Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišti se


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 3

Registrován: stř 04.1.2017, 18:10

Zbraň: Alfa Iron Combat 9mm

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Pavel.K » úte 30.5.2017, 15:52

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od S474N » úte 30.5.2017, 18:37

Cywe davat odkaz na Aeronet, to uz muzeme rovnou linkovat i Ctyrlistek *40* *49* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od reddog » úte 30.5.2017, 21:25

michalkolen píše:Jestli je pravda,ze se hadal rodinny klan,tak urcite ti "lidi" do kterych najizdel byli taky cikani...
Ja jen ze ja osobne bych cikana krery najizdi do cikanu nechal konat,zavolal policii a cekal a cekal a cekal...
Jestli by jich tam par prejel,zabil...melo by to za nasledek mnohem lepsi vysledek a jeden z nas by se vyvaroval moznemu vezeni....
Hele, tohle by sis mohl nechat pro sebe.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » stř 31.5.2017, 7:09

S474N píše:Cywe davat odkaz na Aeronet, to uz muzeme rovnou linkovat i Ctyrlistek *40* *49* :lol:
Jóó, voni ti na ČT řekli, že je to dezinformační web! Tak to muší bejt prauda!

A co když je to jak v tý písničce (Kainarovo text) od Katapultu: Všicni mi lhali...? Nepříjemné pomyšlení, že?
Pro rýpaly: Opravdu nevím který web je dezinformační a který informační. Nezvrhávejme debatu ve víru/nevíru v AE. Je to jen a pouze další zdroj či "zdroj".
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » stř 31.5.2017, 7:10

Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Sedmej » stř 31.5.2017, 8:21

Jarda K: A vždyť má pravdu. Je komické, jak nejvíc obviňují ČT z propagandy právě čtenáři podobných webů jako je Aeronet. To co tam vyplodili za článek na tohle téma je snad vtipnější než ten z Rexlexu nebo kde to bylo. To přece nelze označit za zdroj ani "zdroj" informací pro nějakou rozumnou debatu. :-D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od S474N » stř 31.5.2017, 9:01

Jarda K: netusim, co rikali na nejakym CT, nicmene nejakej ten patek se na internetu pohybuji a nazory si delam sam vlastni *4* Navic tenhle web je vyslovene proflaknutej.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od josuk » stř 31.5.2017, 9:50

noc, rány, řev lidí, motoru, cizí dodávka s nápisy v holandštině (!) (co tam normálně neparkuje).. jede směrem ke mně... 3-2-1 je to terorista nebo ne? (dovnitř do aut moc vidět většinou není).. :idea: :idea:

výsledek je mediálně momentálně asi jasný: mrtvola + pistole + střelec = vražda

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » stř 31.5.2017, 10:49

S474N ... Navic tenhle web je vyslovene proflaknutej.

O tom žádná. Ale jak se říká, i slepé kuře občas najde zrnko. Proč se na tu událost nepodívat z druhé (nemasové) strany? Před třema rokama nemyslitelné, aby se něco takového, v takové situaci, objevilo. I takový zdroj modeluje mínění vůči legálním držitelům. (Jóó, jistě jen negativně = o psu a holi, že?)
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 3

Registrován: stř 04.1.2017, 18:10

Zbraň: Alfa Iron Combat 9mm

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Pavel.K » stř 31.5.2017, 11:07

Nejsem propagátor Aeronetu! Jen jsem se naučil dělat si na věci vlastní názor, jedna strana to líčí bílé, druhá černé, ale zpravidla je pravda šedá někde uprostřed.

Ovšem jak už tu bylo napsáno v dané chvíli je jediná relevantní zpráva od PČR, na další si budeme muset počkat.

O co mám ale opravdu obavy je soudní proces, pokud to dostane na starosti nějaký pacifista v taláru, popřípadě ještě obhajující práva menšin, bude vymalováno a to bez ohledu na to jak se věci skutečně seběhli a kdo z jakým úmyslem konal. O podivných rozsudcích toho už bylo taky napsáno...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od S474N » stř 31.5.2017, 11:11

Ja teda nevim, ale zatim realne nic nevime. Proc hned delat zavery? Vzdyt kdovi co se tam stalo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » stř 31.5.2017, 12:37

No to máš svatou pravdu! A co tam dělo se, s největší pravděpodobností, nedozvíme ani ze soudního rozhodnutí. Tak už to tu chodí. A to je pak ta živná půda pro různé xy-nety.

Soudím, že nejsme ve při.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od S474N » stř 31.5.2017, 14:44

A doufam, ze ani vepri *40*

Lidovky uz maji taky dalsi clanek:
:arrow: http://www.lidovky.cz/vrazda-to-nebude- ... _domov_rsa
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » stř 31.5.2017, 15:31

Novináře obvinit z šíření poplašné zprávy: ...uzákonit právo zastřelit teroristu... Mrdky mediální! :roll:
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od dali » stř 31.5.2017, 18:05

Ano, bohužel teď může kdekdo argumentovat: "podívejte, Chovanec jenom naznačil a už nám tady lidi berou zákon do vlastních rukou." Zrovna dnes měl ústavněprávní výbor PSP projednávat novelizaci ústavního zákona o bezpečnosti, tak jsem zvědavý, jestli to tam někdo vytáhnul.

Na druhou stranu to v Chomutově byla zajímavá demonstrace, že jeden ozbrojený občan zřejmě dokáže zastavit teroristu v automobilu...

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Jarda K » pát 02.6.2017, 7:26

A další dvě reakce. Ten druhý odkaz je pozoruhodným obratem, vzhledem k serveru...

http://www.zvedavec.org/prispevky/2017/ ... indrak.htm

http://zpravy.idnes.cz/strelec-chomutov ... domaci_fka

ale stejně mám neblahý pocit, že nastane další psaní do lochu. :(
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od střelec z Havířova » pát 02.6.2017, 8:59

To Jarda K: Velice dobře si pamatuji, jak byli policisté aktivní dokud byla perspektiva, že budu zavřen (a v té době jsem již zavřen byl) a také si velice dobře pamatuji, že jakmile se ukázalo, že zavřen nebudu, najednou se vše přestalo vyšetřovat a intenzivně se bránilo dalšímu vyšetřování. Čili onen "policejní syndrom" není jen novinářský výmysl, nýbrž skutečnost, tvrdá realita.

A ještě dále: "...ale stejně mám neblahý pocit, že nastane další psaní do lochu..."
Jelikož dotyčný je asi stále ve vazbě, obávám se, že policie a SZ to na něj nějak stejně "ušije", aby se vyhnuli řešení situace, kdyby byla uznána KN a dotyčný si něco odseděl, za této situace pak neprávem. A z vlastní zkušenosti vím, že to pro do té doby bezúhonného člověka není nic moc z hlediska psychiky, a to už neberu v potaz takovou maličkost, že dotyčný, jelikož není rom, se zřejmě živí prací, do které nyní nechodí. Tudíž je to o zameškaných směnách, ztrátě výdělku a možná i zaměstnání, v případě, že by byl podnikatel, pak o ztrátě zakázek a pošpinění jména. O psychickém zatížení jeho rodiny se ani nezmiňuji. Už jenom to stačí, aby byl uznán vinným.

Příspěvky: 3

Registrován: stř 04.1.2017, 18:10

Zbraň: Alfa Iron Combat 9mm

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od Pavel.K » pát 02.6.2017, 11:00

Zajímavé články, hlavně ten na: zvedavec.org.
Takže co z toho plyne? Slušný občan se více bojí české justice než teroristů a loupežníků.

Zajímavý precedent, ve chvíli kdy dojde k dalšímu teroristickému útoku ať už ze strany radikálů a přívrženců ISIL, nebo nějakého jiného MAGORA a měl jsem to "štěstí" u toho být, tak na kvér ani nesáhnu a budu dělat, že se mě to netýká. Přece se nenechám kvůli zastavení takového blázna zavřít.

Jasně je to jen hypotetická úvaha a pravděpodobnost, že se mi to přihodí je asi taková jako úder blesku z čistého nebe, ale nenutí nás jednání policie a soudů abychom uvažovali přesně takhle?!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od S474N » sob 03.6.2017, 8:25

SzH: nejak si nedovedu predstavit, jak by to vubec mohlo byt uznano jako KN. Muzes to vysvetlit?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Při střelbě v Chomutově zemřel muž, Romové se na sídlišt

Příspěvek od kkk » sob 03.6.2017, 12:34

Pavel.K: Nase justice te nuti premyslet tak, ze kdyz by se neco takoveho stalo, tak "normalni" clovek bude volat policajty a nebude zasahovat pokud nepujde primo jemu o zivot ... ostatni at si umiraji ... ja vim ze je to hnusne, ale je to vysledek nasich soudu. Jen vyjimecne to policajti rovnou vezmou na NO nebo KN. A myslim si, ze vetsina z nas drzitelu si proste s timhle nelajzne chranit zivot jiny nez svuj nebo sve rodiny.
Nezlobte se na me, ale fakt si nepujdu sednout na 15 let za vrazdu abych cizimu cloveku zachranil zivot a diky nasi justici si znicil svuj. Ano, zavolam policajty, poskytnu prvni pomoc atd. ale nebudu riskovat vezeni jenom proto ze se nejaky slavnou soud blbe vyspal, nebo nema rad zbrane. Bohuzel se soudy mam osobne spatne zkusenosti.
Uz jen tenhle pripad, at se tam stalo co se stalo. Vsimnete si jak je ze strelce automaticky od zacatku delan vrah. Ikdyby ho nakonec osvobodili pro NO tak pochybuju ze bude moci zit v soucasnem miste. Takze ikdyby to nakonec skutecne byla NO a byla pravda ze jen zastavoval utok, po tom co se ted deje se tezko muze vratit do sveho bydliste. O tom ze je ve vazbe a tudiz nema zapalcene duchodove, pravdepodobne problemy v praci a dalsi nervy radsi ani nemluve.
A po zkusenostech s podobnymi spoluobcany jako tam bych se vic priklanel k variante situace co rika strelec nez to co rikaji "svedci".
O tom, ze dneska ma clovek treba hypoteku na krku a nejaka ta pujcka na auto apod. a kdyz se pak diky takove veci dostane i na mesic do vazby tak je v haji nejen psychicky, ale i financne. Tim padem zniceny zivot na hodne let dopredu protoze pravdepodobne prijde i o zamestnani. A to neni ani odsouzen.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz