Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 30.11.2021, 21:50Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Honzo, to si jako budete na foru varit nejaky informace pro tech 171 clenu, a zbytek at si nasere (nebo at "zavola ministrovi vnitra", jak spravne poznamenal Steiner jinde)? To prece nemuzete myslet vazne ...

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 7:44
Profil ICQ
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13292
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
cmk: takoveto veci by se meli probirat pres CELOU streleckou verejnosti, at uz jsou ti lide v LEX nebo ne, protoze se jich to tyka. Tak jak to udelal Selag tim, ze "neco zaslechl", vyhledal tu informaci a predal ji tu. Jsem 100% presvedcen, ze by se k tomu vyjadrilo i vic lidi (a mozna i vic fundovanych, nez ty na foru LEX), ale kdo chce kam, pomozme mu tam.

Selag: samozrejme to chapes velmi dobre!

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 05.10.2011, 7:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Takze nedekujeme LEXu za informace, a pro nas luzu prikladam odkaz

http://eklep.vlada.cz/eklep/page.jsf?pid=RACK8JQJ2C1J

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 7:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6790
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Chapej to tak, ze jsou informace, ktere:
a) je dobre sirit co nejvic verejne
b) se mohou sirit verejne
c) je lepsi do urcite doby z taktickych duvodu drzet mezi sebou a nakonec pustit
d) je lepsi drzet jen mezi sebou a nepoustet
e) je lepsi ani nikam nepsat

A forum LEX je zarukou predavani urcitych informaci jen mezi cleny.


Nicmene vecne - nejde o zprisneni, ale o popis toho, co se bezne dela, ale neni to nikde dano. A o sjednoceni postupu. Naopak - podle me je to furt zbytecne obecny. Melo by to byt mnohem striktnejsi (vuci komisarum), protoze co jsem mel moznost zahlednout, tak vim minimalne o 2 komisarich, kterym nejen, ze bych sebral moznost delat komisare, ale sebral bych jim i zbrojak.

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.


stř 05.10.2011, 8:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13292
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Kdyby to nahodou nekam "zmizelo":

Citace:
N Á V R H

NAŘÍZENÍ VLÁDY

ze dne ………………. 2011

o zkušebním řádu zkoušky odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu skupiny A až E

Vláda nařizuje k provedení zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu a o změně zákona č. 156/2000 Sb., o ověřování střelných zbraní, střeliva a pyrotechnických předmětů a o změně zákona č. 288/1995 Sb., o střelných zbraních a střelivu (zákon o střelných zbraních), ve znění zákona č. 13/1998 Sb., a zákona č. 368/1992 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů, a zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů, (zákon o zbraních), ve znění zákona č. 320/2002 Sb., zákona č. 227/2003 Sb., zákona č. 228/2003 Sb., zákona č. 537/2004 Sb., zákona č. 359/2005 Sb., zákona č. 444/2005 Sb., zákona č. 310/2006 Sb., zákona č. 170/2007 Sb., zákona č. 124/2008 Sb., zákona č. 189/2008 Sb., zákona č. 274/2008 Sb., zákona č. 484/2008 Sb., zákona č. 41/2009 Sb., zákona č. 227/2009 Sb., zákona č. 281/2009 Sb. a zákona č. 148/2010 Sb.:

§ 1
Zjištění totožnosti a stavu žadatele
(1) Před zahájením zkoušky odborné způsobilosti (dále jen „zkouška“) ověří zkušební komisař spolehlivým způsobem totožnost žadatele o vydání zbrojního průkazu skupiny A až E (dále jen „žadatel“), zejména kontrolou evidované přihlášky ke zkoušce ) a předložením občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti. Neprokáže-li žadatel svou totožnost spolehlivým způsobem, a to ani za případné součinnosti dohlížejícího příslušníka policie, je-li přítomen, nebude k vykonání zkoušky připuštěn.
(2) Zkušební komisař dotazem ověří, zda žadateli nebrání v řádném vykonání zkoušky jeho zdravotní stav nebo jiné okolnosti způsobilé nepříznivě ovlivnit jeho schopnost vykonat zkoušku, zejména předchozí požití alkoholických nápojů, jiných návykových látek nebo léků. Zjistí-li zkušební komisař okolnosti podle věty první, navrhne žadateli vykonání zkoušky v náhradním termínu, popřípadě žadatele z účasti na zkoušce vyloučí. Náhradní termín a místo konání zkoušky sdělí žadateli příslušný útvar policie; oznámení musí být žadateli doručeno nejpozději 10 dnů přede dnem konání zkoušky.

Teoretická část zkoušky
§ 2
(1) Před zahájením teoretické části zkoušky seznámí zkušební komisař žadatele s jejím průběhem.
(2) Zkušební komisař poučí žadatele o zákazu používat v průběhu zkoušky nedovolené pomůcky, například mobilní telefon nebo jiný elektronický přístroj, opouštět místo konání zkoušky nebo rušit její řádný průběh; žadatel, který uvedená pravidla poruší, je z dalšího průběhu zkoušky vyloučen a hodnocen stupněm „neprospěl“.
(3) Zkušební komisař předá žadateli tiskopis vyhodnocení zkoušky odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu ) (dále jen „tiskopis“), ve kterém žadatel vyplní požadované údaje a skupinu zbrojního průkazu, o kterou žádá a kterou uvedl v přihlášce ke zkoušce; uvedenou skupinu zbrojního průkazu nelze dodatečně měnit. K zápisu údajů v tiskopise se použijí psací prostředky umožňující nesmazatelný záznam.
(4) Zkušební komisař poučí žadatele o způsobu vyznačení správné odpovědi v tiskopise. Správnou odpověď vyznačí žadatel křížkem. V případě omylu nebo opravy vyznačí žadatel novou správnou odpověď křížkem, který zakroužkuje. Způsob vyznačení případných dalších oprav dohodne žadatel se zkušebním komisařem takovým způsobem, aby nezakládal pochybnost, která odpověď je správná.
(5) Zkušební komisař vyzve žadatele k namátkovému výběru jednoho testového souboru ze skupiny testových souborů odpovídajících skupině zbrojního průkazu uvedené v přihlášce ke zkoušce. Není-li odpovídající varianta testového souboru k dispozici, vybere si žadatel testový soubor ze skupiny testových souborů nejblíže odpovídajících skupině zbrojního průkazu uvedené v přihlášce ke zkoušce, přičemž se nepoužije testový soubor obsahující navíc skupinu zbrojního průkazu, kterou žadatel v přihlášce ke zkoušce neuvádí. Číslo testového souboru žadatel zapíše do příslušné kolonky na tiskopise.
(6) Žadatel odpovídá na testové otázky samostatně. Odpovědi žadatel zapisuje do vyhodnocovací tabulky v tiskopise, nikoli do zadání testového souboru; pro zápis použije psací prostředky umožňující nesmazatelný záznam.
(7) Zkušební komisař sleduje průběh teoretické části zkoušky. Nedodržuje-li žadatel některou ze svých povinností nebo porušuje-li pravidla stanovená zkušebním komisařem podle odstavce 2, je z dalšího průběhu zkoušky vyloučen a hodnocen stupněm „neprospěl“.

§ 3
(1) Žadatel po vyznačení odpovědí tiskopis spolu s testovým souborem odevzdá zkušebnímu komisaři. Po odevzdání tiskopisů všemi žadateli, nejpozději však po uplynutí 40 minut od okamžiku, kdy zkušební komisař vydal pokyn k zahájení vyplňování odpovědí, zkušební komisař teoretickou část zkoušky ukončí. Poté, co žadatel odevzdal tiskopis, a to i před ukončením teoretické části zkoušky zkušebním komisařem, nemůže následně činit v tiskopisu žádné úpravy či opravy.
(2) Zkušební komisař vyhodnocuje odpovědi průběžně nebo po jejich odevzdání všemi přítomnými žadateli. Zkušební komisař určí, kdy se žadatel dostaví k seznámení se s výsledkem teoretické části zkoušky.
(3) Bezprostředně po vyhodnocení odpovědí zkušební komisař označí na tiskopise psacími prostředky umožňujícími nesmazatelný záznam barevně odlišnými od psacích prostředků žadatele chybné odpovědi žadatele, vyznačí správné řešení, uvede dosažený počet bodů a následně vyznačí způsobem neumožňujícím následnou změnu hodnocení teoretické části zkoušky tak, že nehodící se údaj škrtne.
(4) Výsledek teoretické části zkoušky vyhlašuje zkušební komisař pro všechny žadatele současně a veřejně. Zkušební komisař seznámí žadatele s dalším průběhem zkoušky.
(5) Zkušební komisař po vyhlášení výsledku teoretické části zkoušky umožní na žádost žadateli nahlédnout do tiskopisu a odpovídajícího testového souboru za účelem porovnání chybných odpovědí žadatele a správného řešení.
(6) Zkoušku žadatele, který u teoretické části zkoušky neprospěl, zkušební komisař ukončí. Zkušební komisař v tiskopise uvede své jméno, popřípadě jména, příjmení, číslo průkazu zkušebního komisaře, místo a datum konání zkoušky a opatří jej podpisem a otiskem razítka. Neúspěšný žadatel seznámení se s výsledkem zkoušky potvrdí svým podpisem na tiskopise a může opustit místo konání zkoušky. Odmítne-li neúspěšný žadatel potvrdit svým podpisem seznámení s výsledkem zkoušky, vyznačí zkušební komisař tuto skutečnost spolu s důvodem odepření podpisu do tiskopisu.

Praktická část zkoušky
§ 4
(1) Praktickou část zkoušky vykoná žadatel zpravidla ve stejný den jako teoretickou část zkoušky na určené střelnici. Ve výjimečných případech může být praktická část zkoušky vykonána v jiný den, o čemž na místě rozhodne zkušební komisař. Důvod pro odklad vykonání praktické části zkoušky zaznamená zkušební komisař na tiskopise, záznam doplní uvedením svého jména, popřípadě jmen, příjmení, čísla průkazu zkušebního komisaře, data a místa vykonání teoretické části zkoušky, podpisem a otiskem razítka. Náhradní termín a místo konání zkoušky sdělí žadateli příslušný útvar policie.
(2) Před zahájením praktické části zkoušky ověří zkušební komisař, zda byl žadatel hodnocen stupněm „prospěl“ v teoretické části zkoušky, a ověří, je-li to potřebné, spolehlivým způsobem totožnost žadatele, zejména kontrolou evidované přihlášky ke zkoušce a předložením občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti. Neprokáže-li žadatel svou totožnost spolehlivým způsobem, a to ani za případné součinnosti dohlížejícího příslušníka policie, je-li přítomen, nebude k vykonání praktické části zkoušky připuštěn.
(3) Zkušební komisař dotazem ověří, zda žadateli nebrání v řádném vykonání praktické části zkoušky jeho zdravotní stav nebo jiné okolnosti způsobilé nepříznivě ovlivnit jeho schopnost vykonat zkoušku a bezpečnost jejího provedení, zejména předchozí požití alkoholických nápojů, jiných návykových látek nebo léků. Zjistí-li zkušební komisař okolnosti podle věty první, nebude žadatel k vykonání praktické části zkoušky připuštěn. Náhradní termín a místo konání zkoušky sdělí žadateli příslušný útvar policie. Oznámení o konání zkoušky musí být žadateli doručeno nejpozději 10 dnů přede dnem konání zkoušky.
(4) Před vykonáním praktické části zkoušky seznámí zkušební komisař žadatele s průběhem zkoušky a v potřebném rozsahu s provozním řádem střelnice, zejména s bezpečnou manipulací se zbraní a chováním na střelnici. Zkušební komisař dále žadatele seznámí s povely, které bude používat při praktické části zkoušky, zaměří se zejména na povely, které bude používat při střelbě na pevný cíl.
(5) Zkušební komisař určí žadateli bezpečný prostor a svěří mu zbraň, odpovídající skupině zbrojního průkazu uvedené v přihlášce ke zkoušce, aby předvedl bezpečnou manipulaci se zbraní a další činnosti stanovené jiným právním předpisem3). Žadatel je povinen samostatně prakticky předvést všechny vyjmenované činnosti v rozsahu stanoveném jiným právním předpisem ) a odpovídajícím konstrukčním vlastnostem zbraně; pouhý popis činnosti nelze považovat za dostatečný. Žadatel, který řádně nepředvede, byť i částečně, že ovládá bezpečnou manipulaci se zbraní v rozsahu stanoveném jiným právním předpisem3), je hodnocen stupněm „neprospěl“. Ohrozí-li žadatel při manipulaci se zbraní zaviněně bezpečnost osob, zkušební komisař praktickou část zkoušky okamžitě ukončí a žadatel je hodnocen stupněm „neprospěl“.

§ 5
(1) Zkušební komisař seznámí žadatele, kteří řádně předvedli, že ovládají bezpečnou manipulaci se zbraní v rozsahu stanoveném jiným právním předpisem3) a pokračují v praktické části zkoušky ), s organizací střelby včetně způsobu oznámení závady na zbrani.
(2) Zkušební komisař svěří žadateli k provedení střelby podle podmínek střelnice zbraň, odpovídající skupině zbrojního průkazu uvedené v přihlášce ke zkoušce.
(3) Střelbu provádí žadatel v souladu se zásadami stanovenými provozním řádem střelnice a za přítomnosti a podle pokynů zkušebního komisaře.
(4) Správnost nastřelení zbraně si žadatel ověří třemi výstřely, které se do výsledku praktické části zkoušky nezapočítávají.
(5) V případě vzniku technické závady na zbrani nebo střelivu žadatel střelbu přeruší a zajistí v součinnosti se zkušebním komisařem její odstranění. Po odstranění závady zkušební komisař nařídí znovuprovedení střelby. Doba potřebná pro odstranění závady se do časového limitu nezapočítává. Nepodaří-li se technickou závadu odstranit, zajistí zkušební komisař jinou zbraň; správnost nastřelení zbraně si žadatel ověří třemi výstřely, které se do výsledku praktické části zkoušky nezapočítávají.
(6) V případě přerušení střelby z důvodu překážky na straně žadatele odstraní žadatel pod dohledem zkušebního komisaře vzniklou překážku a dokončí střelbu, pokud to okolnosti dovolí. Doba potřebná pro odstranění překážky se do časového limitu nezapočítává.
(7) Ohrozí-li žadatel při provádění střelby zaviněně bezpečnost osob na střelnici, zkušební komisař praktickou část zkoušky okamžitě ukončí a žadatel je hodnocen stupněm „neprospěl“.
(8) Bezprostředně po ukončení praktické části zkoušky zkušební komisař vyznačí do tiskopisu způsobem neumožňujícím následnou změnu, zda byla provedena bezpečná manipulace se zbraní a střelivem, zda při ní žadatel uspěl a počet zásahů z jednotlivých druhů použitých zbraní. Hodnocení střelby a zásahů se provede podle jiného právního předpisu ). Následně zkušební komisař vyznačí v tiskopisu celkové hodnocení zkoušky tak, že nehodící se údaj škrtne.
(9) Zkušební komisař určí, kdy se žadatel dostaví k seznámení s celkovým vyhodnocením zkoušky.
(10) Zkušební komisař v tiskopise uvede své jméno, popřípadě jména, příjmení, číslo průkazu zkušebního komisaře, místo a datum konání zkoušky a opatří jej podpisem a otiskem razítka.

§ 6
Celkové vyhodnocení zkoušky
(1) Celkové vyhodnocení zkoušky vyhlašuje zkušební komisař veřejně.
(2) Žadatel na tiskopise svým podpisem potvrdí, že se seznámil s celkovým vyhodnocením zkoušky; pokud to žadatel odmítne, zkušební komisař tuto skutečnost vyznačí spolu s důvodem odepření podpisu do tiskopisu.
(3) Žadateli, který byl v teoretické i praktické části zkoušky hodnocen stupněm „prospěl“, předá zkušební komisař řádně vyplněný doklad o osvědčení odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu ).
(4) Zkušební komisař odevzdá tiskopisy všech žadatelů do 5 pracovních dnů ode dne konání zkoušky příslušnému útvaru policie.

§ 7
Účinnost
Toto nařízení nabývá účinnosti dnem 1. ledna 2012.

předseda vlády
ministr vnitra


Jinak co je zajimave, tak nikde jsem nenasel ani zminku o LEX, ani v konzultacich a ani v pripominkach *71*

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 05.10.2011, 8:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Predstava, ze nejaky forum je zarukou zabezpeceni, je naivni, to prece musis vedet sam :)

Proste v tomhle LEX jako organizace selhal, nastesti jde o prkotinu, takze dopad na streleckou verejnost je minimalni.

EDIT: I kdyby slo o opravu preklepu v 119/2002, odstavec 2398, pismeno y), tak by o tom meli vsichni vedet - aspon ze se to chysta, s tim a tim zamerem (to je znamo dopredu, a jak vidite, je to verejne).

Jinak absence jakekoliv poznamky o LEXu v tech dokumentech me taky zaujala *40*

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 8:03
Profil ICQ

Registrován: 05/2008
Příspěvky: 584
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
S474N píše:
Tak to je super, presne tyhle veci se maji "susnit" nekde potaji *71* *24*
Pokud vim, tak jsi clenem na tom foru a navstevujes ho pravidelne stejne jako dalsi z Mujglocku a tu informaci jste tam meli uz od 19.7., takze zas tak moc potaji to nebylo. Material je na webu vlady od 5.9.


stř 05.10.2011, 8:05
Profil
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13292
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Steiner: zajimave, jak presne vis neco, co ani ja sam nevim *3* *71*

Admix: nebo jsme to nepochopili, treba je LEX neco jako "zido-zednarska loze", ktera taha za provazky z pozadi a nikdo nevi ani jak *40*.

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 05.10.2011, 8:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
No "jak" nevime urcite :mrgreen:

Kazdopadne to tedy chapu tak, ze jako neclen LEXu jsem odpadem, ktery si informace nezaslouzi, a tak si je musi zajistit sam. Podle toho se holt zaridim, aspon az mi ty kvery budou chtit sebrat, tak budu moct hazet vinu jen na sebe, a ne na LEX *40*

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 8:07
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6790
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
admix píše:
Kazdopadne to tedy chapu tak, ze jako neclen LEXu jsem odpadem, ktery si informace nezaslouzi


Cece, zrovna u Tebe bych prepokladal soudnost ve smyslu:
a) jak clen mam urcita prava a povinnosti
b) jako neclen se vezu, tak bych mel drzet hubu a krok a pokud do toho chci kecat, stanu se clenem
A nikoliv demagogii o odpadu...

Jinak ano, pokud jde o vyhlasku o zkousce, lze polemizovat, patri-li to do skupiny informaci typu B nebo C. Tuto polemiku chapu.
Ale nechapu, ze clen s pravem pristupu na Lexi forum nadava, ze se tam neco probira a jemu to nikdo nerekne. Sorry chlapi, za rucicku nas vodili ve skolce.

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.


stř 05.10.2011, 8:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Ja nejsem clen lexu, tudiz ani pristup na forum nemam, a dneska jsem se presvedcil, ze LEX se ubira presne opacnym smerem, nez jsem si naivne predstavoval jeste pred rokem, takze clenem ani nebudu.

Jak jsem psal certovi - proste do toho pujdu sam za sebe, pokud budu moct neco udelat pro zlepseni zbranovy situace u nas, tak to udelam, a nikomu to nebudu rikat, abych se vyhnul takovejm remcalum jako jsem ja *40*

BTW, jak psal Steiner - ja nerikam, ze by LEX mel informovat o vsem, co prijde z MVCR, ale proste na webu vlady je to mesic (!), tak proc kurva nekdo na gunlex.cz nedal informaci "chysta se to a to, a verejne dostupne informace najdete tam a tam"?
Je fakt super, ze si uvarite neco na foru, a ja se bojim, abyste si tam jednou neuvarili "tak nam kluci zakazou .50BMG, deleali jsme co jsme mohli, ale to u nas stejne skoro nikdo nestrili, tak jsme to ani nezverejnovali" nebo neco v tom stylu :lol:

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 8:28
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6790
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
To je zajimavy, jak clovek vklada do ust jinym neco, co nema nicim ani podlozeno, ani overeno, ...

Nebo-li - 1 z asi 10ti podobnych veci se probrala v neverejnem foru a hned je z toho zakaz .50BMG? :-)

Bacha na tu demagogii :-)

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.


stř 05.10.2011, 12:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
cmk: jen jsem vyslovil obavu, aby se tenhle zpusob 'jednani' nestal standardem :)

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 12:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2006
Příspěvky: 332
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Honzo, tak teď jsi naivní Ty. Můžu klidně přiložit velice duchaplnou korespondenci se zástupcem vedení Lexu, jak se dá jednat s členem a zcela ignorovat oprávněné žádosti o informace. Zjednodušeně něco ve stylu zaplať příspěvky a drž hubu.

cmk píše:
admix píše:
Kazdopadne to tedy chapu tak, ze jako neclen LEXu jsem odpadem, ktery si informace nezaslouzi


Cece, zrovna u Tebe bych prepokladal soudnost ve smyslu:
a) jak clen mam urcita prava a povinnosti
b) jako neclen se vezu, tak bych mel drzet hubu a krok a pokud do toho chci kecat, stanu se clenem
A nikoliv demagogii o odpadu...

Jinak ano, pokud jde o vyhlasku o zkousce, lze polemizovat, patri-li to do skupiny informaci typu B nebo C. Tuto polemiku chapu.
Ale nechapu, ze clen s pravem pristupu na Lexi forum nadava, ze se tam neco probira a jemu to nikdo nerekne. Sorry chlapi, za rucicku nas vodili ve skolce.


stř 05.10.2011, 13:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12/2007
Příspěvky: 1573
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
No, aspon s tebou nekdo komunikoval ... *40*

_________________
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1


stř 05.10.2011, 13:41
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2005
Příspěvky: 6790
Bydliště: EU :-(
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Pavle, ale to je trochu rozdil - resp. to se bavime o dvou vecech, ktere jsou bohuzel ruzne.

_________________
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.


stř 05.10.2011, 13:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VIP člen
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2005
Příspěvky: 13292
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Přihláška ke zkoušce odborné způsobilosti
Nařízení vlády o zkušebním řádu zkoušky odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu skupiny A až E 315/2011 Sb. Účinnost od 1.1.2012:
:arrow: http://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu/V ... z&id=23159

_________________
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek


stř 26.10.2011, 17:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  Powered by phpBB © phpBB Group, designed by STSoftware, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: XBMC KODI