Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 13.11.2008, 6:00

Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od aivosh » pon 25.5.2009, 8:59

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Brno, Šumavská 15
:arrow: Název: Alfa-Proj, s.r.o
:arrow: Web: http://www.alfa-proj.cz

Ochotne chovani, jako zakaznikovi mi vzdy vysli vstric a to i tehdy, kdyz to vypadalo, ze jdu jen pro radu a nic zrovna nekoupim.

Co se rad tyce, vypadaji velmi zkusene (nakolik mohu sam ze svych zkusenosti odhadnout).

Ceny se mi take jevi jako na dobre urovni.

Ja tam byl vzdy spokojeny.

Narazim na forech na vice pozitivnich zkusenosti, tak se nekdo jiste prida s dalsim komentarem.
Naposledy upravil(a) aivosh dne pon 25.5.2009, 9:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 25.5.2009, 9:21

Vedouciho pana Pekarika znam osobne, je to opravdu profesional, pro ktereho jsou zbrane/strelivo a vse souvisejici prvnim a poslednim. Dela i ruzne testy a recenze do casopisu.

Taky ne nadarmo je AlfaProj spolupracujicim partnerem MujGLOCKu *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 28

Registrován: úte 24.4.2007, 9:16

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Arnold » pát 26.6.2009, 8:16

Maximální spokojenost . Pan Pekarik me prijemne prekvapil , sel jsem na cumendu se zeptat , ochotne s nadsením mi vse rekl tak jsem rovnou vzal novou G17 , nabidl se ze mi proda i starou zbran a ze mi dokonce přehodí i tritia ze starýho glocka na novýho i když jsem je u nej nekupoval . Výměnu stojny mi taky udělal zdarma na počkání při nakupu co víc si přát :wink:

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Selag » pát 03.7.2009, 11:29

Tak se taky musím přidat s pochvalou. Mám od nich G 17 s celkouvou úpravou spouště, kterou p.Pekařík provádí včetně výměny miřidel.( už dýl) Jednání milé, ochotné, vždy připraveni poradit. Při minulém nákupu komponent na přebíjení jsem se zasekl v Brně v koloně a věděl sem, že to tam do zavíračky nestihnu. Tak sem si tam mobilem zavolal a domluvil se, že na mě počkají. Jak slíbili, tak udělali. Nechtějí prodat za každou cenu. Dokonce se mi stalo, že mě od jednuho nákupu zrazovali - dal sem si poradit a dobře sem udělal. Všem mohu tuto prodejnu bez uzardění jen a jen doporučit.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Edelweiss » pon 29.3.2010, 19:36

Já už tam teho taky nakoupil, vždy OK a vím že co de od nich to p.Pekařík prohlédl, takže to extra kontrolovat nemusím:-) mmj. můj zelený mlock je taky od nich.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Příspěvky: 1

Registrován: ned 04.3.2012, 18:09

Zbraň: GLOCK 17

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Tutek » ned 04.3.2012, 19:09

Pana Pekaříka bych nazval 100% profesionálem, jediné co lze vytknout je to, že na prodejně čas strašně rychle letí :)
Mohu jen doporučit
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od john.hawk » pon 05.3.2012, 11:25

Mohu také jen doporučit, naprosté profesionální jednání, vždy velmi dobře dokáže poradit..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Nikdo » pon 05.3.2012, 11:42

Potvrzuji, i se staršími závadícími zbraněmi, buď poradí rovnou, nebo doporučí konkrétního puškaře. Vždy a bez výjimky spokojenost 8-)

Příspěvky: 72

Registrován: čtv 22.3.2012, 20:00

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od mlock » stř 04.4.2012, 23:27

Velká spokojenost s komisním nákupem a přístupem majitele. Snadná domluva, perfektní servis. děkuji a doporučuji.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od reddog » čtv 11.4.2013, 18:15

Tak co dodat. Trocha jsme pana Pekaříka ve středu zdrželi vzájemnou diskuzí, ale pro mne byla rozhodně přínosem. Pro mne veliká škoda, že to mám z Ostravy tak daleko, protože prodejna je rozhodně místem, kde se okolní čas prostě zastaví a člověk má šanci přímo nasávat spoustu zajímavých informací. Jo, a navíc se tam dá dobře nakupovat :mrgreen:
Pátek telefonický dotaz, během dne odpověď, pondělní potvrzení termínu dodání, v den nákupu jsem ani neřekl, kdo jsem a zboží už připraveno. Luxusní přístup.
tomík
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Julek » pát 26.7.2013, 9:47

Ahoj,

pan Pekařík je fajn chlapík. Přijel jsem tam na technickou mé nově zakoupené mírně jeté 26.

Kompletní rozborka sborka celé zbraně asi za 10 vteřin, prohlídka, vysvětlení proč si mám koupit jiný záchyt závěru, stojinu spouště.

Prohlédl mi zbraň, ukázal jak a kde co mám čistit a co se mám vykašlat, vysvětloval mi to, díval se mi do očí a mezi tím skládal Glocka zpět :) , vše zdarma a s úsměvem.

Pro mě to byl velmi poučný zážitek.

Pane Pekařík, velmi děkuji!

s úctou Julek Danyi
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od reddog » pát 26.7.2013, 12:19

Julek:
Ja ti rikal, ze cas, ktery tam utratis, nebude na skodu. A to, co jsi tam nakoupil, urcite vyuzijes ;-)

Mistr Pekarik je nejen pohodar a bedna, ale umi se o sva moudra i podelit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Julek » pát 26.7.2013, 17:34

Jo bylo to opravdu o něčem, super! :)
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od reddog » úte 29.10.2013, 13:44

Tak jsem se u pana Pekaříka v pátek opět "jen tak ocitnul" se strejdou Seikelem. Z "na kus řeči" se nám nakonec nějak urodily celkem dvě delší návštěvy a jako vždy jsem si připadal jak děcko v hračkářství (to mi to ještě myslelo a byl jsem fit - modří vědí). Když už jsem ale panu Pekaříkovi v zápalu boje předával telefon s dotírajícím Pittem, tak už jsem opravdu čekal, že jeho pověstný klid vezme za své. Nestalo se, je to holt profesionál :mrgreen:

Hovořit o panu Pekaříkovi a jeho prodejně, dílně, svatostánku střelcovi pohody, znamená vždy jen chrlit pozitivní superlativa. Za zdržování od prodeje se (alespoň mně, nevím jak Seikelovi) pan Pekařík "odvděčil" řádným broukem do hlavy v podobě prezentace AK-74 (tímto se také omlouvám místně přítomným, drobet jsem je mohl vyděsit při focení :mrgreen: ).

Tomík
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od pitt » úte 29.10.2013, 15:41

já ti dám s dotírajícím........prostě si povídám s chacharem co dělá ve štatlu a najednou se mě cizí hlas ptá o co bych měl zájem :lol: :lol: , no tak jsem se předběžně domluvil na vánočním dárku
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Baharis » čtv 20.2.2014, 23:07

Je vhodné abych se zařadil do fronty k pochválení společnosti a pana Pekaříka osobně.

Měl jsem tam po vystřílení 500 nábojů u nové zbraně, doladění spoušťového mechanismu. Přesto že odpor zůstal stejný, její chod je natolik luxusní, že výsledky na mířenku jsou naprosto sqělé.
Jak samo dílo, tak osobní přístup - dobrá práce! *3005*
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od Řepa » úte 08.11.2016, 20:05

Špatné zkušenosti.Koupil jsem Revolver Alfa Stainless 3651. Potřebuji něco doladit, objasnit ohledně mířidel. 2x jsem jim psal, odpověď žádná nepřišla.

Tudíž opět negativní zkušenost.
Revolver je super. Neměl jsem ještě v ruce přesnější krátkou zbraň, ale přístup Alfa Proj mě zarazil. :bomb: :huh:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Prodejce - Brno - Alfa-Proj, s.r.o.

Příspěvek od john.hawk » čtv 10.11.2016, 8:41

zvláštní a co tak tak cinknout ??

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz