Prodejce - České Vrbné/České Budějovice - Zbraně J.Macháček


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Prodejce - České Vrbné/České Budějovice - Zbraně J.Macháček

Příspěvek od garf » úte 22.5.2012, 11:31

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: České Vrbnéu Českých Budějovic
:arrow: Název: Zbraně J.Macháček
:arrow: Web: http://www.zbrane-machacek.cz


Vážení kolegové :
Ač ze "seweru", náhodou při internetovém hledání Walthra PPK jsem narazil na web stránky
http://www.zbrane-machacek.cz ... a nestačil jsem se divit ,sháněl jsem kvalitního "Pepka"uloženku,které z trhu za uplynulý půlrok zmizely,nedivím se ,olítaných odřených pár je ,ale také ne moc.Záleželo mi na kvalitě "heartwearu" i exterieru, cena vedlejší...P.Macháček doprodal poslední kusy svých zásob ,a po mailu slíbil, že budou další ...
během 14ti dnů se mi ozval, nabídl ze 2 bakovních uloženek, +jestli nechci za fantastickou cenu/neříká se :P / menšího brášku wathříka TPH v 6,35 ...neodmítl jsem, obědnal,zajistil po dohodě objednávku zálohou, a s nákupkou na "obé"dohodl termín na sobotu,přestože má prodejce běžně zavřeno...V sobotu po cestě nás p.Macháček upozornil na radarová úskalí dojezdu ....
Prodejna zbraní pro skutečné fajnšmekry jen P08 okolo 30ti ks, k tomu orig 1911Colty od válečných po " young timery", revolvery S&W , no výběr lahůdek ,ceny velmi rozumné...
takže, určitě tam do "hračkářství" ještě zavítám....
děkuji...p.Macháček a ať se daří....
P.S. skoro se mi to nechtělo psát, aby mi to někdo nevykoupil :P

Příspěvky: 3

Registrován: čtv 27.6.2013, 18:22

Re: Prodejce - České Vrbné/České Budějovice - Zbraně J.Machá

Příspěvek od m98k » stř 31.7.2013, 7:33

Moje zkušenost: P. Macháček nabízel pušku Mauser 98k, druhoválečná, dle jeho popisu zbraň v super stavu, prakticky nevídaný stav, za cca. 18tis. Vše jsem si předem zamluvil a jel jsem si pro ní. Mám to do ČB 230km! Když jsem přijel, puška měla naprosto vyrezlou hlaveň, stopy bodové koroze a zbytky střelného prachu v laufu (po poslední střelbě nevyčištěná – a to měly všechny dlouhé, co jsem tam viděl). Podle p. Macháčka prý dobrý stav. Všechny další kusy na to byly podobně, naštěstí jsem si tam vybral jedno káčko, co bylo zastrčený, aby dlouhá cesta nebyla marná. Ale nebylo to přesně to, co jsem chtěl. Pro někoho, kdo to má pár km asi dobrý obchod. Takže u mě převládají spíše negativa, dávám tak 4/10.

Pozitivum prodejce:
- velký výběr, hlavně krátkých zbraní
- ochota prodávat i o víkendu a osobní přístup

Negativa
- jsou popsány nahoře
- některé kusy, co nabízí, jako super zbraně jsou na konci své životnosti
- zdají se mně přemrštěné ceny vzhledem ke stavům zbraní

Příspěvky: 1

Registrován: sob 14.3.2015, 17:44

Re: Prodejce - České Vrbné/České Budějovice - Zbraně J.Machá

Příspěvek od woodman » sob 14.3.2015, 18:55

Na pána si velmi dobře pamatuji, mám šedivák. Koupil si pušku za 18 000 kč, řekl mě, že je u ní cena 16 000 kč, což jsem zjistil až po jeho odjezdu.Dále již mě nezvedal telefon. Další již nebudu komentovat, je to můj bývalý zákazník a slušný obchodník nepomlová. Zbývá trochu lítosti. Kdo u mě byl, ví, jak se zachazí u mě se zbraněmí a v jakém jsou stavu. O pisateli panu...... si může udělat závěr sám.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz