prišlo pred budovu kultúrneho strediska asi 30 ďalších Rómov, ktorí začali napádať biletárov a následne sa vo vnútri strhla bitka. Okrem jednej obete bol strelami do stehna zranený aj 46-ročný otec Vladislava M.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » ned 17.9.2006, 8:26

len ,aby to neprekvalifikovali na rasovo motivovaný čin,u nás v poslednej dobe, sa to stálo módou-viz. http://www.bleskovky.sk/cl/10/125152/Na ... ma-pravdu-
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 16.2.2006, 23:23

Zbraň: 3dlhe,4kratke

Bydliště: Bratislava - Senica

Příspěvek od skemro » ned 17.9.2006, 14:41

Chdak biletar,hned z neho robia rasistu.Keby trafil 2 bielich vytrznikou,hned by to bola nutna obrana,ale kedze ide o Ciganou (v slovniku som slovo rom nenasiel,ale cigan-ciganit ano), a slovensko je teraz pod drobnohladom,tak sa musia riesit biletari. :evil: :evil: :evil: Skoda slou.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz