Proč nosíme zbraň???


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od S474N » pon 17.2.2014, 16:55

rostar: vis, spousta z nas mame partnerku, i nejake to bydleni a sem tam se najde i nekdo s hypotekou a tak. Je docela nemile o vsechno to prijit pouze proto, ze si hrajeme na hrdiny. Vis, ono to chce mozna ve finale mit jeste vetsi koule, si tohle sam pred sebou priznat, nez si hrat na Supermana, co vsechny zachrani.

Znova opakuji, vetsina zde prispivajicich do toho nechce jit zejmena z duvodu toho, ze maji CO ztratit. Pokud to ty nemas, tak klidne zachranuj za kazdou cenu.

PS. ta znasilnovana holka v parku je nejenom mimo tema, ale i docela podpasovka - nebo to tak nevnimas?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od cipis » pon 17.2.2014, 16:57

Situaci s tou holkou bych postavil tařka na úroveň, kdy ten týpek na benzince vystřelí. A nemusí nutně do obsluhy, stačí do vzduchu ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od rostar » pon 17.2.2014, 17:00

azavak: víš o mně hovno a zřejmě to tak zůstane. Ale věř, že tvá ironie není na místě. R
Naposledy upravil(a) rostar dne pon 17.2.2014, 17:12, celkem upraveno 1 x.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od pitt » pon 17.2.2014, 17:04

to s4......
ono to není jen o tom,přijít o něco co jsi budoval, jde i o to neuškodit ostatním.......lítali tu pořekadla a mě napadá ještě jedno.....aktivní blbec je horší,.........

rostar:....hodil jsi tu tři příklady, ale ani jeden nepřipomínal zadanou modelovku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od rostar » pon 17.2.2014, 17:11

satan: zřejmě mně ovlivňuje to, že jsem v podobných situacích byl už více krát. Nakonec víš, že je to moje práce. O tom, co se mi mohlo stát, jsem přemýšlel až doma u panáka whisky. Časem jsem si na to tak trochu zvykl (úplně to nejde). Ale vím, že to udělám zase. Není to o tom, že nemám co ztratit. A taky nejsem neprůstřelný, pár památečních jizev mi to vždy připomene. Jde o to, že je to správné.

S tou kikinou v parku to neber jako podpásovku. Chtěl jsem navodit situaci, kdy by zasáhl každý z vás. Doufám... R

pitt: promiň, nemůžu najít situaci, která by přesně vyhovovala. To bude tím, že každá situace je jiná. Myslím, že jde hlavně o princip, ne? Ser na to a až pojedeš kolem, stav se na panáka, proberem to. R
Naposledy upravil(a) rostar dne úte 18.2.2014, 1:10, celkem upraveno 3 x.
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od azavak » pon 17.2.2014, 17:27

Ale to není ironie.Pořád se tu probírá same kdyby a já bych.Pokuď nejsi jen tlučhuba tak máš ríct že s takovýma situasema máš skušenosti a vysvětlit všechna pro a proti.Mne a nejen mne to zajíma,ale navažet se tu do druhych jací jsou srabi a pak ze se vyblít že jsi skoroURNA mi připada tak trochu štěpanovské.
Naposledy upravil(a) azavak dne pon 17.2.2014, 20:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od rostar » pon 17.2.2014, 17:59

azavak: Vkládáš mi do úst, co jsem neřekl(nenapsal). Neznáš mně a snažíš se tady ironicky naznačovat jaký jsem kokot. V tom případě je mi zcela ukradené, jak ti co připadá. Proč bych měl zrovna tobě dávat nějaké školení. Chovám se tady slušně, jen prezentuju svůj názor. To samé očekávám od ostatních. Až si budu chtít vyměňovat názory s buranama, půjdu na novinky cz. Zdar
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od pitt » pon 17.2.2014, 18:04

Rostar....nepotrebuji stejnou modelovku....jen podobnejsi,nez je clanek z novin o trech blbeccich z tramvaje. A fakt me udivuje ze zrovna tobe musim vysvetlovat tyhle rozdily. Cekal bych ze jako profesional budes spise schvalovat vyckavaci taktiku a zasah jako takovy prenechat na zkusene ozbrojene slozky.
a znovu se te ptam....existuje nejaka takticka poucka,ktera by rikala profesionalovi,aby v uvedene modelove situaci zasahl aktivni silou proti lupici?

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od azavak » pon 17.2.2014, 18:09

Ano jsem ironik.Spoustu lidi tim nechtic nasiram.To na co se pta pitt mne take zajíma.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od rostar » pon 17.2.2014, 18:14

pitt: jasně, že existuje. Kámo, blíží se závěr směny, takže musím končit. Ale pošlu ti něco do sz. Takhle veřejně to prezentovat nechci. Víš jak to chodí... Nebo mi pošli mailovou adresu sms na 602444417 R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od pitt » pon 17.2.2014, 18:17

Posli to do sz. Mail ani tel ti neposlu....vis jak to chodi.
ale nechapu proc to nechces preaentovat verejne.....spoute lidem by to pomohlo v utvoreni nazoru co je spravne

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od Piggy » pon 17.2.2014, 18:52

Co je správné? Teoreticky nejspíš vyřadit maníka s pistolí ze seznamu, ať to myslí více nebo méně vážně, protože s napřaženou pistolí se prostě na benzínku chodit nemá :twisted:
V praxi bude určitě rozdíl mezi reakcí profíka (rostar) a poučeného laika (převážná většina), který není cvičený nejen ve střelbě na živé cíle, ale ani v hodnocení situace (chování pachatele, obsluhy, dalších přítomných, vzdálenosti, úhly, překážky ...).
Takže každý bude mít ten práh pro spuštění vlastní akce jinde - a většina ani neví, kde.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od pitt » pon 17.2.2014, 18:59

rozdíl bude taky v tom při jaké reakci přežije víc lidí :lol: :lol: :lol:

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od Stepan » pon 17.2.2014, 21:00

http://www.novinky.cz/krimi/327945-poli ... zince.html

"Policii se deset hodin po činu podařilo dopadnout muže, který má na svědomí nedělní loupežné přepadení čerpadlářky v České Skalici na Náchodsku. Pobodaná a pořezaná žena skončila s vážnými zraněními v nemocnici a podle lékařů setrvává v ohrožení života."

Tak tady to máte... Tady je čerstvý příklad ze života, kde by vám vyčkávání a optimizmus moc nepomohl. POCHOPÍTE UŽ KONEČNĚ, co je to za ksindly a bezcitné hajzly? Že udělají cokoliv? Že je jim život jiného člověka úplně u prdele?

POCHOPÍTE TO UŽ KONEČNĚ?

Teď jsem si uvědomil, že mnozí z vás jste vlastně docela podobní a bylo by vám jedno, že je ta čerpadlářka pobodaná a možná umře a byli byste rádi, že jste nic neudělali, nepletli se do "cizích věcí" a neměli oplétačky se soudama...

Fujtajksl, musím si od vás dát přestávku, opovrženíhodná bando vyčkávajících srabů, co se budou jenom koukat, jak je někdo v ohrožení života, a nepomůžou...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od jry2000 » pon 17.2.2014, 21:13

To rika clovek, co by nejradsi zabavil vsechny zbrane a tvrdi, ze za nasili muze sledovani TV a pocitacovych her.

A co takhle zivot neboheho pasika? Co kdyz on mel tezky zivot, ma doma spoustu hladovych krku, na skoly se nedostal, praci nemuze sehnat?

Ty clovek s humanitnim vzdelanim bys preci mel mit soucit ....
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od Nikdo » pon 17.2.2014, 21:20

Stepan: Správně. K takovýmto koncům vede současná soudní praxe trestání úspěšných obránců a ochrany práv pachatelů. Grázlové pak mohou útočit celkem bez obav, že by se jim náhodný návštěvník pumpy odvážil postavit.

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od azavak » pon 17.2.2014, 21:37

Kdybychom nebyli tolerantní tak uz jsi v blázinci.Řeší se tu konkrétni situace s odstupem času kterou zažil na vlastní kůži michalkolen.

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od hermenet » pon 17.2.2014, 21:43

Štěpáne, pomedituj o rozdílu mezi "bylo", "je", "bude" a "by bylo".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od pitt » pon 17.2.2014, 21:44

Stepanku... Pokud se snazis rejpat,delas to dobre. Pokud svoje texty myslis vazne, tak gayhvezdu zaslouzis. Motas dve odlisny situace do sebe. Uvedena modelovka je, kdyz lupic vyhrozuje na benzince nozem a nikdo nevi kdy a kam vystreli. Ty ovsem udavas priklad pobodani,coz docela,meni celou "hru". A naopak me je spatne z takovyho populistickyho xindlu jako jsi ty,obvzlast,kdyz menis nazor jak se ti zrovna hodi. Ale furt doufam ze se tim ken bavis a nejsi vazne tak blbej

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Proč nosíme zbraň???

Příspěvek od azavak » pon 17.2.2014, 21:55

Po přečtení stepanovych nazoru je mi jasné proč se našim zákonodarcum nechce přemyšlet nad doktrinou hradu a pomalu začinam chápat EU a jejich názor na ozbrojene civilisty.Přesně slova techto exotu je utvrzuji že konaji správně.
Naposledy upravil(a) azavak dne úte 18.2.2014, 6:38, celkem upraveno 1 x.

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz