Prihlasovani


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Prihlasovani

Příspěvek od Scout » stř 26.7.2006, 23:50

Zdravim,
docela by se hodilo, aby kdyz prilezu na forum.mujglock.cz a nejsem prihlasen (tj. nahore existuje to policko pro username), tak aby se do toho policka rovnou hodil kurzor a ja tam nemusel klikat mysi. Proste dolu na stranku dat <script language="javascript">if ((document.formname) && (document.formname.fieldname)) document.formname.fieldname.focus();</script>
Takovedle malickosti celkem pomahaj.
Pak je taky skoda, ze neni videt, jake prispevky presne uz jsem cetl, a jake ne, ale pokud je to proto ze by to databaze nestihala, tak to beru. Ale dost to zdrzuje, porad zjistovat co uz jsem cetl a co ne...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 8:26

Scout: cely system bezi na phpBB a vrtat se do hotove veci neni prilis koser. Zvlast kdyz clovek nevi, co to kde udela.

Prectene/neprectene prispevky videt je. Temata jsou odliseny barvou pistole (tmava/svetla) a konkretni prispevky v tematu jsou odliseny takovym malinkatym sviticim listem vedle slov "Zaslal tehdy a tehdy". Pokud se jedna o precteny text, je tento listecek sedy (zhasnuty). Toto samozrejme funguje do doby, nez si otevres toto tema. Jakmile ho zavres, system bere, jako ze sis danou vec precetl a vypne toto oznaceni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » čtv 27.7.2006, 10:12

Aha, tak diky, ja jsem detailne zkoumal nove a stare prispevky ale toho malinkyho ruzovyho jsem si nevsiml :-)
Ad focus... aha, tak to jo, ja myslel ze nad zdrojaky mate kontrolu...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 27.7.2006, 10:23

Scout: no pod kontrolou jsou, ale co vim, tak je tady uz toho tolik predelaneho, ze se vubec divim, ze to jede *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » čtv 27.7.2006, 10:35

Posli mi kdyztak zdrojak souboru index.php, ja si to tam pridam. A neboj, programovanim webovych aplikaci se uz par let zivim...

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz