Příjemné překvapení - dodávka pružin


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příjemné překvapení - dodávka pružin

Příspěvek od yokyto » úte 24.10.2006, 21:02

Dnes jsem byl velmi mile překvapen. Objednal jsem si v USA pružiny za cca 26 USD. To bylo minulý týden. Dnes koukám obálka velikosti A4 leží u PC. v balení byly přidány ještě dvě pružiny navíc. Ale co mne překvapilo, že jsem platil pouze cenu zboží. Žádně balné, skladné a dopravné. I maličkost někdy potěší. Hlavně se těším na progresivní vratnou pružinu jak bude pracovat. Zase mám pokoj na pár let.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » úte 24.10.2006, 22:25

Tak to gratuluju, já čekám na úderníkovou pružinku z Brna už od pátku ;)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » úte 24.10.2006, 23:55

Dík a to Tvé čekání je docela dlouhé. Jakou pružinu potřebuješ. Já jsem objednával pruži na 1911tku. Příští měsíc objednávám na Gčko. Chci vyzkoušet ISMI zatím mám velice dobré zkušenosti s Wolffem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » stř 25.10.2006, 8:48

No dušovali se,že v pátek byla na poště.Tak si říkám,že nejpozději v úterý...a ono pořád nic :? Snad dneska. Potřebuju úderníkovou pružinu na svůj "metač antiperlí" (ATC mod. 5). Žádné tunění-je to strašně blbě vyřešená pistole a při rozborce na střelnici mi vyskočila a i když jsem si hrál na uklízečku a celé to tam zametl...už jsem ji nenašel. Byl jsem z ní obecně tak zklamaný, že jsem ji chtěl pověsit na 10 m a rozstřílet glockem :twisted:
Vidíš, když jsme u toho-doporučíš, který obchod v USA byl tak dobrý? Třeba jim někdo další rád zvedne tržbu ;)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » stř 25.10.2006, 10:41

Zatím jen dobrá zkušenost s brownells.com, zkus to tam. WilsonCombat a EGW posílají také rychle a spolehlivě, ale obávám se, že ani jeden nic na ATC v nabídce mít nebude :?
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 25.10.2006, 10:56

yokyto: Já už mám radost jen proto, že ty máš radost *47* *40*
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » stř 25.10.2006, 17:25

To para
a já mám ještě větší, že i Ty máš radost. Jen abychom se z toho nepoložili

To Dave jukni na Wolffa a na ISMI. Wolffík mi to poslal.

Brownells je sice spolehlivý, ale za tu dobu co od něj beru tak si hezky zvýšil poštovné a balné. Dokonce i v USA je považovaný za drahého. Ale zase má věci. Pokud mne něco napadne dám vědět
Yo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » stř 25.10.2006, 19:55

Díval jsem se-ale zatím jsem na svém zlatíčku jen měnil stojinu spouště. K dalším povinným úpravám (záchyt závěru, vypouštění zásobníku) se chystám. Výhody jiné vratné pružiny musím teprve nastudovat :)
obávám se, že ani jeden nic na ATC v nabídce mít nebude
na ATC kašlu-bude mi stačit, že vystřílí celý zásobník bez zádržky,to se jí zatím nepovedlo... :mad: ale to není na tohle téma
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » stř 25.10.2006, 20:26

To Dave pokud máš zájem sdělím Ti co jsem měnil a na kolik to přišlo. Podstatné je pro mne, že nyní jsem zhruba ne stejných hodnotách jak u 1911tky ta u G 17 a nevadí mi to měnit mezi sebou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » stř 25.10.2006, 23:56

To me urcite zajima, jsem zelenac... Jestli k upravam pripojis i k cemu to bylo dobre-mozna by to pomohlo dalsim zacatecnikum. Napr. zvetseny zachyt zaveru moc nepotrebuju, spustim i standardni bez problemu palcem silne ruky. Ale nevypustim zasobnik bez zmeny drzeni zbrane-nevim,jestli je to spravne nebo to mam nejak upravovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » čtv 26.10.2006, 17:22

To Dave
Předem upozorňuji na to, že 1) moje úpravy jsou nedestruktivní a nemění geometrii součástek Dále neničí součástky a ty jsou v případě potřeb vždy použitelné a zbraň je v původním stavu.
Pro Ty kteří budou říkat, že je to zbytečné, že G je OK a že jsoun to vyhozené peníze a pod UVÁDÍM změny jsem dělal proto, aby mi vyhovovala sooušť a přiblížila se co nejvíce mé 1911ce a nečinilo mně problémy měnit tytto zbraně.

PROSíM nekamenujte mně zase s tím jak tu někdo uvedl, že se chlubím. Ne není to tak. Miluji zbraně a ještě více jejich úpravy. Proto můj Kimber je dnes úplně jiný, ale stále plně funkční bez jediné závady.

Zpět na stromy a ke Gčku.
První úprava byla klasika bodka do šachty pažby, výměna stojiny za 3,5 a prodloužený záchyt. Dále někde zde již popsané leštění součástek aly úprava "0,2 cents"

Pak jsem hledal a hledal a našel konektor Ghost Rocket 3,5 s regulací propau spouště. Lepších kluzných vlastností je dosaženo úpravou povrchu niklváním a leštěním. CENA 24 USD doprava cena 2 USD
výměna pružin jak spoušťové tak úderníkové od fy Wolff cena 8 USD a 2 USD doprava. Následně jsem vyměnil misky pružiny zápalníku za ty pro střelbu pod vodou, ale to je naprosto zbytečné pokud nechcete střílet v bazénu, vaně, Do sprchy stačí normální.
Dále jsem vyměnil pojistku úderníku s pružinou za upravenou titanovou s odlehčenou pružinou cena 19 USD a 2 USD doprava. T o jsou úpravy které mi stačí na to, aby se spoušť chovala tak jak mi to vyhovuje.

Ještě nejsem rozhodnut zda použiji titanový zápalník nebo kovový odlehčený. Titanový stojí 99 USD, odlehčený kovový tedy dutý stojí 69 USD nejedná se o ten vyjiskřený.
Obávám se, že titanový s odlehčenou pružinou zvýší riziko neinicializace zápalky, ale možná, že to vyzkouším.

Úpravy které sice nepatrně mohou zlepšit chování zbraně, ale jsou spíš náročnější na kapsu.

Vodící tyčka, titanová se záchytem, ocelová z nerezu se záchytem nebo bez, wolframová těžká - pro snížení zdvihu přední části zbraně jsou v rozmezí 25-50 USD Je to vhodné spíše pro toho kdo si přebíjí a laboruje střelivo. Zsde pak není problém měnit pružiny dle povahy náboje pružiny jsou od 11 kp do 22, tedy spíše pro terčové disciplíny.

Další úpravou pro ty co chtějí střílet olovo a různé střely a vlastní přebíjenky je dobré vyměnit hlaveň jako Bar 100, KKM Precision, LW Dragon Fire a myslím, že ještě Shuemann vyrábí hlavně do Gček Výhody jsou jasné klasický vývrt, nerezovka 416, a hlavně plně podporovaná komora. I když na mém Gčku z března tohoto roku je už skoro plně podporovaná hlaveň. Je to sice opatření proti KB, ale na druhé straně se může zhoršit funkčnos při podávání donáboje na Glocktalk se o tom nyní celkem dost píše. No a pak už jsou úpravy typu A Grip G Grip, tvarování pažby jejího povrchu odstranění hrbú z přední části pažby a pod.

Už se nechci zmiňvat o urychlovači natažení, implementace manuální pojistky či přerušovače umožňující střelbu dávkou, nebo tlumícím nárazníkem mezi rámem a závěrem a ještě by se něco našlo.

Ještě jsem zapoměl dodat, že se prodávají již vyladěné systémy kde je úderník, stojina a spoušť s táhlem. Ty jsou vyleštěny do vysokého lesku a následně je nanesen povrch s tvrdostí diamantu Zatím jsem viděl jen pro ráži 45 a pro ráži 40 SW pro 40tku je to soutěžní a stojí cca 140 USD pro 45tku je to s klasickým conektorem 5,5 a to stojí cca 98 USD
Naposledy upravil(a) yokyto dne čtv 26.10.2006, 17:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 26.10.2006, 17:29

-Už se nechci zmiňvat o urychlovači natažení, implementace manuální pojistky-
mňa by to zaujímalo
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » čtv 26.10.2006, 17:35

To Cybernetic
ten urychlovač se používá, když je na zbrani nějaká nosná konstrukce na mířicí techniku a pod. Vypadá to jako boční páka u pušky a je to přichyceno na závěr, tak ženetaháš za závěr, ale za tuhle páku. Ta manuální pojistka je od fy Cominolly a vyžaduje zásah do rámu proříznutí spáry vedle vypouštěcí páky dám odkaz. V USA to chtěli protlačit do policejních složek, Glockse tvrdě bránil, že je to nevratný zásah do konstrukce zbraně. Dle mne vzhledově nic moc.

Cominolly system
http://www.brownells.com/aspx/ns/store/ ... R+GLOCK%7e
Naposledy upravil(a) yokyto dne čtv 26.10.2006, 17:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 26.10.2006, 17:39

ak máš k tomu foto,bol by som rád
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » čtv 26.10.2006, 17:55

To Cyber

odkaz na tu natahovací páku

http://bb-enterprise.biz/ jo a jmenuje se to "slideracker!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » čtv 26.10.2006, 20:52

To Yokyto: diky za obsirny popis. Ja sice nepotrebuju pripodobnit G17 jine pistoli (o tom ATC se nebudem bavit :) ), ale nektere veci me hodne zaujaly. Urcite jeste prijde ten vypoustec zasobniku a Ghost Rocket taky stoji za zajem...staci tohle http://www.ghostinc.com/product/GC35 nebo je treba vzit cely kit?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » čtv 26.10.2006, 20:55

Není problém

dej vědět
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » čtv 26.10.2006, 21:28

No potes, cim vic prochazim tu stranku, tim vic mam dojem, ze to bude draaaaheeee :lol: To jsem si rikal, ze glocka necham aspon pul roku v puvodnim stavu...
Yokyto-upravil jsem svuj prispevek a v mezicase jsi mi odpovidal - staci vzit http://www.ghostinc.com/product/GC35 nebo je treba cely kit http://www.ghostinc.com/product/ROCKET_KIT ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » pát 27.10.2006, 0:09

To dave

Bohužel z této stránky nelze nakupovat nemají nás v seznamu. Nicméně koukni na www.glockparts.com a tam můžeš objednávat jednotlivé komponenty nebo i celek najednou. Ještě pošlu mail do GI jestli to jde. Jinak ta cena odpovídá sestavě když ji koupíš po částech. Taky mám zálusk na tu inovovanou stojinu akorát, Ranger je o 1 lb. lehčí. Ty pružiny koupíš i u Wolffa a ještě Ti to pošle bez poštovného a balného. Já mám tu stojinu3,5 lb a je to OK. Zajímavý je ten kanálek na odvod nečistot.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz